Kauno klinikose – moderniausia vaikų miego ir kvėpavimo sutrikimų diagnostikos aparatūra

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Vaikų ligų klinika, padedama Kazickų šeimos fondo bei paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“, įsigijo naują polisomnografijos aparatūrą, skirtą vaikams. Šiuo metu tai bene pažangiausia aparatūra Lietuvoje, kuri padės nustatyti kvėpavimo ir daugelio kitų gyvybinių funkcijų sutrikimus miego metu įvairiomis lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams.

Vaisiaus medicinos centras – sveikesnės šeimos garantas

Vos daugiau nei metus veikiantis Kauno klinikų Vaisiaus medicinos centras jau gelbėja pačių mažiausiųjų pacientų gyvybes. Kauno klinikose tiriamos ir gydomos pacientės, turinčios tam tikras vaisiaus patologijas.

Kauno klinikose – pirmoji integruota operacinė Baltijos šalyse

Pirmoji Baltijos šalyse integruota operacinė įrengta Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikoje, tačiau jos privalumais galės naudotis ir kitų sričių chirurgai, būsimieji medikai ir tarptautinių mokymų dalyviai. „Integruotoje operacinėje darbas vyks sparčiau, ergonomiškiau ir tai leis užtikrinti dar aukštesnės kokybės pagalbą ir saugumą mūsų pacientams“, – pristatydamas operacinę kalbėjo Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos profesorius Saulius Vaitkus.

Kauno klinikose – pirmas Lietuvoje kontrastinis preparatas kepenų ligoms nustatyti

Kauno klinikų Radiologijos klinikoje pirmą kartą Lietuvoje atliktas kepenų magnetinio rezonanso tomografinis (MRT) tyrimas į veną suleidžiant specialų hepatospecifinį kontrastą. Šis Lietuvoje dar nenaudotas preparatas medikams suteikė galimybę lengviau ir tiksliau aptikti galimą patologinį židinį kepenyse ir nustatyti jo kilmę.

Naujienos

Imunologijos ir alergologijos klinika

2017-01-19

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto senato teikimu ir tarybos sprendimu 2016 m. rugsėjo 1 d. buvo įsteigta LSMU MA Imunologijos ir...

LSMU ir Kauno klinikose lankėsi svečiai iš Latvijos ligoninės

2017-01-18

LSMU ir Kauno klinikose lankėsi svečiai iš Latvijos ligoninės Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir Kauno klinikose lankėsi Latvijos delegacija iš...

Sėkmingai baigtas projektas, skirtas infekcinėms ligoms

2017-01-12

LSMU MA Infekcinių ligų klinika organizavo ir vykdė nepriklausomą medicininio švietimo projektą – gydytojų profesinio tobulinimo kursus „Infekcinės ligos šeimos...

Kaune apdovanoti neatlygintini kraujo donorai

2017-01-06

Ketvirtadienio vakarą Kauno klinikose iškilmingos ceremonijos metu buvo pagerbti neatlygintini kraujo donorai. Jiems įteiktos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos padėkos....

Renginiai

02 Vas 2017
Genetika onkologijoje
Registracija.   LIETUVOS GENETIKŲ ASOCIACIJA LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS GENETIKOS IR MOLEKULINĖS MEDICINOS KLINIKA GENETIKA ONKOLOGIJOJE Mokslinė – prakt...
Kontaktai.

Kalendorius

Sausis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Traumų ir skubios pagalbos centras.

Estetinės dermatologijos paslaugos Kauno klinikose.

Retų ligų diena

padeduaugti

Skubi pagalba

Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centras
Eivenių g. 2, LT-50009 Kaunas
(įvažiavimas iš J. Lukšos-Daumanto gatvės)

Tel. (8 37) 32 62 62
Registratūros tel. (8 37) 70 34 85

Gydytojų postas:
Tel. (8 37) 32 71 98
Tel. (8 37) 70 34 98
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skubios pagalbos skyrius priima visus atvykstančius ar pristatytus į Kauno klinikas pacientus, kuriems reikalinga skubi pagalba – tiek suaugusius, tiek vaikus. Skubi pagalba teikiama visą parą išeiginėmis ir darbo dienomis ištisus metus.
Aukščiausio lygio skubią pagalbą teikiantis Traumų ir skubios pagalbos centras turi 23 suaugusiųjų stebėjimo lovas (iš jų 6 sunkesnių ligonių stebėjimui) ir 10 vaikų (iš jų 4 transportines), aprūpintas moderniausia technika ir užima 15 tūkst. kv. m. ploto pastatą.

Ką reikia žinoti, kreipiantis į Skubios pagalbos skyrių:

• Kreipiantis dėl būtinosios medicinos pagalbos, gydytojo siuntimas neprivalomas.
• Būtinoji pagalba LR piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje, yra nemokama.
• Skubią medicinos pagalbą teikia skyriuje budintys du gydytojai terapeutai, reikalui esant kviečiami kiti specialistai (chirurgai, traumatologai, neurologai, akušeriai ginekologai ir kt.)
• Skubios pagalbos skyriuje pacientai rūšiuojami pagal būklės sunkumą - prioritetas teikiamas pačios sunkiausios būklės pacientams. Todėl pacientų aptarnavimo greitis labai priklauso nuo, tuo metu skyriuje esančių sunkios būklės pacientų skaičiaus. Pacientas gali būti priskirtas vienai iš 4 skubios pagalbos kategorijų (1 - 2 pagalba nedelsiant, 3 - 4 – pagalba per 30 min. ar 1 val.) arba neskubios pagalbos 5 kategorijai (2004-04-08 LR Sveikatos apsaugos ministro Įsakymas Nr. V-208 „Dėl būtinosios medicininės pagalbos teikimo tvarkos bei masto“). Į Skubiosios medicinos kliniką per dieną kreipiasi vidutiniškai 170 pacientų – maždaug ketvirtadalis iš jų yra labai sunkios būklės, o 5 procentai – kritiškos būklės.
• Jei atvykusiam pacientui iš karto neįmanoma nustatyti galutinės ar preliminarios ligos diagnozės ar tuo metu yra reali grėsmė jo sveikatai ir gyvybei, reikalingas papildomas ištyrimas bei gydymas, skiriama stebėjimo paslauga, trunkanti nuo 4 iki 24 val. Tuo metu pacientui taikomas simptominis gydymas (jei toks reikalingas), stebimos gyvybinės funkcijos, atliekami papildomi tyrimai (jei tokie reikalingi). Baigiantis numatytam stebėjimo laikui, vėl vertinama paciento sveikatos būklė, priimamas sprendimas dėl tolesnio gydymo.
• Išimties tvarka teikiamos ir asmens sveikatos priežiūros paslaugos, nepriskiriamos būtinajai medicininei pagalbai. Apie tai gydytojas informuos po pirminės apžiūros. Tuomet pacientas privalo sumokėti už suteiktas paslaugas pats. Būtinosios pagalbos sąrašas ir mastai yra skelbiami skyriaus informaciniame aplanke.
• Traumų ir skubios pagalbos centro saugumą užtikrina nuolat budintys apsaugos darbuotojai. Centro patalpos ir aplink esanti teritorija visą parą yra stebima vaizdo kameromis.

Skubios pagalbos skyriaus veikla

• būtinosios pagalbos teikimas dėl terapinių, chirurginių, kardiologinių susirgimų, akių ir visų kitų tipų traumų atvejais,
• stebėjimo paslaugos teikimas,
• pacientų stacionarizavimas.
Skubios pagalbos skyriaus gydytojai:

Gediminas Mykolas Čižauskas
Solveiga Padriezienė
Stasys Ratkūnas
Vilija Rodovičienė
Loreta Venckienė
Audronė Dautartienė
Rima Januškevičiūtė
Regina Žukauskienė
Liza Olman
Ilona Kajokaitė
Salvijus Milašius
Jadvyga Milieškienė
Rimantė Hofmanienė
Rolanda Kazlauskaitė
Nijolė Bražinskaitė
Nedas Jasinskas
Aida Mankutė
Edgaras Ūsas
Eglė Belousovienė
Živilė Tebėraitė-Dudonė
Marija Brazaitienė
Egidija Vaičekauskienė

Kaip mus rasti

Viešasis transportas

Iki pat Traumų ir skubios pagalbos centro važiuoja 19 maršruto miesto autobusas.

Autobuso tvarkaraštis: http://goo.gl/27NmTG
Daugiau informacijos: http://goo.gl/yIDz8i

powered ByGiro.com

S

k

u

b

i

 

p

a

g

a

l

b

a

Išankstinė registracija internetu

Kauno klinikų informacijos tel. : (8-37) 32 63 76, 32 63 75


Išankstinė registracija tiesiogiai per sergu.lt


Kauno klinikų gydytojų darbo grafikai (išankstinė registracija)

powered ByGiro.com

R

e

g

i

s

t

r

a

c

i

j

a

 

i

n

t

e

r

n

e

t

u