Intensyviosios terapijos klinika

Klinikos vadovas doc. dr. Tomas Tamošuitis
Eivenių g. 2
50161, Kaunas
El. p. intensyviosios.terapijos.klinika@kaunoklinikos.lt 

 

Intensyviosios terapijos istorija ryškiausiai žymi šie įvykiai:

  • 1958 m. Tuometinės Respublikinės Kauno klinikinės ligoninės (RKKL) chirurgijos hospitaliniame skyriuje įkurtas vienos lovos intensyvaus sekimo postas. Intensyviosios terapijos diegimo šioje ligoninėje iniciatorius buvo akademikas Zigmas Januškevičius.
  • 1963 m. Prof. Aldona Lukoševičiūtė pirmą kartą Lietuvoje sėkmingai panaudojo elektrinę širdies defibriliaciją ir kartu su RKKL vyr. gydytoju P. Jašinsku ir pavaduotoju medicinos reikalams S. Daktaravičiumi ėmėsi organizuoti reanimacinę tarnybą.
  • 1965 m. Hospitalinės terapijos skyriuje pradėjo dirbti pirmieji reanimatologai: B. Šlapikienė, G. Kanaporis, S. Taftienė, A. Vaičėnas, pradėta taikyti ilgalaikė dirbtinė plaučių ventiliacija.
  • 1968 m. Centrinio klinikinės ligoninės korpuso trečiojo aukšto hole įkuriamas 6 lovų reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius. Tais pačiais metais Z. Statkevičius čia pirmą kartą atliko peritoninę dializę, o 1969 m. Z. Dulevičius pritaikė hemodializę.
  • 1975 m. Kauno medicinos institute įkurta Anesteziologijos-reanimatologijos katedra, jai o taip pat ir anesteziologijos ir intensyviosios terapijos veiklai klinikose iki pat 1994 m. vadovavo prof. A. Lukoševičiūtė.
  • Aštuntojo dešimtmečio viduryje Respublikinėje Kauno klinikinėje ligoninėje prasidėjo intensyviosios terapijos specializacija, reanimacinių lovų skaičius išaugo iki 36.
  • 1981 m. Prie centrinio reanimacijos skyriaus atidarytas hiperbarinės oksigenacijos poskyris (vedėjas L. Mackevičius).
  • 1983 m. Ligoninėje duris atvėrus naujam neurochirurgijos korpusui, įkurtas ir Neurochirurginės reanimacijos skyrius.
  • 1983-1984 m. KMI paruošta pirmoji ir vienintelė gydytojų reanimatologų laida. Iki 1983 m. ir nuo 1984 m. ruošiami gydytojai anesteziologai-reanimatologai.
  • 1985 m. Pradėtas statyti naujasis operacinis blokas, į kurį 1988 m. persikėlė ir 18 lovų centrinis reanimacijos skyrius.
  • 1994 m. Naująja Anesteziologijos-reanimatologijos katedros vedėja išrinkta prof. Dagmara Reingardienė.
  • 1997 m. Profilinių klinikų reorganizacijos metu Anesteziologijos ir Intensyviosios terapijos klinikos buvo atskirtos ir tapo savarankiškais padaliniais. Intensyviosios terapijos klinikai, kurią sudarė Centrinis reanimacijos, Neurochirurginės reanimacijos, Skubios pagalbos bei Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriai, iki 2001 m. vadovavo prof. D. Reingardienė.
  • 2001-2021 m. Intensyviosios terapijos klinikai vadovavo prof. dr. Vidas Pilvinis.

Intensyviosios terapijos klinikos veiklos principus apibūdina šie uždaviniai:
•    Teikti reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugos suaugusiems ligoniams, kuriems anestezija gali sukelti ūminius gyvybinių funkcijų sutrikimus ar šie sutrikimai yra ilgalaikiai. Šiems ligoniams būtina taikyti neinvazinę gyvybinių funkcijų stebėseną ir aktyvią slaugą, bet jiems nereikalingas intensyvus gydymas. Ligoniai stebimi ir gydomi iki visiško sąmonės, apsauginių refleksų ir stabilių organizmo gyvybinių funkcijų grąžinimo.
•    Teikti reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugos suaugusiems ligoniams, kuriems liga ar nelaimingas atsitikimas gali sukelti ūminius gyvybinių funkcijų sutrikimus. Šiems ligoniams būtina taikyti neinvazinę gyvybinių funkcijų stebėseną, aktyvią slaugą ir gydymą.
•    Teikti reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugas suaugusiems ligoniams, turintiems komplikuotą, progresuojančią ar dauginę patologiją, kurią sąlygoja ūminė liga, nelaimingas atsitikimas ar jie yra chirurginio ar kito intensyvaus gydymo pasekmė, kai ligoniams reikalingas visapusiškas tyrimas, neinvazinis ar invazinis gyvybinių funkcijų stebėjimas bei funkcijų koregavimas ir palaikymas aparatais ir (ar) medikamentais bei kitų sričių specialistų konsultacijos.
•    Teikti hiperbarinės oksigenoterapijos paslaugas pagal patvirtintas indikacijas.
•    Teikti skubią konsultacinę sveikatos priežiūros pagalbą, reglamentuotą LR SAM įsakymais.

INFORMACIJA APIE PACIENTUS:

Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius Traumų ir skubiosios pagalbos centre
Tel. +37037703437, +37037703464

Centrinis reanimacijos skyrius
Tel. +37037327165, +37037787411

Intensyviosios terapijos klinikos vadovas doc. dr. Tomas Tamošuitis
Tel. +37037326217
El. p. tomas.tamosuitis@kaunoklinikos.lt

Administratorė dr. Eglė Belousovienė
Tel. +37037326425
El. p. egle.belousoviene@kaunoklinikos.lt

Administratorė dr. Jūratė Lionikaitė
Tel. +37037326425
El. p. jurate.lionikaite@kaunoklinikos.lt

Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus Traumų ir skubiosios pagalbos centre vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Laura Dyglė
Tel. +37037703462
El. p. laura.dygle@kaunoklinikos.lt

Centrinio reanimacijos skyriaus vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Virginija Asipauskienė
Tel. +37037326602
El. p. virginija.asipauskiene@kaunoklinikos.lt

Barokameros poskyris
Tel. +37037326326

Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyrius
Volungių g. 16, LT-45434, Kaunas

Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vadovė Irina Semakina
Tel. +37037346457
El. p. irina.semakina@kaunoklinikos.lt

Traumų ir skubiosios pagalbos centre esančiame Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje teikiama aukščiausio lygio reanimacinė pagalba įvairių patologijų gyvybei grėsmingų būklių pacientams iš visos Lietuvos. 

Gydytojai anesteziologai reanimatologai konsultantai teikia skubią konsultacinę sveikatos priežiūros pagalbą Kauno krašto intensyviosios terapijos skyriams; gaivinimo bei transportavimo komandos atlieka gaivinimus Kauno klinikose ir reanimobiliu perveža į Kauno klinikas sunkiausių būklių pacientus iš visos Lietuvos.
Tel. +37037703437, +37037703464

Pandemijos metu ženklią klinikinės veiklos dalį sudaro sunkiausios būklės COVID-19 liga sergančių pacientų gydymas Centriniame reanimacijos skyriuje.
Informacija teikiama 13-15 val.
Tel. +37037327165, +37037787411

Hiperbarinė deguonies terapija: sveikatai, energijai ir grožiui

Hiperbarinė deguonies terapija – tai procedūra, kurios metu specialioje hermetinėje kameroje (barokameroje) padidinus slėgį pacientui skiriamas grynas deguonis, tad kraujo prisotinimas deguonimi padidinamas iki 10 kartų, o audiniuose skatinami gijimo ir atsinaujinimo procesai.
Dažniausiai deguonies  baroterapija skubiai skiriama žaizdų, opų, apsinuodijimų, kesoninės ligos gydymui, hipoksijos padarinių šalinimui, tačiau procedūra itin teigiamai veikia ir bendrą fiziologinę bei psichologinę asmens būseną, miego kokybę, medžiagų apykaitą, organų funkciją, suteikia energijos, pagerina darbingumą, padeda gerinti gyvenimo kokybę nuo ilgalaikio streso bei pervargimo kenčiantiems pacientams.
Deguonies kiekio audiniuose padidėjimas skatina kolageno bei elastino gamybą, šalina toksinus, tad terapijos seansai itin pagerina odos būklę. 
Covid-19 ligos pandemijos laikotarpiu itin svarbu yra tai, kad hiperbarinė deguonies terapija, prisotindama kraują ir audinius deguonimi, gali ne tik padėti stiprinti imunitetą, bet ir palengvinti ilgalaikius liekamuosius reiškinius (vadinamąjį ilgąjį Covid-19) šia liga persirgusiems pacientams, kuruos vargina nuovargis, dusulys, nerimas, galvos, sąnarių, raumenų skausmai ir kt. 

Kauno klinikose hiperbarinės deguonies terapijos paslaugos teikiamos jau bene 40 metų. Per šį laikotarpį sukaupta milžiniška patirtis.
Terapinis efektas paprastai pasiekiamas per 4-6 seansus, tačiau vos vienas 60 min. seansas gali padėti atgauti jėgas po sunkaus fizinio krūvio, streso ir pan. 
Prieš procedūrą nereikalingas specialus pasiruošimas, po jos galima tęsti įprastas dienos veiklas.  Vienos hiperbarinės deguonies terapijos procedūros kaina – 34,85 Eurų.

Dėl informacijos apie procedūrą maloniai prašome kreiptis tel. nr. +37037326326, registruotis – tel. nr. +37037326425

Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyrius

Anesteziologinė pagalba teikiama ištisą parą suaugusiems, sergantiems onkologine ir iki onkologine patologija. Filiale Onkologijos ligoninėje funkcionuoja 4 šiuolaikiškai aprūpintos operacinės. Atliekamos sudėtingos žarnyno, urologinės, ginekologinės, ANG operacijos. Skyriuje dirba 8 kvalifikuoti gydytojai anesteziologai reanimatologai bei 13 anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų.

Ligoninėje įrengtas 6 lovų intensyviosios terapijos skyrius. Į skyrių hospitalizuojami pacientai po operacijų ir turintys ūmių gyvybinių funkcijų sutrikimų pacientai. Pacientai stebimi ir gydomi iki stabilių organizmo gyvybinių funkcijų atstatymo. Pagalba teikiama ištisą parą. Dirba kvalifikuotas personalas.

Nuo 2006 m. lapkričio mėnesio funkcionuoja skausmo gydymo kabinetas, kuriame suteikiama kvalifikuota pagalba pacientams malšinant lėtinį ir/ar ūmų skausmą.

Skyriaus vadovė Irina Semakina
Tel. +37037346457 
El. p.: irina.semakina@kaunoklinikos.lt 

L.e.p.Vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Nijolė Petronienė
Tel. +37037430262
El. p. nijole.petroniene@kaunoklinikos.lt

Skausmo gydymo kabinetas
Gydytoja Anesteziologė-reanimatologė Ledutė Baltraitienė
Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja Audrona Atkočevičienė
Tel. +37037430002

Klinikos mokslinio darbo kryptys – įvairūs su gyvybei grėsmingomis būklėmis bei gyvybinių funkcijų sutrikimais susiję klausimai: mikrocirkuliacijos sutrikimai ir jų korekcija įvairių šokų metu, hospitalinių infekcijų paplitimas ir prevencija, dauginio atsparumo antibiotikams problema intensyviosios terapijos skyriuose ir kt. 
Intensyviosios terapijos klinikoje vykdomi klinikiniai mikrocirkuliacijos nustatymo ortoganalinės mikroskopijos metodu ir hospitalinių infekcijų (bakteriemijų, ventiliacinių pneumonijų, šlapimo takų infekcijų) paplitimo, diagnostikos ir gydymo optimizavimo tyrimai.

Apgintos disertacijos:

  • „Antioksidantų poveikis mikrocirkuliacijos pokyčiams pacientams, kuriems yra sepsinis šokas, ir sveikiems savanoriams didelio intensyvumo fizinio krūvio metu“ (dr. Eglė Belousovienė, 2022);
  • „Akių junginės ir tinklainės mikrocirkuliacijos pokyčiai ir jų vertė prognozuojant išeitis sepsio ir sepsinio šoko metu“ (dr. Jūratė Šimkienė, 2022)
  • „Nuotolinio adaptavimo prie išemijos įtaka mikrocirkuliacijos pokyčiams sveikiems asmenims ir pacientams, kuriems yra sepsis ir sepsinis šokas“ (dr. Inga Kiudulaitė, 2022)
  • „Mikrocirkuliacijos tyrimai kritinių neurochirurginių būklių metu“ (dr. Tomas Tamošuitis).
  • „Dauginio atsparumo antibiotikams bakterijų sukeltos ventiliacinės pneumonijos“ (dr. Aušra Čiginskienė).

Intensyviosios terapijos klinikoje:

  • teikiama aukščiausio lygio reanimacinė pagalba įvairių patologijų gyvybei grėsmingų būklių pacientams; 
  • teikiama aukščiausio lygio reanimacinė pagalba Covid-19 liga sergantiems gyvybei grėsmingų būklių pacientams;
  • teikiama skubi konsultacinė sveikatos priežiūros pagalba Kauno krašto intensyviosios terapijos skyriams;
  • konsultuojami ir gaivinami staiga pablogėjusios būklės Kauno klinikų pacientai;
  • reanimobiliu pervežami pacientai iš ir į Kauno klinikų intensyviosios terapijos skyrius;
  • teikiamos hiperbarinės oksigenoterapijos paslaugos stacionaro ir ambulatoriniams pacientiams;
  • teikiamos reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugos kritinių būklių Onkologijos ligoninės pacientams.

Taip pat atliekami klinikiniai mikrocirkuliacijos nustatymo ortoganalinės mikroskopijos metodu ir hospitalinių infekcijų (bakteriemijų, ventiliacinių pneumonijų, šlapimo takų infekcijų) paplitimo, diagnostikos ir gydymo optimizavimo tyrimai.
 

Intensyviosios terapijos klinika yra LSMU mokomoji bazė, kurioje: 

  • Medicinos fakulteto V kurso studentai studijuoja Intensyviosios ir urgentinės medicinos modulio Gyvybei pavojingų būklių diagnostikos ir valdymo, Intensyviosios terapijos ir Homeostazės sutrikimų gyvybei grėsmingų būklių metu problemas; 
  • Farmacijos fakulteto III k. – Pasirenkamuosius specialiosios medicinos dalykus;
  • Slaugos fakulteto IV kurso studentai – Intensyviąją terapinę slaugą;
  • Medicinos, Odontologijos ir Visuomenės sveikatos  fakulteto I kurso studentai – pirmąją medicinos pagalbą.
  • Intensyviosios terapijos klinika kartu su Anesteziologijos klinika 4 metų trukmės rezidentūros studijų metu rengia gydytojus anesteziologus-reanimatologus;
  • Organizuojami profesinės kvalifikacijos kursai, stažuotės, seminarai bei konferencijos įvairių specialybių gydytojams ir slaugytojams.

Intensyviosios terapijos klinikos mokslinis ir pedagoginis personalas:

  • Prof. dr. Dalia Adukauskienė
  • Doc. dr. Neringa Balčiūnienė 
  • Lekt. dr. Eglė Belousovienė
  • Lekt. dr. Aušra Čiginskienė
  • Lekt. dr. Edita Jankauskienė
  • Asist. Viktorija Karvelienė
  • Lekt. dr. Inga Kiudulaitė
  • Asist. Irena Kremer
  • Prof. dr. Vidas Pilvinis
  • Prof. dr. Andrius Pranskūnas
  • Asist. Aušra Puzienė
  • Asist. Asta Senavaitytė 
  • Lekt. dr. Edvin Šneider 
  • Doc. dr. Tomas Tamošuitis 
  • Doc. dr. Raimundas Vaitkevičius

prof. Dalia Adukauskienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. LSMU profesorė, biomedicinos mokslų daktarė, tarptautinių intensyviosios terapijos draugijų narė, Lietuvos intensyviosios teapijos draugijos pirmininko pavaduotoja, tarptautinių ir respublikinių mokslinių konferencijų pranešėja. Dėsto LSMU studentams, rezidentams, veda profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus gydytojams ir slaugytojams.

Skirmantė Alaburdienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

Ledutė Baltraitienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Tautvydas Baranauskas
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

dr. Eglė Belousovienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams, konsultuoja pacientus dėl hiperbarinės deguonies terapijos.

dr. Aušra Čiginskienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Rolandas Damulevičius
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, Intensyviosios terapijos klinikos administratorius, dėstytojas. Teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

Jūratė Gaisrienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Rita Grigarienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Ramunė Jakubauskaitė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje

Mantas Jaras
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Viktorija Karvelienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

dr. Inga Kiudulaitė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

Natalja Kvitka
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Reda Liudvika Laurinavičienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

Rytis Mažonavičius
Gydytojas anesteziologas reanimatologas,  dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams

Prof. Andrius Pranskūnas
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių gydytojams ir pacientams. LSMU profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, Kauno intensyviosios terapijos asociacijos prezidentas, tarptautinės intensyviosios terapijos draugijos narys, tarptautinių ir respublikinių mokslinių konferencijų pranešėjas. Dėsto LSMU studentams, rezidentams, veda profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Aušra Puzienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

Lina Rokienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

dr. Jūratė Šimkienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Doc. Raimundas Vaitkevičius
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams. LSMU docentas, biomedicinos mokslų daktaras, tarptautinių ir intensyviosios terapijos draugijų narys, Lietuvos intensyviosios teapijos draugijos narys, tarptautinių ir respublikinių mokslinių konferencijų pranešėjas. Dėsto LSMU studentams, rezidentams, veda profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Dalia Vaitkienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

Jolita Vilčinskaitė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams.

Ruslanas Vyrtosu
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Centriniame reanimacijos ir TSPC Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

Doc. dr. Tomas Tamošuitis
Klinikos vadovas gydytojas anesteziologas reanimatologas, teikia skubią konsultacinę pagalbą kitų ligoninių intensyviosios terapijos skyrių pacientams, konsultuoja pacientus dėl hiperbarinės deguonies terapijos. LSMU docentas, biomedicinos mokslų daktaras, tarptautinių ir intensyviosios terapijos draugijų narys, tarptautinių ir respublikinių mokslinių konferencijų pranešėjas. Dėsto LSMU studentams, rezidentams, veda profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus.

Alvydas Tumasonis
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Aleksandr Togobickij
Gydytojas anesteziologas reanimatologas, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

Nelia Šarendo
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

Eugenija Narkevičienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

Irina Semakina
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vadovė. 

Ingrida Matulevičienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

Simona Šateikaitė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė, dirba Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. 

>71  000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2025

gydytojų

2399

slaugos specialistas

3050

naujagimių per metus
X