2018 12 31

Paskutinė metų diena Kauno klinikose prasidėjo iškilmingomis kalbomis ir šventinėmis dainomis. Susirinkusieji prisiminė svarbiausius 2018 metų įvykius ir mėgavosi dainininkės Girmantės Vaitkutės ir pianisto Motiejaus Bazaro muzikos garsais.
Šventinę penkminutę pradėjęs Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius sveikino susirinkusiuosius ir priminė, jog 2018 metai buvo išskirtiniai: „Šie metai ypatingi valstybei – iškilmingai minėjome atkurtos Lietuvos šimtmetį, visi kartu stebėjome Popiežiaus Pranciškaus vizitą. Kauno klinikose šiais metais netrūko pirmųjų kartų, nuskambėjusių visoje Lietuvoje ir pasaulyje. Pirmosios operacijos, naujausi gydymo metodai išgelbėjo daugelio pacientų gyvybes.“ Generalinis direktorius akcentavo, kad konstruktyvus dialogas su profesinėmis sąjungomis ir kitais Kauno klinikų darbuotojais leido pasiekti svarbų susitarimą – pasirašyta šakinė sutartis, kuri užtikrins vienodas teises į socialines garantijas visiems ligoninės darbuotojams.
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Tarybos pirmininkas prof. habil. dr. Vilius Jonas Grabauskas prisiminė aukštųjų mokyklų steigimo istoriją Lietuvoje ir pasiektą LSMU progresą, ugdant profesionalius Lietuvos sveikatos priežiūros specialistus.
Tardamas sveikinimo žodį sveikatos apsaugos ministras prof. Aurelijus Veryga visiems Kauno klinikų darbuotojams dėkojo už nuoširdumą ir pasiaukojimą vardan Lietuvos pacientų sveikatos. „Šiais metais įgyvendinome daug svarbių idėjų, taip pat mokėmės vieni iš kitų, siekėme bendrų tikslų. Tikiu, kad ir kiti metai bus įdomūs, pilni iššūkių, kuriuos, tikiu, visi kartu įveiksime.“ Ministras kalbą baigė linkėdamas visiems ramybės kasdienybėje, santarvės ir pagarbos. Susirinkusiuosius į Didžiąją auditoriją sveikino ir laimino Kauno arkivyskupas metropolitas Lionginas Virbalas, primindamas bendruomeniškumo svarbą.
Skambant muzikiniam kūriniui „Ilgiausių metų“ Kauno klinikų bendruomenė uždegė šventines liepsneles ir kartu palydėjo paskutinę šių metų dieną. „Ateina dar vieni naujų galimybių ir šviežių idėjų išsipildymo metai. Linkiu jums sėkmingų Naujųjų metų, teigiamų pokyčių ir nuoširdžiai dėkoju visiems Kauno klinikų darbuotojams už jūsų svarbų darbą“, – šventinę penkminutę užbaigė prof. habil. dr. R. Jurkevičius.
Kaip ir kiekvienais metais, ligoninės bendruomenė džiaugėsi saldžiais linkėjimais nuo Kauno klinikų administracijos – kiekvieną ligoninės skyrių ir padalinį pasiekė šventinis tortas.

  • Y51A5686
  • Y51A5690
  • Y51A5705
  • Y51A5713
  • Y51A5719
  • Y51A5743

Simple Image Gallery Extended


Kauno klinikų informacija ir K. Šimatonio nuotraukos