2017-12-01

Dar šią vasarą Rygoje, Paulo Stradinio klinikinės universitetinės ligoninės atstovai su Kauno klinikomis ir Tartu universitetine ligonine pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama skatinti Lietuvos, Latvijos ir Estijos gydytojų bei darbuotojų bendradarbiavimą, dalijamasi patirtimi, skatinamas ateities projektų vystymąsis. Šis bendradarbiavimas plėtojamas ir toliau, vizitui į Kauno klinkas atvyko kolegos iš Paulo Stradinio klinikinės universitetinės ligoninės.

foto Medium
„Vasarą pasirašius bendradarbiavimo sutartį, visi kartu žengėme svarbų žingsnį. Norėdami teigiamų pokyčių, turime ne konkuruoti, o bendradarbiauti, dalintis gerąja patirtimi ir vertingomis žiniomis vieni su kitais. Toks bendradarbiavimas – veda link progreso, todėl ir toliau stengsimės skatinti tokius kolegų vizitus ir mainus bei dalinsimės informacija, žiniomis įvairiose srityse,“ – apie kolegų iš Latvijos vizitą kalbėjo Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius.
Į Kauno klinikas atvykę svečiai dėkojo už malonų priiėmimą ir džiaugėsi gerais santykiais su kolegomis iš Lietuvos. Kauno klinikų atstovai savo ruožtu taip pat buvo dėkingi už produktyvų ir naudingą vizitą abiejoms universitetinėms ligoninėmis.
Latvijos delegacija lankėsi Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centre, Žmogiškųjų išteklių bei Apūpinimo ir socialinių paslaugų tarnybose, lygino abiejų universitetinių ligoninių panašumus ir veiklos sritis.

DSC07347 Medium

Kauno klinikų informacija ir nuotraukos