Klinikos vadovas prof. Leonas VALIUS

 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės
Kauno klinikų ŠEIMOS MEDICINOS
KLINIKA
Eivenių g. 2
50161, Kaunas
Tel.: +370 37 326257
Faksas: +370 37 337506
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Žemėlapis

Kauno klinikų Šeimos medicinos klinika yra viena pirmųjų įkurtų šeimos medicinos klinikų Lietuvoje. Klinikos darbuotojai yra pasaulinės šeimos gydytojų asociacijos (WONCA) nariai, Lietuvos šeimos gydytojų kolegijos nariai. Šeimos medicinos klinika yra didžiausia šeimos medicinos rezidentūros bazė Lietuvoje. Darbuotojai turi ilgametę mokslinio ir klinikinio bendradarbiavimo patirtį nacionaliniu ir tarptautiniu mastu vykdant šias veiklas: klinikinius tyrimus; nacionalinius ir tarptautinius mokslinius projektus; mokslinę, klinikinę, edukacinę ir pedagoginę veiklas.

Šeimos medicinos klinika teikia pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas – tai nespecializuotų kvalifikuotų asmens sveikatos priežiūros paslaugų, teikiamų pagal šeimos gydytojo ir bendrosios praktikos/bendruomenės slaugytojo ir akušerio medicinos normų reikalavimus ambulatorinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, pacientų namuose ir globos įstaigose, kompleksas.

Pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos komandiniu principu: klinikoje dirba gydytojai, bendruomenės slaugytojai, akušerės, socialinis darbuotojas, teikiamos pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugos. Pacientų patogumui įsteigtas atskiras profilaktinių patikrinimų kabinetas, veikia skubios pagalbos kabinetas, profilaktinis vaikų sveikatos priežiūros ir skiepų kabinetas.

Šeimos medicinos klinika įsikūrusi Kauno klinikose Eivenių g. 2.


Naudinga informacija pacientams: