Artėjant šventiniam laikotarpiui, geradarių dėka Neonatologijos klinikoje atnaujintos ir šventiškai išpuoštos dar trys palatos.

Šį kartą prie puošniosios šv. Kalėdų eglutės Neonatologijos klinikos vadovė prof. Rasa Tamelienė ir klinikos kolektyvo atstovai pasitiko moterų klubo „Ad Astra“ nares, mielus svečius iš Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro bei Šv. Ignaco Lojolos kolegijos.Neonatologai1 Small

Pasitikdama svečius, Neonatologijos klinikos vadovė prof. R.Tamelienė padėkojo atvykusiems svečiams už gerumą ir šilumą, kurią klinikos mažieji pacientai bei jų mamos jaučia jau ne vienus metus.

„Kalėdos yra toks laikas, kai tiesiog knieti, niežti, kaip norisi daryti gerus darbus, – sakė jau 12 metų su Neonatologijos klinika bendraujanti ir šios klinikos mažaisiais pacientais bei jų mamomis ir kitais šeimos nariais besirūpinanti buvusi LR Seimo narė, Lietuvos politikos bei visuomenės veikėja, poetė Dalia Teišerskytė. – Ne jūs mums, o mes jums turime dėkoti už labai kilnų darbą, už pasiaukojimą ir už tai, kad priimate mus bei leidžiate mums nors kažkuo jums padėti. Ačiū jums.“Neonatologai3 1 Small

Pristatydami skoningai, praktiškai ir šventiškai atnaujintas tris palatas, moterų klubo „Ad Astra“ narės, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Šv. Ignaco Lojolos kolegijos atstovai ne tik perdavė lauktuves ir linkėjimus, bet ir apžiūrėjo palatas, kurių atnaujinimu jų įstaigos rūpinosi ankstesniais metais. Svečiai buvo patenkinti, kaip klinikos personalas prižiūri, vertina ir rūpinasi baldais bei kt. daiktais, dovanotais rėmėjų.

Išvykdami ir atsisveikindami iki kitų metų, svečiai dėkojo Neonatologijos klinikos kolektyvui už priėmimą ir skirtą laiką bei malonų pasibuvimą drauge.

 

Džiuljetos Kulvietienės tekstas, Kęstučio Šimatonio nuotraukos