Kvalifikacijos kėlimo kursai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Podiplominių studijų centras bendradarbiaujant su Kauno klinikomis bei universiteto padaliniais organizuoja sveikatos priežiūros, farmacijos ir kitų specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo veiklas. Kiekvienais metais LSMU padalinių organizuojamose konferencijose išduodama daugiau kaip 30000 kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimų, o organizuojamuose tobulinimosi kursuose kasmet dalyvauja per 2000 asmenų. 

Visą informaciją apie LSMU Podiplominių studijų centro organizuojamus profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginius rasite internetinėje svetinėje: www.medas.lt

Iškilus klausimams dėl profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursų, konferencijų, seminarų ar stažuočių maloniai prašome kreiptis:
 

Indrė Čapkauskienė
Tel. +37037326092
E. paštas indre.capkauskiene@lsmuni.lt
Stažuotės visų specialybių sveikatos priežiūros specialistams
 

Eglė Čiupkevičienė
Tel. +37037326168
E. paštas egle.ciupkeviciene@lsmuni.lt
Kursai gydytojams, konferencijos
 

Inga Sribikienė
Tel. +37037326092
E. paštas inga.sribikiene@lsmuni.lt
Kursai slaugytojams, odontologams bei kitų specialybių sveikatos priežiūros specialistams (išskyrus gydytojams)
 

Snieguolė Kaselienė
Tel. +37037327343
E. paštas snieguole.kaseliene@lsmuni.lt
Kursai asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, medicinos auditoriams, sveikatos vadybininkams
 

Egidija Šerpenskienė
Tel. +370373278303
E. paštas egidija.serpenskiene@lsmuni.lt
Kursai farmacijos specialistams
 

Profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai, stažuotės ir konferencijos yra skirtos pagilinti ar atnaujinti profesinei veiklai reikalingas žinias, gebėjimus bei praktinius įgūdžius. Kiekvienais metais LSMU vykdo daugiau kaip 100 profesinės kvalifikacijos tobulinimo programų ir organizuoja daugiau kaip 300 konferencijų, skirtų įvairių specialybių sveikatos priežiūros ir kitų sričių specialistams. Kauno klinikose ir kituose universiteto padaliniuose vykstančių kursų metu specialistai turi galimybę susipažinti su naujausiomis medicinos technologijomis ir pažangiomis diagnostikos ir gydymo metodikomis. Esant poreikiui yra organizuojami išvažiuojamieji tobulinimo renginiai į kitas gydymo įstaigas. 

 

LSMU Podiplominių studijų centras organizuoja įvadinių kursų programas, skirtas įgyti teisę verstis siaura medicinos praktika ar specializuota slaugos praktika. LSMU organizuoja echoskopijos, homeopatijos, krūtų onkochirurgijos, koloproktologijos, endoskopijos, transfuziologijos, echokardiografijos, psichoterapijos, socialinės pediatrijos specialistų mokymus. Galimybę verstis specialia slaugos praktika taip pat gali įgyti anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos, sergančiųjų širdies nepakankamumu slaugytojos – konsultantės, dirbančios komandoje su gydytoju kardiologu. Specialūs kursai yra organizuojami norintiems įgyti galimybę verstis logoterapeuto praktika. 

 

>66  000

chirurginių operacijų

>1,2 mln.

pacientų apsilankymų

2187

gydytojų

2379

slaugos specialistas

3229

naujagimiai per metus
X