Pacientams ir lankytojams

COVID-19

Dalinamės pacientams naudinga informacija dėl COVID-19 infekcijos. 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 270 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 3.4.2 papunkčiu ir siekiant užkirsti kelią tolesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui, Kauno klinikose stabdomos planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos nuo 2020 m. kovo mėn. 16 d. 

Stacionarinės paslaugos

•    Planinis stacionarinis gydymas Kauno klinikose stabdomas, todėl prašome nevykti guldymui į Ligoninę visą karantino laikotarpį. 
•    Kauno klinikų gydytojai įvertins Jūsų klinikinius duomenis pakartotinai, remiantis medicinine dokumentacija, ir susisieks su Jumis individualiai dėl vėlesnio stacionarizavimo ir kitų būtinų veiksmų.  

Ambulatorinės paslaugos

•    Planinės gydytojų konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos stabdomos. 
•    Iš anksto pirmam vizitui užsiregistravę pacientai turi kreiptis į savo šeimos ar siuntimą išrašiusį gydytoją ir aptarti neatidėliotinų ambulatorinių paslaugų būtinumą. 
•    Jūsų šeimos gydytojai (arba gydytojai, siuntę konkrečiai ambulatorinei paslaugai), atsižvelgdami į Jūsų klinikinę situaciją, galės pasikonsultuoti su Kauno klinikų specialistais dėl šių paslaugų būtinumo ir atlikimo neatidėliotinai. Su Kauno klinikų specialistais gydytojai galės susisiekti internetinėje svetainėje www.kaunoklinikos.lt pateiktais kontaktais (nuo 2020 kovo 16 d. 14 val.). 
•    Esant neatidėliotinai būtinybei, gavus Kauno klinikų gydytojo patvirtinimą, bus paskirtas individualus konsultacijos laikas ir Kauno klinikos apie tai informuos pacientą.  
•    Pacientai, kuriems paskirta pakartotinė konsultacija (buvo paskirti instrumentiniai ar laboratoriniai tyrimai, paskirta atvykti pakartotinai po paskirto gydymo), turi skambinti konsultavusiam ar kitam tos srities specialistui. Kontaktiniai telefonų numeriai bus paskelbti Kauno klinikų internetinėje svetainėje www.kaunoklinikos.lt iki kovo 17 d.
•    Esant galimybei, ambulatorinių paslaugų teikimas bus organizuojamas nuotoliniu būdu, jį fiksuojant medicininėje dokumentacijoje.     Nuotoliniu būdu gydytojai teiks konsultacijas, išrašys arba pratęs receptus, paskirs būtinus tyrimus. 
•    Dėl pirminės asmens sveikatos priežiūros (šeimos gydytojo) paslaugų skambinti savo šeimos gydytojui. Kauno klinikų Šeimos medicinos klinikos kontaktus rasite čia: https://www.kaunoklinikos.lt/struktura-ir-kontaktai/profilines-klinikos/seimos-medicinos-klinika/ 
•    Ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų ir profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymo teikimas atidedamas.

Odontologijos paslaugos

•    Kauno klinikose visos odontologinės paslaugos yra stabdomos, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.

Chemoterapijos procedūros

•    Kovo 16 d. chemoterapijos procedūros vyks taip, kaip buvo numatyta kiekvienam pacientui, o dėl tolesnių procedūrų prašome susisiekti su jus gydančiu gydytoju.

Informacija dėl pacientų priėmimo, vizitacijų ir tyrimų Akušerijos ir ginekologijos klinikoje

https://bit.ly/2wZAsx8

Informacija dėl pacientų priėmimo Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriuje

https://bit.ly/2Ue8whb

Prašome supratingumo šiuo sudėtingu laikotarpiu. Kauno klinikos daro viską, kad karantino laikotarpis praeitų kuo sklandžiau ir svarbiausiai – mūsų pacientai patirtų kuo mažiau nepatogumų. 

Primename, kad Kauno klinikose gydomų pacientų lankymas griežtai draudžiamas ir galimas tik terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą gydančio gydytojo leidimu. 

Atsiradus naujai informacijai, informuosime jus nedelsiant Kauno klinikų Facebook paskyroje ir internetiniame tinklapyje www.kaunoklinikos.lt 

Ankstesnis 1 2 Sekantis

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X