Pacientų padėkos

Noriu padėkoti gyd. dr. Ventai Donec už kolegiškumą ir supratingumą paciento atžvilgiu, skiriant ne tik visapusišką reabilitacinį gydymą, bet ir pastebėjus, kad problema negerėja – nukreipus tolimesniam ištyrimui. Ačiū.
Aurimas Rapalavičius


Nuoširdžiausias Ačiū Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos gydytojai Justinai Stučinskaitei-Maračinskienei už ramų ir nuoširdų bendravimą, už rūpestingumą, švelnumą ir tikslią diagnozę, kurią po rentgeno atsakymo pranešė pati. Labai nuostabi gydytoja.
Rūta Ulinskienė


Noriu padėkoti akušerei Deimantei Paškevičiūtei, kuri birželio 3 dieną, kartu su visa gydytojų komanda padėjo mūsų sūnui ateiti į šį pasaulį! Dėkoju už kantrybę, supratingumą ir rūpestį.


Nuoširdžiai norime padėkoti Prof. dr. A. Daukšai už suteiktą viltį, begalinį rūpestį, atsidavimą, profesionalumą. Dėkojame už atliktą sudėtingą kasos operaciją. Jūsų dėka mūsų kasdienybė įgavo naujų spalvų. Taip pat dėkojame chirurgijos skyriaus II aukšto medicinos personalui už rūpestį, paslaugumą, šilumą.
Su pagarba M. Girdenis su šeima.


Nuoširdžiai dėkojame rezidentei Paulinai Tekoriutei už begalinį rūpestį, atsidavimą, už kantrybę. Taip pat tariame didelį ačiū Gastroenterologijos skyriaus vadovei dr. Irenai Valantienei už profesionalumą, rūpestį, šilumą, atsidavimą. Žinoma, dėkojame Gastroenterolgijos skyriui IV aukšto medicinos personalui už rūpestį ir kantrybę.
Su pagarba M. Girdenis su šeima


Labai labai didelį ačiū tariu Ginekologijos skyriaus gydytojui prof. dr. Sauliui Paškauskui,  ir visai jo komandai už atliktą operaciją, kuri buvo sėkminga ir be komplikacijų. Nors ketino pačioj pradžioj pašalint tik didžiausias miomas, bet pašalino daug daugiau nei tikėjausi. Aš buvau tikrai nustebinta, gerąja ta žodžio prasme. Prieš operaciją, pasakė kas gali atsitikt blogiausiu variantu, bet buvau rami, turėjau nuojautą, kad viskas bus gerai. Pasitikėjau 100%. Ir ne veltui. Tad gydytojas ne veltui turi profesoriaus laipsnį, jis savo srities profesionalas. Didžiulė pagarba ir dėkingumas. Taip pat, noriu padėkoti visam personalui, ir visoms sesutėms, vadinu taip, nes jų rūpinimasis ir bendravimas su pacientais tikrai kaip sesių. Ypač ačiū Jurgitai, kuri buvo šalia su pirmaisiais mano žingsniais po operacijos. Pagarba, rūpestis, bendravimas, smulkiai suteikiama reikalinga informacija. Visa tai – ko reikia pacientui, ir šis skyrius tai turi. Tad visam kolektyvui didelis ačiū!
Laima Verpečinskaitė


Dėkoju Gyd. Jurgitai Gailienei už operatyvų reagavimą į situaciją bei profesionalų dukrytės gydymą. Dėkoju Vaikų chirurgijos skyriaus darbuotojams už malonų, nuoširdų bendravimą.
Mama Jurgita Bunevičienė


Dėkoju gyd. Jurgitai Gailienei už operatyvų reagavimą į situaciją bei profesionalų dukrytės gydymą. Dėkoju Vaikų chirurgijos skyriaus darbuotojams už malonų, nuoširdų bendravimą.
Mama Jurgita Bunevičienė


Laba diena! 2024 m. kovo mėn. pakliuvau į KUL labai sunkios būklės. Vėliau buvau perkelta į Jūsų skyrių tolesniam gydymui. Noriu iš visos širdies padėkoti visam skyriaus kolektyvui, ir gydytojams ir personalui, už suteiktą gydymą ir priežiūrą. Ypatingą padėką reiškiu prof. Skaidrai Valiukevičienei, doc. Kučinskienei, gyd. rezidentui Erikui Mažeikiai, gydytojams Daivai Gražinai Samulienėnei, Grinvydui Butrimui, slaugytojoms Jurgitai Stankevičienei, Valerijai Budrytės, ir slaugytojos padėjėjai Vitalijai Samulytei už gydymo proceso organizavimą ir skirtą man dėmesį, supratingumą, jautrumą, už moralinį palaikymą pagyvenusio žmogaus. Nors gydymas nusimato dar ilgas ir sudėtingas, Visi JŪS suteikėte man tikėjimo ir vilties, kad galiu pasveikti ir džiaugtis gyvenimu toliau. Atleiskte, jeigu ko nors nepaminėjau. 
AČIŪ, pagarbiai Margarita Palivonienė ir mano šeima.


Nuoširdžiai dėkoju pačiai nuostabiausiai gydytojai oftalmologei Indrei Meiliūnienei už jos žmogiškumą, nuoširdumą, profesionalumą. Tai gydytoja, turinti išskirtinius profesinius gebėjimus ir puikiai tinkančias gydytojo profesijai asmenines savybes. Taip pat dėkoju suaugusiųjų akių ligų skyriaus personalui už rūpestingumą, malonų bendravimą ir priežiūrą. Nuoširdus AČIŪ.
Pagarbiai, pacientė Alvyda Žaldokienė


Dėkoju Skubios pagalbos skyriaus vadovui gyd. Linui Darginavičiui, už profesionaliai suteiktą skubią pagalbą atsitikus traumai.
Lina Varaneckienė


Begalinis AČIŪ Ginekologijos ir akušerijos klinikos gydytojui prof. dr. Arnoldui Bartusevičiui už atliktą operaciją. Ačiū už profesionalumą, supratingumą ir kantrybę. Dėkoju visam Akušerijos ir ginekologijos klinikos personalui. Maloniai nustebino tvarka ir dėmesys pacientui.
Natalja Poškienė


Ačiū už profesionaliai suteiktą pagalbą, kantrybę ir malonų bendravimą skubios pagalbos skyriuje.
Evaldas Pocius


Pas gyd. Rositą Aniulienę lankiausi pirmą kartą ir buvau maloniai nustebinta sulaukusi daug dėmesio, patarimų, pamokymų. Detaliai ištyrė, parekomendavo ką daryti toliau. Ačiū!
Natalija Etnerienė


Iš visos širdies norime padėkoti akušerei Danguolei Kačkauskienei, kuri sausio 12 d. padėjo mūsų sūnui išvysti šį pasaulį. Nuostabi akušerė, atsidavusi savo darbui. Dėkojame už rūpestį ir džiaugiamės, jog gimdymą galime prisiminti tik su geriausiomis emocijomis, su džiaugsmu.
Evelina Onishchuk


Nuoširdi padėka chirurgui Kęstučiui Urbonui už profesionalumą, malonų bendravimą ir puikų humoro jausmą! 2024.04.26 man buvo atlikta tulžies pūslės pašalinimo operacija. Tą dieną sutikau daugybę Kauno klinikų darbuotojų. Džiaugiuosi, kad 99 proc. maloniai bendrauja ir šypsosi. Didžiausia padėka chirurgui K. Urbonui ir jo asistentui, anesteziologei, operacinės personalui, „išsibudinimo palatos“ darbuotojams, pooperacinės palatos slaugytojai Audrai ir slaugytojos padėjėjoms. Visiems linkiu sėkmės darbe, neperdekite, nepraraskite humoro jausmo ir atjautos žmogui. Įsitikinau jau ne kartą, Kauno klinikose labai skaniai ir sočiai maitina. Ačiū!
Daiva Maišelytė


Dėkoju Dermatovenerologei Skaidrai Valiukevičienei už konsultacijas bei doc. J. Kudzytei, rezidentei S. Abraitytei bei skyriaus slaugytojoms už rūpestį stacionare. Linkėjimai visiems.
Odeta Lenkauskaitė


2024 m. sausio 11 d. mano vyrui buvo operatyviai suteikta pirminė pagalba puikaus greitosios pagalbos ekipažo, kuris atvyko labai greitai, suprato problemos rimtumą bei greitai nugabeno vyrą į Skubiosios pagalbos skyrių, kur budintys gydytojai greitai ir profesionaliai atliko visus reikalingus tyrimus ir tiksliai nustatė problemą – širdies aortos įplyšimas ir man buvo paaiškinta, kad bus atlikta labai sudėtinga operacija. Sausio 12 d. iš pat ryto operaciją atliko, mano manymu, geriausias šios srities specialistas profesorius Povilas Jakuška. Iki tol neteko pažinti šio nuostabaus savo srities profesionalo bei puikaus žmogaus, tačiau per visą vyro gydymo laikotarpį, nuo operacijos, kuri truko apie 7 val., iki viso gydymo proceso, kuris truko 2 mėn., supratau, kad Kauno klinikos Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikoje dirba tikri profesionalai, puikiai išmanantys bei mylintys savo darbą, turintys atsakomybės bei empatijos jausmą, visada pasiruošę padėti. Per visą vyro gydymo laikotarpį, pradedant nuo bendravimo telefonu operacijos metu bei kol vyras buvo reanimacijos skyriuje, visi, be išimties, su manimi maloniai bendravo ir visada stengdavosi ne tik informuoti apie vyro būklę bet ir nuraminti. Taip pat tęsiant gydymą širdies chirurgijos stacionare aš nesutikau nei vieno darbuotojo, pradedant nuo gydytojų ir baigiant slaugytojas, kuris nenorėjo padėti, užjausti ar paguosti. Esu labai dėkinga visai profesoriaus Povilo Jakuškos puikiai komandai, kurių dėka mano vyras vėl gali džiaugtis gyvenimu. Jų atlikto darbo neįmanoma įvertinti, nes, mano supratimu, jie padarė neįmanoma įmanomu - išsaugojo mano vyro gyvybę. Taip pat noriu padėkoti Kardiologijos klinikos gydytojai kardiologei doc. dr. Eglei Rumbinaitei, kurios rūpinimasis mano vyro sveikata širdies chirurgijos skyriaus stacionare truko 1,5 mėnesio. Jos ir visos komandos aukšto lygio profesionalumo dėka buvo nepailstamai ieškomas ir taikomas tinkamiausias gydymas. Todėl visus pačius geriausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius aš skiriu profesoriui Povilui Jakuškai ir jo komandai operacijos metu, gydytoja kardiologei doc. dr. Eglė Rumbinaitei ir jos komandai gydymo stacionare metu, Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos reanimacijos kolektyvui, Širdies chirurgijos skyriaus darbuotojams, Skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojams bei greitosios pagalbos ekipažui, budėjusiam sausio 11-oios naktį.


Dėkoju visam Krūtinės chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį, pagalbą, priežiūrą po operacijos, šypsenas, kurios taip pat gydo... Ypatingą AČIŪ sakau nuostabiam gyd. krūtinės chirurgui Vyčiui Bajoriūnui už rūpestį nuo pat pirmo apsilankymo pas jį, įsigilinimą į ligą, sėkmingai atliktą plaučio operaciją, pooperacinę priežiūrą. Mane ypač sužavėjo šio gydytojo nuoširdumas ir požiūris (ne operuoti, kol nėra būtinybės). Tai akimirksniu sukėlė pasitikėjimą, pagarbą ir susižavėjimą gyd. Vyčiu Bajoriūnu. Šio gydytojo profesionalumas yra aukščiausio lygio. Ačiū gydytojui ir už puikų humoro jausmą. Tai padeda atsipalaiduoti ir palieka tokį gerą jausmą...
Rūta Stančikienė


Noriu nuoširdžiai padėkoti už visą rūpestį gydymo laikotarpiu visam Širdies, krūtinės ir kraujagyslių klinikos personalui. O ypač nuoširdus ačiū širdies chirurgui Giedriui Žukovui, anesteziologui - reanimatologui Edmundui Širvinskui bei gydytojai Audronei Veikutienei.


Padėka Akušerijos ir ginekologijos klinikos Ginekologijos skyriaus kolektyvui dėkoju prof. dr. Arnoldui Bartusevičiui ir operacinės visai komandai už profesionaliai atliktą operaciją. Už taktą, supratingumą ir ramybę dar kartą dėkoju prof. dr. Arnoldui Bartusevičiui. AČIŪ. Dėkoju slaugytojai Daliai Kavaliauskienei už širdingą palaikymą, patarimus ir optimizmą. Dėkoju Ginekologijos sk. pagalbiniam personalui už rūpestį ir šypsenas. Dėkoju Ginekologijos sk. vadovams už Jūsų kolektyvo DARNŲ DARBĄ. SĖKMĖS VISAM ŠAUNIAM KOLEKTYVUI
Regina Stukienė (67m.)


Sveiki. Labai norėjau padėkoti gyd. Mildai Valatkevičiūtei ir Karoliui Varkaliui už puikiai atliktą operaciją. Krūtų mažinimo. Viskas sugijo be jokių komplikacijų ir greitai. Išvaizda ir savijauta puiki. Praėjo nugaros skausmas, kuris vargino ilgus metus. Viskas tobula! Labai,labai ačiū!!


Gerbiamas profesoriau Skaidriau Miliauskai, sveikiname su Šv. Velykom, dėkojame už dovanotą galimybę džiaugtis šventėmis, bundančio Pavasario paslaptimi ir Jūsu Dievišku gerumu. Ačiū, Ačiū, Ačiū.


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Jurgitai Plisienei už apžiūrą, už nuoširdų konsultavimą, patarimus, susijusius su sveikatos problemomis. Ačiū visam personalui už komandinį darbą, už nuostabią Kardiologijos kliniką. Ačiū Ačiū


Siunčiu didelę padėką KK Neurologijos klinikos gydytojai Neringai Jucevičiūtei už rūpestį, malonų bendravimą, profesionalumą bei mano sveikatos problemos, kurios buvo ieškoma metais, išsprendimą. Kloties darbe gydytojai ir visam nuostabiam skyriaus kolektyvui. Gražios pavasario šventės Jums!


Noriu iš visos širdies padėkoti gydytojui hematologui SAULIUI MINELGAI, tikram profesionalui, mylinčiam savo profesiją, atiduodančiam pacientams ne tik savo laiką, bet ir širdį. Jis ne tik iš karto nustatė diagnozę, puikiai parinko vaistų derini chemoterapijai, bet ir nuoširdžiai kartu su manimi džiaugėsi kiekvienu žingsniu įveikiant liga. Tai ne tik aukštos kvalifikacijos specialistas, bet ir puikus žmogus. Tokio gydytojo linkėčiau kiekvienam sunkiai susirgusiam likimo draugui.
Su didžiausia pagarba Silvija Reilienė, Marijampolė


Norėtume išreikšti nuoširdžiausią padėką Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Profesoriui Antanui Gulbinui už rūpestį, supratingumą, profesionalumą, kompetenciją operuojant mūsų mamą. Prieš 15 metų Profesorius operavo ir mūsų tėtį, todėl visos mūsų šeimos vardu širdingai dėkojame už abiems tėveliams išgelbėtas gyvybes ir sugrąžintus gyvenimus. Amžinai Jus prisiminsime su didžiausiu dėkingumu!
Dukros


Dėkoju labai už atliktą inksto operaciją, kurią atliko prof. M. Jievaltas ir gyd. Ž. Venclovas bei jų visai komandai. Dėkoju ir visam pooperaciniam personalui, kuris nuoširdžiai, atsakingai, rūpestingai prižiūrėjo mūsų gyjimą.


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikos skyriaus personalui (vadovas prof.dr. Dainius Razukevicius) Neturiu kompetencijos ir juolab moralinės teisės lyginti poliklinikos kurioje iki šiol lankiausi medikų sprendimų, su jūsų priimtais mano atžvilgiu. Bet... Kai tu pasitiki skyriaus medikais nuo pirmos minutės tai neįkainojama. Kai vėžio diagnozė pranešama ne atsainiai o su tvirtu įsitikinimu mes komanda ir mums pavyks. Tai gydytojo Keizerio žodžiai. Nuostabus, neįtikėtinas žmogus! Mažakalbis profesionalas, neleidžiantis nė minutės abejoti būsima sėkme . Rezidentas Pečkus, atskira padėka už kantrybę aiškinant, slaugytojoms už rūpestį ir dėkui tariu visiems kurių nepaminėjau. Dabar suprantu iš kur tas pasiaukojimas. Mielieji, dirbate ne darbo valandas o aukojate žmonėms visą save. Mano kolegos pacientai matydami tikrai Lietuvos garbės nominacijos vertą personalą.... būkime kantresni ir pakentesni. Vietoj pikto žodžio ir skundų siųskime maldas už medikus ir jų šeimas.
Jurgita B


Noriu iš visos širdies padėkoti gydytojui hematologui SAULIUI MINELGAI, tikram profesionalui, mylinčiam savo profesiją, atiduodančiam pacientams ne tik savo laiką, bet ir širdį. Jis ne tik iš karto nustatė diagnozę, puikiai parinko vaistų derini chemoterapijai, bet ir nuoširdžiai kartu su manimi džiaugėsi kiekvienu žingsniu įveikiant liga. Tai ne tik aukštos kvalifikacijos specialistas, bet ir puikus žmogus. Tokio gydytojo linkėčiau kiekvienam sunkiai susirgusiam likimo draugui. Su didžiausia pagarba Silvija Reilienė, Marijampolė


Sveiki! Norime padėkoti visam personalui už jų nuostabų darbą šių metų vasario 10 rytą, kai į pasaulį beldėsi sūnus Motiejus :) (atvykome vasario 9 vakarą, priėmime personalas taip pat buvo super) Nors visų vardų nežinome, pati pamenu tik akušerę Birutę (linkėjimai jai, nuostabus žmogus ir specialistė, ir apie puodkėles ir šalikus nusimano ), tačiau visas personalas dalyvavęs gimdyme buvo profesionalus, geranoriškas, draugiškas ir atsidavęs darbui – ačiū už tai! Tokius pačius gražius žodžius galime sakyti ir akušerėms bei gydytojoms dirbusioms mums jau gulint skyriuje po gimdymo – visos su šypsena, padeda kai reikia, nuramina ir rūpinasi. Esame dėkingi ir laimingi!
Linkėjimai, Vilma, Karolis ir Motiejus Gliožaičiai


Dėkoju gydytojui Justui Žilinskui už skirtą laiką, paaiškinimus, tyrimus ir gydymo nukreipimą tinkama linkme, už atsakymus į visus paklausimus!
Edita G


Noriu padėkoti gydytojui kardiologui Arnui Karužui už profesionalų, informatyvūs bendravimą. Sėkmės gydytojui jo nelengvame darbe! Ačiū!


Su žmona Giedre vasario 16 dieną susilaukėm sūnaus Tauro. Visas laikas praleistas Akušerijos skyriuje ir gimdykloje paliko tik geriausias emocijas. Norime pasakyti AČIŪ visam sutiktam personalui, kuris ir dieną, ir budėjimų metų rodė nuoširdų dėmesį ir rūpestį. O labiausiai ačiū sakom svarbiausių momentu su mumis buvusiai akušerei Odetai Varnienei. Jos pasitikėjimas savimi suteikia pasitikėjimą ir mums. Ačiū, kad galime toliau tęsti savo šeimos pradėtą naują etapą tik su gerais prisiminimais.
Artūras Daukantas


Nuoširdžiai dėkoju gerb. doc. dr. S. Auškalniui, prof. T. Latkauskui, chirurgams rezidentams Jonui ir Deivydui bei visai komandai už šių metų sausio 18 d. atliktą sudėtingą operaciją. Dėkoju gydytojui doc. dr. S. Auškalniui, slaugytojoms O. Juknienei, I. Kuliekinskienei, L. Zujienei, S. Delininkaitienei, administratorei V. Gudunskienei ir visiems urologinio skyriaus darbuotojams už profesionalumą ir rūpestingą priežiūrą po operacijos. Ačiū.
Pranas Eduardas Gustas


Laba diena. Sergu reta krono liga. Nuoširdžiai noriu padėkoti už gydymą profesoriui Gediminui Kiudeliui. Tikrai retas žmogus, kuris paprastas, kalba žmoniškai, padėjo suprasti mano situacija, labai padėjo dėl operacijos, ir labai nustebino, kai parašiau laišką su pagalbos prašymu sekmadienį, šis žmogus labai žmoniškai atrašė tą pačią dieną, per išeiginę, o ant rytojaus jau buvo pas mane palatoje, kur nuoširdžiai kalbėjo, suprato, padėjo, padrąsino. Nuoširdžiai dėkoju gerb. G. Kiudeliui.
Audrius Baidokas


Didelis ir nuoširdus AČIŪ Konsultacinės poliklinikos ortopedam-traumatologam prof.Justinui Stučinskui ir doc. Linui Vitkui, slaugytojai Aidai Buzaitienei už profesionalumą, už nuoširdų rūpestį, gerą širdį, už meilę savo darbui ir pacientam. Gera žinoti, kad dar yra tokių Medikų!
Vaiva


Nuoširdžiai dėkoju gydytojai reumatologei Loretai Adomaitienei ir visai jos komandai už profesionalumą ir nuoširdumą. Viso gydymo metu buvau apsuptas viso personalo dėmesiu, noro kuo greičiau mane išgydyti.
Nuoširdūs linkėjimai nuo Jono Grinevičiaus ir artimųjų iš Vilkaviškio.


Nuoširdžiausiai ačiū chirurgui prof. dr. Linui Venclauskui už atliktas dvi operacijas: skrandžio mažinimo -40kg man 60m., bet skraidau kaip 35 m. su numestais kilogramais pasitaisė sveikata, susireguliavo spaudimas, nugaros skausmai sumažėjo, dingo dusulys, prakaitavimas. Atsirado noras vėl džiaugtis gyvenimu. Antra operacija pilvo tempimo, pašalinta nereikalinga oda. Dar tokio nuoširdaus, paprasto, draugiško, linksmo profesionalo chirurgo neteko sutikti. Visiems rekomenduoju pateikti tik pas jį. Ačiū, brangus gydytojau, už jūsų auksines ranka. Ačiū.
Jūratė


Nuoširdžiai dėkojame kraujagyslių chirurgui doc. Linui Veličkai už vyrui Arvydui Briedžiui atliktą pilvo aortos operaciją. Dėkojame už profesionalumą, žmogiškumą, puikų bendravimą, pagarbą žmogui, informatyvumą. Sėkmės gerb. gydytojui jo nelengvame darbe. Ačiū.
Jūra ir Arvydas Briedžiai


Norėčiau išreikšti nuoširdžiausią padėką Storosios žarnos ir tarpvietės chirurgijos skyriaus kolektyvui! Ypatingai dėkoju gerbiamam gydytojui doc. H. Paužui ir gydytojai rezidentei A. Kavaliauskaitei už žaibišką reagavimą (tiek atvykus su rimtomis komplikacijomis, tiek atvykus planinei operacijai), už profesionalumą, aukštą darbo etiką, jautrumą ir empatiją paciento atžvilgiu. Skyriaus slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų rūpestingumo dėka, jaučiausi kaip namuose. Geriausios visiems kloties!
Pagarbiai Daiva Onskulienė


Širdingai noriu padėkoti Kauno klinikų chirurgui doc. H. Paužai, kuris mane operavo. Sergu reta krono liga. Širdingai dėkoju ir jo žaviajai padėjėjai Agnei. Visada ateidavo abu, padrasindavo, viską aiškiai paaiškindavo, palaikė, kasdiena po kelis kartus ateidavo, paklausdavo kaip jaučiuosi, visada abu nuoširdžiais, šiltais žvilgsniais bendraudavo. Čia tikras pavyzdys kitiems! Ačiū nuoširdus Jums
Andrius Baidokas


Iš visos širdies dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui, už profesionalią pagalbą, atsakingą požiūrį į darbą, dėmesingumą, už darbą atliekamą ne tik rankomis, bet ir širdimi. Linkiu tvirtybės ir neišsenkančios energijos dovanojant patį brangiausią turtą – sveikatą. „Didžiausią reikšmę gyvenime turi tai, ką darote dėl kitų.“ (Zigas Ziglaras) Dar kartą AČIŪ ir sėkmės darbuose. 
Su didžiule pagarba, Vanda Orlovienė


Nuoširdi padėka Neurochirurgijos klinikos gydytojui Mindaugui Vaišvilai ir jo komandai už profesionalumą ir malonų bendravimą. Dėkoju visiems galvos smegenų chirurgijos skyriaus darbuotojams už gydymą, atjautą ir šypsenas. Tegul visus jus lydi Aukščiausiojo globa! 
Pagarbiai, Teresė Povilaikienė


Norim padėkoti Vaikų ligų klinikai ir Vaikų chirurgijos klinikai už profesionaliai suteiktą visapusę pagalbą. Kūdikis su retu genetiniu sindromu pareikalavo nemažai dėmesio, kūrybiško gydomojo požiūrio, ypatingos slaugos. Žodžiais net sunku pasakyti kokie dėkingi esame Vaikų chirurgijos klinikos doc. Artūrui Kildai už tai, kad surado tinkamus maitinimo sprendimus, už priežiūrą. Buvo labai gera matyti, kaip kūdikis gali maitintis be diskomforto. Esam dėkingi Vaikų intensyvios terapijos skyriaus darbuotojams, ypač jo vadovui, prof. Vaidotui Gurskiui ir vyr. slaugytojai-slaugos administratorei Gintarei Kubiliūtei. Taip pat II vaikų ligų skyriaus darbuotojams. Ypač ačiū vaikų gastroenterologijos komandai doc. Rūtai Rokaitei, prof. Rūtai Kučinskienei, Jolitai Statkuvienei, ne kartą konsultavusiai vaikų pulmonologei Giedrei Kojelienei. Taip pat ačiū tuo metu dirbusiems gydytojams-rezidentams, skyriaus vyr. slaugytojai-slaugos administratorei Jolitai Arcisauskaitei už įvairius sprendimus, priemonių paieškas. Taip pat ačiū kartu dirbusioms slaugytojoms bei pagalbiniam personalui. Visada jautėme pagalbą ir paramą įvairiais klausimais. Labai džiaugiamės, kad būdami skyriuje galėjome gauti pagalbą socialiniais klausimais, ačiū socialinio darbo koordinavimo vadovei Andželikai Balčiūnienei. Labai nuoširdus ačiū psichologei Justinai Kalnietei už palaikymą ir psichologinę pagalbą mums sunkiame gyvenimo etape.
Paciento tėvai


Nuoširdžiai dėkojame akušerijos-ginekologijos klinikos gydytojoms - prof. Eglei Machtejevienei, gyd. Laimai Bagušytei, gyd. Simonai Jazdauskienei, gydytojoms rezidentėms Akvilei Papievytei, Ugnei Vanagei, gydytojai anesteziologei ir akušerei Rugilei Lasauskienei padėjusioms ateiti į pasaulį mūsų dukrytei. Nuostabios ir profesionalios komandos dėka, gimdymas buvo sklandus ir lengvas. Ačiū!


Padėka ginekologijos skyriui: Dėkoju gyd. akušeriui - ginekologui A. Sukovui už atliktą operaciją, visus išsamiai atsakytus klausimus prieš ir po operacijos. Padėka gyd. anesteziologei V. Kačiurinienei už atliktą anesteziją ir baimės išvaikymą. Padėka visam ginekologijos skyriaus personalui, operacinės slaugytojoms ir pagalbiniam personalui už gebėjimą pralinksminti, nuteikti optimistiškai. Esu laiminga, kad buvau pakliuvusi į tokias geras rankas. Ačiū!
Urtė


Teko gulėti ir operuotis akušerijos skyriuje, 4 aukšte. Labai esu dėkinga gydytojui Justinui Rimkui už operaciją, gydymą, priežiūrą, pagalbą, anesteziologui ačiū, nežinau pavardės, jaunas vyras su barzdele, taip teigiamai nuteikė operacijai, kad dingo baimė, jaudulys, to aukšto seselėms, visos labai rūpestingos, malonios valytojos. Ačiū visai komandai.
Rasa


Nuoširdus ačiū visiems Skubios pagalbos ir trumpalaikio gydymo skyriaus darbuotojams, kurie mane gydė ir slaugė 2023m. gruodžio 25-28 dienomis. Kadangi darbuotojai keitėsi kasdien, todėl nespėjau nei paklausti, nei įsiminti jų pavardžių. Noriu pabrėžti, kad visi skyriaus darbuotojai – tiek gydytojai, tiek slaugytojos, tiek pagalbiniai darbininkai nuoširdžiai ir dėmesingai atliko savo pareigas ir jų visų dėka mano sveikata žymiai pagerėjo. Ypač noriu padėkoti gruodžio 25 d. priėmime dirbusiam kraujagyslių chirurgui, kuris tiksliai diagnozavo ir paskyrė tinkamą gydymą. Dar kartą dėkoju mane gydžiusiems ir prižiūrėjusiems darbuotojams. Linkiu visiems sveikatos, sėkmės darbe, linkiu nepasiduoti kasdieninei rutinai ir išlikti tokiais pat nuoširdžiais ir tikrais Medikais iš didžiosios raidės.


Noriu nuoširdžiai padėkoti visam Vaikų Chirurgijos skyriaus personalui, ypatingai gydytojai Sabinai Anderson ir Ugnei už suteiktą pagalbą dukrytei, už nuoširdumą, kantrybę, detalų situacijos paaiškinimą, atvirumą. Žodžiais negaliu išreikšti dėkingumo, kurį jaučia mamos širdis. Sėkmės visam kolektyvui, ačiū!


Labai džiaugiuosi, kad operacija buvo sklandi ir sėkminga! Dėkoju abdominalinės chirurgijos gydytojui Mantui Jokubauskui ir visam chirurgijos skyriaus personalui! Ačiū!
Akvilė Bitarienė


Akių ligų klinika, prof. dr. Dalia Žaliūnienė. Kiek daug likimų Jūsų rankose! Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalią ir dvasines kančias… Kiek kantrybės bei sveikatos eikvojat tam, kad pacientas išeitų su šypsena ir džiugesiu veide. Ko vertos Jūsų nuostabiosios rankos, Jūsų protas ir išmintis...? Linkiu niekada nepavargti! Nei fiziškai, nei dvasiškai – Jūs mūsų gyvenime, Viltis!
Iš visos širdies už Jūsų kolektyvo darnų darbą ir atsidavimą savo profesijai dėkoja Ona Smirnova


Kartais žmogus įkalinimas savo ligoje fiziškai ir dvasiškai. Sunku iš to ištrūkti ne tik jam, bet ir jo artimiesiems. Rodos, likimas nusisuka, aplanko nerimas ir liūdesys... Kaip tik tuomet labai svarbi visokeriopa pagalba iš šalies... Kai susipažinau ir susidraugavau su Jumis, mieli medikai, supratau, kad Jūs esate ta laiku ištiesta pagalbos ranka. Jumyse yra kantrybė, rūpestis ir kasdienė atsakomybė už kiekvieną žmogų. Nebūtinai dėl stulbinančių rezultatų, o tiesiog, kad tos dienos darbas būtų vaisingas. Net jei diena niūri (o kai kurios dienos ir turi būti). Jūs sėjate tikėjimą, kad rytoj bus šviesiau. Ir diena iš dienos, metų metus jūs gydote kūnus, protus, širdis... Ačiū! Profesoriui Arimantui Tamašauskui, gydytojui Antanui Budėnui ir visam Stuburo neurochirurginiam skyriui už priežiūrą, slaugą, rūpestį, už jautrų, šiltą žodį. Linkiu, kad Jums nuolat teiktų stiprybės Šv. Pranciškaus maldos žodžiai: „Viešpatie, padaryk taip, kad neščiau viltį ten, kur yra neviltis, džiaugsmą ten, kur yra liūdesys... kad nebūčiau guodžiamas, bet guosčiau kitus, kad mylėčiau, o ne būčiau mylimas. Nes tik atiduodami, patys gauname...“ Būkite sveiki ir darykite stebuklus!
Pagarbiai Tatjana ir Gracijus Poškai


Gerb. Pulmonologijos klinikos vadove, Profesoriau Skaidriau Miliauskai, sveikiname Jus su šv. Kalėdomis. Linkime, kad Kalėdinė Dvasia jums dovanotų kūrybinę ugnį, žmonių pagarbą ir dėkingumą – jėgą ir kantrybę, ir jokie „gyvenimo vėjai" netrikdytų Jūsų širdies gerumo. Ačiū Ačiū Ačiū.
Danutė Jucienė


Nuoširdūs sveikinimai laukiant Šv. Kalėdų su nuolankia padėka mane išgelbėjusiems medikams: prof. Andriui Macui ir jo vadovaujamai anesteziologų komandai, mielai doc. Neringai Balčiūnienei ir nepavargstančiam Neurochirurgijos intensyvios terapijos kolektyvui, doc. Rimantui Vilciniui bei Galvos smegenų traumų skyriaus slaugos personalui, Ortopedijos traumatologijos klinikos Sporto traumų ir artroskopijų sektoriaus vadovui prof. Rimtautui Gudui ir komandai, Reabilitacijos klinikos vadovui prof. Raimondui Kubiliui, prof. Raimondui Savickui ir jo vadovaujamai Neuroreabilitacijos skyriaus komandai. Jūsų dėka galiu švęsti jau antras didžiąsias šventes (praėjusias gerokai atsigaunantis sutikau dar Klinikose). Ačiū Jums visos mano šeimos vardu. Tegul šios šv. Kalėdos Jus ir Jūsų artimuosius apgaubia Viltimi, Tikėjimu ir dovanoja stebuklo pajautimą. Jaukių momentų prisiminimai lieka brangiausia, ką turime savo širdyse, tad tegul šis laikas būna palankus tokiems momentams kurti. Linkime sveikatos, stiprybės, kantrybės, didelių ir mažų stebuklų. Tegul Naujieji metai pasaulyje skleidžiasi gerumu, lai nugali tiesa. 
Visada dėkingas Antanas Kliučinskas 2023-12-23


Labai dėkojame Chirurgijos klinikos gydytojui chirurgui Sauliui Švagždžiui ir Chirurgijos klinikos personalui: slaugytojoms, pagalbiniams darbuotojams, operacinės personalui ir visiems prisidėjusiems rengiantis ir atliekant sudėtingą operaciją tėveliui. Dėkoju jums už kantrius paaiškinimus, profesionalų darbą, nuoširdų rūpestį ir dėmesį. Dėkui Jums, kad esate, visko jums, kas teikia laimės.
Labai dėkoju Onkologijos ir hematologijos klinikos gydytojams onkologams Aurelijui Padvelskiui, Rasai Jančiauskienei ir visiems prisidėjusiems prie operatyvaus ir sklandaus gydymo plano organizavimo tėveliui, už profesionalų, žmogišką požiūrį ir dėmesį, nuoširdų rūpestį, paaiškinimus ir padrąsinimus. Dėkui Jums, kad esate.


Pačius didžiausius padėkos žodžius skiriu Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos gydytojui ginekologui doc. dr. Artūrui Sukovui už profesionalumą, už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų rūpestį, bendravimą, atsidavimą savo darbui. Dėkoju visam Akušerijos ir ginekologijos skyriui už rūpestį. Ačiū!
Pagarbiai Lina Gasiūnienė


Norime padėkoti Urologijos skyriaus kolektyvui. Esame patenkinti personalo darbu, atsidavimu, nuoširdumu ir rūpestingumu. Tariame didelį AČIŪ visam kolektyvui. Ypatingai norime padėkoti ir AČIŪ tarti gydytojui urologui dr. Kęstučiui Vaičiūnui ir vyresniajai slaugytojai Vestai bei slaugytojoms Onutei ir Sidonijai. 
Padėka skirta nuo Aurelijaus Petraičio, žmonos bei dukros


Nuoširdi padėka chirurgui gyd. Vaidotui Čėsnai už naktį profesionaliai atliktą skubią operaciją mūsų tėčiui A. Š., nuoširdžią ir betarpišką komunikaciją tiek su pačiu garbaus amžiaus pacientu, tiek su jo artimaisiais tuo sudėtingu laikotarpiu, išsamiai išaiškinant visą situaciją ir rizikas. Taip pat didžiulė padėka gastroenterologams doc. Audriui Ivanauskui ir doc. dr. Daliui Petrauskui už tyrimų organizavimą, atliktas procedūras, bei radiologams prof. Donatui Vajauskui bei gyd. Algirdui Mačioniui už tikslias ir savalaikes radiologinių vaizdų konsultacijas, bei žinoma, Kauno klinikų priėmimo skyriaus kolektyvui, kuris nakties metu labai rūpestingai priėmė vyresnio amžiaus žmogų, atliko reikiamus tyrimus, globojo, palydėjo į skyrių. Visos savo šeimos vardu lenkiame galvą prieš šiuos Medikus, linkėdami jiems kuo didžiausios profesinės sėkmės ir gražių artėjančių švenčių!
Dukros Birutė ir Rasa


Ortopedas-traumatologas prof. Rimtautas Gudas. Dėkingas aukščiausios klasės specialistui už atliktą, mano samprotavimu, dvigubą operaciją, pooperacinį lankymą ir patarimus. Jis geriausias.
Ortopedo-traumatologo kabinetas. Bendrosios praktikos slaugytoja Aida Buraitienė. Po pooperacinio apsilankymo dėkingas už nuoširdų bendravimą bei suteiktą reikalingą pagalbą.
Ortopedinis-traumatologinis pooperacinė palata, sesutė Valda Rimeikienė. Dėkingas už nuoširdų ir malonų bendravimą, ir priežiūrą po operacijos. Ačiū
Raimundas Juozaitis


Dėkoju profesorei Daliai Reginai Railaitei už puikiai atliktą operaciją, už paaiškinimus, už mielą bendravimą. 
Meilutė Vitkienė


Dėkojame gydytojui kardiologui Arnui Karužui už profesionalumą, dėmesį, supratimą, operatyviai atliktus tyrimus, už paprastumą, nuoširdų bendravimą konsultacijos metu su sūnumi turinčiu sunkią negalią. Atrodo tiek nedaug tereikia, tačiau sūnaus šypsena palieka užmaršty visas mūsų baimes! Geros Jums kloties! 
Viliaus M. tėvai


Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno klinikų gydytojai akušerei ginekologei Dr. Joanai Celiešiūtei ir Viltei Vaitkienei už 2023-09-05 puikiai atliktą operaciją bei priežiūrą po jos ir už šiltą bendravimą. Stiprybės ir ištvermės Jums ir AČIŪ kad esate. Taip pat ačiū ir kitiems darbuotojams, kurie prisidėjo prie mano gydymo. 
Pagarbiai Gitana Butėnienė


Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu gydytojai otorinolaringologei dr. Aurelijai Vegienei už puikiai atliktą operaciją, už rūpestį ir šiltą bendravimą. Stiprybės ir ištvermės Jums. AČIŪ!
Algimantas Mickevičius


Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu gydytojai chemoterapeutei Rasai Malonytei už dėmesį, kompetetingą gydymą, rūpestį ir šiltą bendravimą. Stiprybės ir ištvermės Jums. AČIŪ!
Valerija Mickevičienė


Nuoširdžiausias ačiū Gastroenterologijos klinikos gydytojams dr. Mindaugui Urbai ir Ievai Sniečkutei ir visam personalui už mūsų mamytės M. Astrauskienės gydymą, rūpestį, priežiūrą! Ji kasdien mums džiaugdavosi ir jautėsi be galo dėkinga, kad ja, paprasta moterimi, šitaip nuostabiai rūpinasi, stengiasi, viską aiškiai paaiškina! Dėkojame Jums ir lenkiame galvas už įveiktą sudėtingą būklę ir sugrąžintą gyvenimą!
Pagarbiai, dukros Laima ir Dalia


Nuoširdi padėka Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos gydytojui Karoliui Bareikiui už profesionalumą, rūpinimąsi mano broliu po galvos traumos. Ačiū už Jūsų žinias, nuraminimą ir kartu konkretumą tokios situacijos metu. Lai Dievas globoja Jus ir linkiu tik didžiausio pasisekimo Jūsų sunkiame bei atsakingame darbe. 
Visos šeimos vardu dėkojame Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos bendrosios praktikos slaugytojai Astai Acei už nuoširdų darbą, slaugant brolį po galvos traumos. Ačiū už raminančius žodžius, globėjiškumą, dėkojame už kantrybę ir puikiai atliktą darbą. Tai žmogus iš tikro pašaukimo. Linkime sveikatos bei sėkmės tokioje sunkioje veikloje.
Nuoširdus Jums ačiū! Dėkojame visos šeimos vardu.
Loreta Mitrikevičienė


Nuoširdžiausi padėkos žodžiai negali išreikšti mūsų begalinio dėkingumo Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos darbuotojams už išgelbėtą Daliaus Ališausko gyvybę. Nuoširdžiausiai dėkojame Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojui neurochirurgui Dr. Laimučiui Kalasauskui, rezidentui Lukui Piliponiui, gydytojai anesteziologei reanimatologei Astai Krikščionaitienei, palatos sesutei, bendrosios praktikos slaugytojai Sonatai Daugėlienei ir visam ligoninės personalui už profesionalumą, begalinį pasiaukojimą, už gerumą, kantrybę, nuoširdumą, rūpestingumą ir žmogiškumą. Tegul Jus visuomet lydi puiki sveikata, gera nuotaika ir noras padėti žmonėms.
Nuoširdžiai dėkoja Daliaus Ališausko artimieji


Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu neurochirurgui Šarūnui Tamašauskui. Šis gydytojas ne tik nuoširdus,rūpestingas,atidus, bet ir labai profesonalus savo srities jaunas specialistas.Labai malonu ir paprasta su Jumis bendrauti. Stiprybės,sėkmės ir Dievo palaimos Jūsų sunkiame darbe. Su pagarba Adelė- Genovaitė Vosylienė


Padėkos žodį norime perduoti Onkologijos ir hematologijos klinikos personalui: gydytojams dr. Mildai Rudžianskienei ir doc. Rolandui Gerbutavičiui, kuriems galima paskambinti ir pasikonsultuoti. Mums, pacientams, tai yra labai svarbu. Hematologijos skyriaus vyr. slaugytojai-slaugos administratorei Danguolei Mockeliūnienei už puikų organizacinį darbą. Padėka slaugytojai Raimondai, už tai, kad viską paaiškina, suteikia šiltą gyvenimišką dėmesį ir gyvenimiškų patarimų. Taip pat dėkojame slaugytojoms Renatai, Dianai, Daivai, Gailutei, Daliai ir Staselei, už paslaugumą ir dėmesingumą.
Jūratė Gervytė ir Rimanto Budrio šeima


Labai noriu padėkoti gerbiamai gydytojai dr. Ramunei Degliūtei-Muller, negaliu patikėti, kad įmanoma nakties metu ne tik priimti pacientus, bet dar ir atlikti sudėtingas operacijas. Gerb. gydytoja dr. Ramune Degliūte-Muller, nuoširdžiai dėkoju Jums už profesionalumą, nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui, dėkoju jums už mano sūnui atliktą operaciją, dėkoju Jums, kad jūs esate ir padedate visiems vaikams, kuriems reikia jūsų pagalbos. Didelis ir nuoširdus AČIŪ. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės ir sėkmės. Tegul Jūsų darbas atneša Jums džiaugsmą, tegul Jus visada lydi sėkmė ir tegul Jus globoja jūsų angelas sargas. 
J. E.


Mes su vyru norime nuoširdžiai padėkoti akušerei Armandai Zinkevičienei. Gimdymas vyko liepos 29 d., šiek tiek vėluojame tai padaryti, bet nurimus emocijoms ir įsivažiavus į kūdikio auginimo ritmą norime pareikšti didelę padėką. Specialistė labai profesionaliai atlieka savo darbą, yra be galo maloni, švelni ir rūpestinga. Dėl tokių jaunų specialistų norisi tikėti, kad mūsų sveikatos apsaugos sritis sparčiai stiprėja ir auga. Po gimdymo gražių žodžių negailėjome specialistei, tad norime padėkoti ir viešai, jog ši akušerė suprastų, kad jos profesionalus darbas, rūpestingumas palengvina gimdyvėms ir būsimiems tėčiams gimdymo procesą. Žinome, kad mūsų gimdymas nebuvo lengvas, bet ši specialistė tikrai jį palengvino. Dar kartą tariame Ačiū!!! Mes su vyru Gintaru ir dukryte Morta linkime ir tolimesnių puikių darbų 
Pagarbiai Monika Kurtkuvienė


Nuoširdi padėka Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos gydytojui Karoliui Bareikiui už profesionalumą, rūpinimąsi mano broliu po galvos traumos. Ačiū už Jūsų žinias, nuraminimą ir kartu konkretumą tokios situacijos metu. Lai Dievas globoja Jus ir linkiu tik didžiausio pasisekimo Jūsų sunkiame bei atsakingame darbe. 

Taip pat dėkojame bendrosios praktikos slaugytojai Astai Acei už nuoširdų darbą. Ačiū už raminančius žodžius, globėjiškumą, dėkojame už kantrybę ir puikiai atliktą darbą. Tai žmogus iš tikro pašaukimo. Linkime sveikatos bei sėkmės tokioje sunkioje veikloje. Nuoširdus Jums ačiū!​

Loreta Mitrikevičienė


Nuoširdžią padėką norime pareikšti Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos gyd. nefrologui doc. Šarūnui Rudaičiui ir skyriaus personalui už profesionalumą, operatyvumą, suteiktą gydymo pagalbą. Patys šilčiausi linkėjimai nuo ligoniukės Dovaldės. Ačiū ačiū ačiū...
Dovaldė ir jos mama


Už tai, kad gyvenu dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui, Chirurgijos klinikos, Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus dirbantiesiems, Anesteziologijos klinikos, Centrinio anesteziologijos skyriaus darbuotojams, Intensyviosios terapijos klinikos, Centrinio reanimacijos skyriaus Intensyvios Priežiūros poskyrio specialistams, abdominalinės chirurgijos gydytojai dr. Ritai Gudaitytei. Linkiu Jums visiems sveikatos ir sėkmės.
Asta Gudelevičienė su šeima


Širdingai dėkoju Neurologijos skyriaus vadovui prof. dr. Antanui Vaitkui ir Neurologijos skyriaus Insultų sektoriaus vadovui prof. Vaidui Matijošaičiui ir visam personalui gydant, slaugant ir suteikiant vilties gyventi mano mamai Janinai Pakvytienei.
Pagarbiai, Vilma Račkauskienė


Noriu padėkoti Kauno klinikų Genetikos ir molekulinės medicinos klinikos gydytojai genetikei Ingai Pocevičienei ir Imunologijos ir alergologijos klinikos gydytojai alergologei ir klinikinei imunologei Justinai Šematonytei. Labai malonios gydytojos, greitai dingsta jaudulys, kai priimama su šypsena ir aptariama liga ramu balsu, atsakoį visus klausimus. Labai džiaugiamės, kad tyrimų rezultatus galime aptarti nuotoliniu būtų ir apie atliktus rezultatus informuoja pačios gydytojos.
Dovilė Apeikienė


Nuoširdus ačiū Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyriaus komandai – už didelį Nuostabiausiam žmogui, gydytojui kardiologui profesoriui Gediminui Jaruševičiui ir jo komandai nuoširdžiausiai dėkoju už išgelbėtą širdį tą 2023 m. birželio mėn. 30 d. Nepamiršiu visą likusį gyvenimą, kaip greitai gydytojas atliko tą, ką reikėjo. Dėkoju kardiologinės reanimacijos skyriaus gydytojui, kuris budėjo 2023 m. liepos mėn. 1-2 dienomis už raminančius, gyvenimiškus žodžius. Visiems jiems linkiu stiprybės ir viso to, ko žmogui reikia, kad jis jaustųsi laimingas. Būtų malonu, jei šiuos mano žodžius persiųstumėte šiems gydytojams asmeniškai.
Elena Červinskienė


Nuoširdus ačiū Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyriaus komandai – už didelį profesionalumą ir drauge žmogišką šilumą. Esate medikai iš didžiosios raidės! Esu maloniai nustebintas Kauno Klinikų personalo dėmesiu, profesionalumu ir pasiaukojimu. Esu visiems nepaprastai dėkingas: ypač neurochirurgui Pauliui Čikotui, anesteziologui Ryčiui Mickui, nuostabioms Neurochirurgijos reanimacijos skyriaus slaugytojoms (ypač Gitanai), taip pat Galvos smegenų chirurgijos skyriaus personalui (ypač Daivai). Visi šie žmonės verti didžiausios pagarbos. 
Edmundas Mališauskas


Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu gydytojai chirurgei dr. Ievai Ceslevičienei už profesionaliai laiku nustatytą diagnozę, puikiai atliktą operaciją bei priežiūrą po jos. Dėkoju palatos slaugytojai Gintarei Stundžienei ir visam krūties chirurgijos skyriaus personalui už rūpestį ir šiltą bendravimą. Stiprybės ir ištvermės Jums. AČIŪ!
Pagarbiai, Lilita Žukauskienė


Už tai, kad gyvenu dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui, Chirurgijos klinikos, Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus dirbantiesiems, Anesteziologijos klinikos, Centrinio anesteziologijos skyriaus darbuotojams, Intensyviosios terapijos klinikos, Centrinio reanimacijos skyriaus Intensyvios Priežiūros poskyrio specialistams, abdominalinės chirurgijos gydytojai dr. Ritai Gudaitytei. Linkiu Jums visiems sveikatos ir sėkmės.

Asta Gudelevičienė su šeima


Neįmanoma išreikšti dėkingumo žodžiais, ačiū už suteiktą pagalbą gydant mano sūnų Tomą Čelpanovą, šiltą požiūrį, dėmesį Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikos nudegimų skyriaus gydytojui A. Subočiui ir bendrosios praktikos slaugytojoms D. Kubiliūtei, J. Dagytei, L. Baranauskienei. Pasidalinote savo gerumu, neišdildoma energija ir optimizmu, kad viskas bus gerai. Ačiū iš visos širdies.
Pagarbiai, Sonata Čelpanovienė


2023 m. liepos 21 d. LSMUL Kauno klinikose man buvo atlikta urologinė operacija. Visas procesas nuo pat atvykimo į Ambulatorinės diagnostikos centrą registracijai ir stacionarizacijai iki operacijos ir išrašymo praėjo labai sklandžiai, be streso, ramiai. Pasijutau kaip aukščiausio lygio, vakarietiškus standartus atitinkančioje gydymo įstaigoje. Operaciją man atliko gerb. gydytojas-urologas Lukas Mickevičius. Esu įsitikinęs, kad tokie jaunatviški, nuolat besišypsantys, perspektyvūs ir profesionalūs gydytojai yra Lietuvos medicinos ateitis. Neslėpsiu, buvo nedrąsu, bet Luko šypsena, bendravimas kaip su seniai pažįstamu draugu, ramino. Operacija pavyko sklandžiai, spėjau ir anekdotą Lukui ant operacinio stalo gulėdamas papasakoti. Šiuo metu sveikstu ir esu nuoširdžiai dėkingas gerb. Urologijos skyriaus slaugytojoms už draugišką bendravimą ir nuoširdų pokalbį. Būdamas Lietuvos Policijos pareigūnu, labai džiaugiuosi, kad tiek policininkai, tiek medikai, dirbame tą patį darbą gelbėdami Lietuvos Respublikos piliečius ir kad išgyvendinome „atsidėkojimus“ eurais. Mums tiesiog pakanka stipraus rankos paspaudimo ir nuoširdaus „ačiū“.
Aidas Labanauskas


Esu labai dėkinga už dėmesį, rūpestį Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos profesoriui Sauliui Vaitkui už atliktą nosies polipų operaciją ir priežiūrą po jos. Linkiu jums ir jūsų šauniam kolektyvui stiprybės. Dar kartą didelis ačiū, jūs darote stebuklus, kurie suteikia viltį geresniam, šviesesniam gyvenimui. 
Nijolė Bagdonienė


Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Kauno klinikų Skubios medicinos klinikos Skubiosios pagalbos skyriaus medikams Aistei Urbonaitei, Juozui Cėplai, Mantui Firavičiui, Dianai Ambrazaitei už tai, kad 2023 m. birželio 23 d. operatyviai ir kvalifikuotai suteikė man pagalbą, atstatant sutrikusį širdies ritmą. Jauni medikai ir jau tokie profesionalūs, paslaugūs, korektiški ir kultūringi. Tik ant tokių ir laikysis visa Lietuvos medicina. Nuoširdus AČIŪ ir daug daug sveikatos bei sėkmės Jiems tolimesniuose darbuose padedant žmonėms.
G. Simanavičius


Gerbiama gydytoja Audrone Juosponyte, norime išreikšti savo didžiausią dėkingumą už išskirtinę priežiūrą, kurią suteikėte mūsų mamai Birutei Kočenauskienei, kuomet ji gydėsi LSMUL KK Neurologijos klinikoje dėl ūmaus insulto. Jūsų atsidavimas, kompetencija ir supratimas padarė didelę įtaką jos pasveikimui. Nuo to momento, kai atvykome į ligoninę, jautėme aukšto profesionalumo lygį. Jūsų gebėjimas aiškiai ir glaustai paaiškinti gydymo planą padėjo mums suprasti procesą ir suteikė pasitikėjimo jūsų teikiama priežiūra. Jūsų kompetencija ir dėmesys detalėms buvo akivaizdus kiekviename mūsų mamos gydymo žingsnyje. Tačiau ne tik jūsų medicininiai įgūdžiai paliko mums ilgalaikį poveikį. Jūsų gerumas, empatija ir nuoširdus rūpestis mūsų mamos gerove privertė mus jaustis taip, lyg ji būtų pačiose geriausiose rankose. Dėl jūsų kantrybės sprendžiant mūsų klausimus ir skiriant laiko išklausyti mūsų rūpesčius, sudėtingas mamos gydymo laikotarpis tapo lengviau išgyvenamas. Jūsų optimizmas ir padrąsinimas suvaidino svarbų vaidmenį stiprinant mūsų mamos nuotaiką ir padedant jai išlikti motyvuotai. Be jūsų asmeninio indėlio, taip pat norėtume nuoširdžiai padėkoti visam ligoninės ir skyriaus personalui, kuris prisidėjo prie mūsų mamos priežiūros. Nuo slaugytojų ir slaugytojų padėjėjų iki administracinio personalo – kiekvienas sutiktas žmogus demonstravo profesionalumą, gerumą ir nuoširdų norą padėti. Darnus komandinis darbas ir suderintos visų dalyvaujančių grandžių pastangos suvaidino lemiamą vaidmenį sėkmingam mano mamos gydymui. Žodžiai negali iki galo išreikšti, kokie esame dėkingi už išskirtinį Jūsų ir Jūsų komandos rūpestį mano mamai. Jūs padarėte ilgalaikį poveikį mūsų gyvenimui, ir mes visada būsime dėkingi už jūsų patirtį, užuojautą ir atsidavimą. Jūsų įsipareigojimas profesionalumui ir nuoširdus rūpestis savo pacientais yra Jūsų kilnios profesijos įrodymas. Dar kartą dėkojame iš visos širdies. Jūs ne tik fiziškai išgydėte mano mamą, bet ir įskiepijote viltį, paguodą ir dėkingumą mūsų šeimai. 
Su nuoširdžiu dėkingumu, dukros Edita Jokšienė ir Lina Židžiūnienė


Prof. Rimtautui Gudui už konsultacijas, padarytą kelio operaciją, pooperacinį periodą, konsultacijas-patarimus reabilitacijai. Jis geriausias, sėkmės jam.
Slaugytojai Aidai Buraitienei dėkingas už labai malonų bendravimą, atsakymus į klausimus, pooperacines konsultacijas kaip prižiūrėti žaizdą. Sėkmės jai.
Raimundas Juozaitis


Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius ir sveikinimus su Medicinos darbuotojų diena, noriu skirti Kauno klinikų Gastroenterologijos klinikos gydytojui doc. Audriui Ivanauskui, už atkakliai ieškotą ir nustatytą diagnozę, profesionaliai parinktą gydymą. Jau 5 metai, kai kasdien prisimenu Jus su dėkingumu už galimybę gyventi be skausmų. Dėkoju už rūpestį, nuoširdų bendravimą ir dėmesį. Linkiu sėkmės ir ištvermės Jūsų prasmingame ir svarbiame darbe. Tegul niekad nepavargsta Jūsų rankos ir širdis, kurianti meilę ir gėrį, lai Jus ir Jūsų šeimą visuose gyvenimo keliuose lydi Dievo palaima.
Pagarbiai Ona Rakauskienė


Noriu nuoširdžiai padėkoti Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos gydytojui doc. Vykintui Liutkevičiui ir gydytojui-rezidentui L. Vaideliui už atliktą operaciją bei priežiūrą po jos. Nuo pirmos konsultacijos gydytojai pasirodė itin malonūs, nuoširdūs, atsakingi, surandantys laiko keliskart dienoje paklausti, kokia paciento savijauta, nuraminti, atsakyti į visus iškylančius klausimus. Atskira padėka kovo 22-25 dienomis Ausų, nosies ir gerklės klinikoje dirbusioms slaugytojoms – nuostabūs žmonės, skleidžiantys šilumą, pagalbą, šypseną (nepriklausomai nuo paros meto). Ačiū Jums visiems už Jūsų sunkų darbą ir pagalbą! 
Neringa Valentukonytė


Vasario 7 d. buvau paguldyta Kauno klinikų Chirurgijos skyriuje (SŽT, 4 a.). Mane gydė nuostabi medikų komanda: gydytojas chirurgas Henrikas Pauža, anesteziologė Raimonda Jucevičiūtė, gydytoja rezidentė Rugilė Varnaitė, slaugytojai ir jų padėjėjai. 
Norėčiau išreikšti nuoširdžią padėką visam šiam medicinos personalui už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas. Jų pastangos, profesionalumas ir rūpestingumas yra vertinamas daugiau nei žodžiai gali išreikšti. Dėkoju jiems už tai, kad buvo šalia manęs per stresines akimirkas, pasirūpino, kad būčiau rami, saugi, jaučiau jų rūpestį visą Kauno klinikose buvimo metu. Medikų atsidavimas buvo svarbus man atsigauti.
Ačiū, kad ši medikų komanda daro tai, ką daro ir kad padeda pacientams kaip aš siekti sveikatos. Vertinu jų sunkų darbą ir už tai reiškiu savo didžiulę padėką. Linkiu jiems visokeriopos sėkmės ateityje ir geros sveikatos. Dar kartą – AČIŪ.
Su pagarba
Dalia Spudienė


Nuoširdi padėka Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. dr. Tomui Vanagui ir visam chirurginio kolektyvui už suteiktą šansą gyventi.
G. Karalius


Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikoje dirbančiam profesoriui Vidmantui Barauskui už konsultacijas, gerai atliktas operacijas sūnui, rūpestį. Linkime Jums sveikatos ir sėkmės.
Jono Bruožaičio tėvai, Panevėžys


Gyvenime taip jau nutinka, kad tenka susirgti net ir gydytojui, ir dar tokia sunkia, komplikuota COVID-19 liga. Vienas karys lauke laimėti negali, bet kai kovoja daug karių – karas laimimas. Noriu padėkoti Skubios pagalbos ir Covid skyrių personalui, prof. Andriui Macui, prof. Vidui Pilviniui bei jų angelų komandoms. Taip pat Vaikų ligų klinikos bendradarbiams bei Pulmonologijos skyriaus personalui. Ačiū už begalinį visų kolegų, buvusių studentų, rezidentų, slaugytojų, slaugos padėjėjų dėmesį, palaikymą, paguodą, slaugą ir taikytus naujausius gydymo metodus. Nuoširdžiai VISIEMS dėkoju!
Doc. Jolanta Kudzytė


Nerealiai didelis ačiū nuostabiam doc. dr. Sauliui Švagždžiui už jo ne tik nuostabias rankas, bet ir begalinį draugiškumą. Po jo operacijų jau operacijų nebe taip ir bijosiu. Taip pat didžiulės padėkos skrieja į dešimtą bendrosios chirurgijos operacinę, šiltai anesteziologei ir jos komandai. Sunku patikėti, kad medicina turi tokių fantastiškai šiltų ir draugiškų medikų. Begalinis jiems visiems ačiū.
Šiaulietė Vida Jočienė


Nuoširdžiai dėkoju Ievai Dimienei, Kauno klinikų Pulmonologijos klinikos gydytojai pulmonologei, už gydymą. Esu solidaus amžiaus senjorė, kuriai stipriai šlubuoja sveikata, bet yra noras vis dar gyventi aktyviai. Tuos gerus norus padeda pildyti profesionali, rūpestinga ir nuoširdi gydytoja. Ačiū, kad esate. Jums, gydytoja, stiprybės ir sėkmės!
Zina Kubilienė


Klastinga liga palietė beveik visą mano šeimą. Dėl tėčio ir sūnaus sveikatos ir, galbūt, gyvybės teko kovoti Kauno klinikų medikams. Už profesionalumą, nuoširdumą, padrąsinantį žodį dėkoju Laboratorinės medicinos klinikos vadovei prof. Astrai Vitkauskienei, COVID-19 Antrojo skyriaus vadovei dr. Neringai Vagulienei, gydytojui nefrologui Andrėjui Burai. Ačiū rezidentams, slaugytojoms ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą ir nuolatinį rūpestį. Jūsų visų dėka man brangūs žmonės grįžo į gyvenimą.
Stiprybės ir kantrybės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu!
Nuoširdžiai, Birutė Šabanienė


Sakau nuoširdų ir didžiausią ačiū visiems Kauno klinikų medikams, kurie padėjote ir prisidėjote, man atvežtam po sunkių traumų besiblaškančiam, nesąmoningam reanimacijos ligoniui pakilti iš lovos ir savomis kojomis išeiti iš ligoninės. Išskirtinis mano ačiū prof. Andriui Macui ir jo vadovaujamai anesteziologų komandai, mielai doc. Neringai Balčiūnienei ir nuostabiam Neurochirurgijos intensyvios terapijos kolektyvui, doc. Rimantui Vilciniui bei Galvos smegenų traumų skyriaus slaugos personalui, Ortopedijos traumatologijos klinikos Sporto traumų ir artroskopijų sektoriaus vadovui prof. Rimtautui Gudui ir komandai, Reabilitacijos klinikos vadovui prof. Raimondui Kubiliui, prof. Raimondui Savickui ir jo vadovaujamai Neuroreabilitacijos skyriaus komandai. Laikotarpis nuo 2022 m. lapkričio vidurio iki 2023 m. vasario vidurio – tai Jūsų sukurto stebuklo, mano atsigavimo ir tvirtėjimo metas. Ačiū Jums visos mano šeimos vardu. Būkite laimingi.
Sutvirtėjęs mielai pakviesiu į išskirtines Lazdijų rajono gamtos grožio bei istorines vietas, dalindamasis surinkta informacija.
Jūsų išgydytas Antanas Kliučinskas


Noriu nuoširdžiai padėkoti Urologijos klinikos personalui. Su itin sunkiai sergančia mama Elena Abromavičiene patekome į Priėmimo skyrių, kuriame prasidėjo stebuklai tikrąja to žodžio prasme. Mamą apžiūrėjo, skyrė reikiamą pagalbą bei nukreipė į skyrių rezidentas Mantas Eidininkas. Kai susiduri su tokiu neįtikėtinai atidžiu, maloniu ir profesionaliu būsimu gydytoju, atsiranda viltis, kurios kartais trūksta. 

Patekome į Urologijos kliniką, kur mamai nedelsiant buvo atlikta operacija. Mamos gydytojas Gytis Cholstauskas nuostabus, kantrus ir profesionalus medikas, kuris kantriai teikia informaciją apie gydymo prognozes, su dideliu atsidavimu gydo mamą. Nuostabus visas personalas, slaugytojos, padėjėjos, kurių dėka visame skyriuje vyrauja maloni ir palanki ligonių sveikimui aplinka. Ko gero visų neįmanoma paminėti, tačiau norisi kartoti ir kartoti žodį „Ačiū“. 

Ačiū Jums visiems mielieji ir kiekvienam atskirtai už Jūsų pagalbą! Nuoširdžiai linkiu sėkmės ir sveikatos! Jūsų dėka tikime, kad „nurašytas“ ligonis, gali būti priimtas ir gydomas su didžiausiu atsidavimu ir rūpesčiu! Visiems ligonių artimiesiems linkiu būti kantriems, turėti vilties ir... nulenkti galvą prieš dirbančius šventą darbą medikus. Geriau palaikykime juos geru žodžiu ir nuoširdžia padėka! Patikėkite jie gelbėdami mūsų gyvybes daro daug daugiau nei privalo! 

Pagarbiai Elenos Abromavičienės artimieji


Dėkoju Kauno klinikų Pulmonologijos klinikos gydytojoms Laimai Kondratavičienei ir Ievai Dimienei, slaugytojai Zofijai Vismantienei – tai savo darbui atsidavusios, maloniai bendraujančios, be galo nuoširdžios specialistės. Lankantis skyriuje, nepajauti jokio streso ar įtampos. Ačiū Jums!
Zita Vaišvylienė


Pačius didžiausius padėkos žodžius skiriu Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytojui oftalmologui Kirilui Zimariui ir visai Akių ligų klinikos komandai. Linkiu sėkmės Jūsų atsakingame darbe suteikiant žmonėms galimybę ryškiau matyti.
Jeronimas Kavaliauskas


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų chirurgijos skyriaus vyresniajai slaugytojai-slaugos administratorei Linai Marcinkutei, bendrosios praktikos slaugytojoms Virginijai Vasiliauskienei ir Stasei Tamošiūnienei, slaugytojos padėjėjai Daivai Railienei, pagalbinei darbuotojai Jolantai Lekšienei bei Reabilitacijos klinikos Neuroreabilitacijos skyriaus fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Karolinai Statkevičienei už mano vyro Petro Klimo gydymą, neatsainią priežiūrą, begalinį rūpestį, šiltą bendravimą, už pagarbą pacientui. Sveikatos Jums ir Dievo palaimos.
Laima Klimienė


Nuoširdžiai dėkoju Neurochirurgijos klinikos vadovui prof. Arimantui Tamašauskui ir gydytojui neurochirurgui Karoliui Simaičiui, anesteziologui Mariui Rimaičiui už profesionaliai atliekamą darbą, požiūrį į pacientą, atsidavimą, išklausymą, rūpestį, šiltą bendravimą ir didžiulę pagalbą. Ačiū Neurochirurgijoje esančios reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus personalui bei visam Neurochirurgijos klinikos kolektyvui. Stiprios Jums ir Jūsų šeimoms sveikatos. Te neapleidžia Jūsų sėkmė tolesniuose žygdarbiuose.
Su didžiausia pagarba dėkoja sveikstantis pacientas ir jo šeima


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos kolektyvui už puikią priežiūrą iki gimdymo ir po jo. Esu sužavėta visose grandyse lydėjusiu profesionalumu, rūpestingumu ir maloniu bendravimu. Ačiū akušerei Laimai Truncaitei ir gydytojui akušeriui ginekologui Jonui Ulevičiui už dėmesį ir visus atsakytus klausimus konsultacijų metu. 
Ypatingai dėkoju gimdymą priėmusiai akušerei Eimantei Bartkutei ir visai komandai už palaikymą, padrąsinimą, atidumą menkiausioms smulkmenoms. Jūsų profesionalaus ir nepriekaištingai atlikto darbo dėka apie šią patirtį liko tik malonūs prisiminimai. Už nuoširdžią naujagimės ir mano priežiūrą po gimdymo dėkoju akušerei Audronei Ziupkienei ir visam personalui. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime aukščiausio lygio medicinos paslaugas. Linkiu visiems ištvermės ir sveikatos Jūsų darbuose. 
Salomėjos mama Viltautė


Mūsų šeima dėkoja Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos akušerei Genovaitei Jasulevičei ir jos komandai už 2022 m. lapkričio 3 dieną priimtą gimdymą, kurio metu gimė sūnus Dominykas. Dėkojame Jums už pastangas, malonų bendravimą ir profesionalumą priimant naują gyvybę. Tik su tokiais nuostabiais savo srities profesionalais gimdymas atrodo lengvesnis. Didžiulis ačiū!
Rūta Šakalytė


Visos šeimos vardu norime padėkoti Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos kepenų ir tulžies latakų skyriaus gydytojui Kęstučiui Urbonui už puikiai atliktas operacijas ir suteiktą galimybę gyventi toliau. Esame be galo dėkingi už jo rūpestį, pagalbą, profesionalumą, nuoširdumą ir atsidavimą pacientams. Taip pat dėkojame rezidentams, operacinės darbuotojams, intensyvios palatos bei reanimacijos slaugytojoms, jų padėjėjoms bei valytojoms už jų nuoširdų rūpestį. Linkime stiprybės, ištvermės ir sveikatos. Ačiū Jums labai. 
Ž.Sakalauskienė. Biržai


Nuoširdžiai dėkoju Kauno onkologinės ligoninės gydytojai onkologei chemoterapeutei Rasai Malonytei už profesionalumą, jautrią pagalbą, šiltus pokalbius ir nuoširdų rūpestį viso gydymo metu. Taip pat dėkoju visam Chemoterapijos dienos skyriaus personalui už pagalbą ir gydymą. Linkiu Dievo palaimos ir nepervargti. Tegul laimė ateina į Jūsų gyvenimą dvigubai tiek, kiek išdalinate kitiems. 
Angelė Aleknavičienė


Visos šeimos vardu norime tarti nuoširdų ačiū Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos Kraujagyslių chirurgijos skyriaus visai komandai ir gydytojui Martynui Laukaičiui. Martynas – gydytojas iš pašaukimo, nuostabus ir profesionalus specialistas. Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų atsidavimą, nuolatinį bendravimą ir supratingumą.
Zdanių šeima


Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų skyriuje teko gydytis vos vieną savaitę, bet už gydymą būsiu dėkinga visą savo gyvenimą. Didelis ačiū Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui, abdominalinės chirurgijos gydytojui doc. Tomui Vanagui už kasdienį aplankymą, padrąsinantį žodį. 

Didelis ačiū vyr. slaugytojai-slaugos administratorei Daivai Samajauskienei. Už visada skyriuje palaikomą tvarką, švarą, už nematomus, bet labai reikalingus darbus. 

Bet didžiausias ačiū mane operavusiems chirurgams Justui Žilinskui ir Povilui Ignatavičiui. Ačiū už profesionalumą, palaikymą, padrąsinimą, šiltus pokalbius. Gydytojai rezidentei R. Maželytei už šypseną ir nuoširdžius pokalbius. Labai ačiū operacinės darbuotojams, intensyvios palatos, reanimacijos, slaugytojams, slaugytojų padėjėjom bei valytojoms už jų nuoširdų rūpestį. Nei žvilgsniu, nei žodžiu, nei gestu nebuvo išreikštas nepasitenkinimas. Visą laiką lydėjo šypsenos, palaikymas, padrąsinimas. Stebėjausi jų neišsenkančia kantrybe. 

Linkiu Dievo palaimos, tegul niekada nepavargsta Jūsų rankos ir širdys, kuriančios meilę, darbą ir gėrį. Tegu sugrįžta visas gyvenimas, kurį Jūs išdalinate dvigubai ir visi sutikti Jūsų kelyje žmonės būna tik geri. 
Birutė Sinkevičienė


Labai norėčiau padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Mindaugui Vaišvilui ne tik už atliktą operaciją, bet ir priežiūrą po jos. Šio gydytojo bendravimas su pacientais pavyzdys visiems – kantriai atsako į visus klausimus, paaiškina suprantama kalba, o svarbiausia, negaili tam laiko. Dėkingas šiam gydytojui už viską – už jo nuostabias rankas, kantrybę, šypsenas, betarpiškumą ir paprastumą. Kuo daugiau tokių specialistų – jaunų, talentingų, rūpestingų. Linkiu Jums viso ko geriausio!
Kęstutis Adomavičius


Nuoširdus ačiū Kauno klinikų Neurochirurginio skyriaus gydytojui Mindaugui Vaišvilai už profesionalumą, atsidavimą savo darbui ir už nuolatinį dėmesį pacientui nuo išsamios sveikatos tyrimo analizės iki operacijos ir po jos. Linkiu didelės sėkmės šiam maloniam, jaunam ir šiltai bendraujančiam specialistui tolimesnėje profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Ačiū visam skyriaus personalui!
Renata Stulauskienė


Noriu padėkoti Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Intensyviosios terapijos skyriaus darbuotojams už suteiktą priežiūrą tėčiui, skirtą laiką atsakyti į artimųjų klausimus. Mūsų kaip pacientų artimųjų patirtis labai teigiama. Esame sužavėti personalo atjauta, švelnumu, tuo pačiu aiškiai ir struktūrizuotai paaiškinama informacija. Esame dėkingi, kad pasirinkote tokį kelią, vertiname jJūsų atsidavimą, profesionalumą, esate ypatingi žmonės. Kartu džiaugiamės, kad paslaugos yra aukščiausio lygio ir galime didžiuotis bei pasitikėti medicina Lietuvoje.
Paciento artimasis


Norime labai padėkoti Kauno klinikų Ausų, nosies ir gerklės klinikos gydytojai doc. dr. Alinai Kuzminienei už profesionalumą, atsakingumą, puikiai atliktą operaciją sūnui bei rūpestį apsilankius. Nuostabi, dėmesinga ir labai maloni gydytoja. 
Nuoširdžiausia padėka nuo Kajaus šeimos


Nuoširdžiai dėkoju gerbiamai Kauno klinikų Nefrologijos klinikos Detoksikacijos skyriaus vadovei, Dializių sektoriaus vadovei, gydytojai nefrologei 
prof. dr. Editai Žiginskienei už rūpestį bei profesionalumą, malonų ir šiltą bendravimą ir už darbui skiriamą asmeninį laiką. Ačiū, kad esate! Sėkmės ir sveikatos Jums, gydytoja!
Danutė Kupčinskienė


Visos šeimos vardu noriu padėkoti Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytojai kardiologei Indrei Augustei už mamytės Bronės Aldonos Lukošienės gydymą ir priežiūrą. Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų atsidavimą, nuolatinį bendravimą ir supratingumą. Jūsų atliktas darbas buvo didžiulis, labai tai vertiname. Nuoširdus ačiū. 
Lyda Šimanskienė


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytojai oftalmologei prof. Rasai Liutkevičienei už profesionaliai atliktą akių vokų operaciją bei konsultavimą pooperaciniu laikotarpiu. Ačiū už Jūsų šiltą, rūpestingą bendravimą, profesionalumą. Kai jauti, jog gydytoja visu 100 proc. rūpinasi pacientu, tai ir žaizdos greitai ir gražiai gyja. Sėkmės Jums.
Dalia Stukienė


Šiandien Danas švenčia antrąjį gimtadienį, nors jam tik metai ir 1 mėn. 2021-04-25 sūnus sunkios būklės pateko į Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos Intensyvios terapijos skyrių pas skyriaus vadovą. doc. Vaidotą Gurskį dėl sutrikusio širdies darbo, pats nekvėpavo. Po kelių dienų intensyvios priežiūros sūnus pradėjo kvėpuoti pats. Tą dieną Kaune kažkas laimėjo milijoną, o laikraštyje mirgėjo citata „Ar gali būti laimingesnis žmogus?“ taip, gali, tai ką laimėjo mūsų šeima tą dieną, neišmatuojama jokiais pinigais, nes mes laimėjome viltį, kad viskas bus gerai. 

Po kelių dienų, mums pranešė gan rimtą diagnozę – dilatacinė kardiomiopatija ir patekome į Vaikų kardiologijos-reumatologijos sektoriaus vadovės doc. Rimos Šileikienės priežiūra ir tęsėme gydymą. Nors skyriuje mums sakė, kad olimpiečio iš jo nebus, šiai dienai jis gyvena Rapšio ritmu. Vienintelis skundas, kurį girdime, tai mūsų kaimynų iš apačios, kad per garsiai laksto mūsų vaikas. Labai Ačiū Jums ir Jūsų komandai už Jūsų sunkų, atsakingą, bet be galo svarbų darbą – gelbėti gyvybes.
Svajūnas Petrusevičius


Mūsų šeima dėkoja Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos akušerei Armandai Imbrasaitei ir jos komandai už balandžio 11 dieną priimtą gimdymą, kurio metu gimė sūnus Markas. Dėkojame Jums už atsidavimą, pastangas, malonų bendravimą ir profesionalumą priimant naują gyvybę. Nuoširdžiai Jums ačiū.
Andrius ir Diana Čiupkevičiai


Esu labai maloniai nustebusi, nes likau sužavėta Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos personalu – malonūs, su šypsena ir gera nuotaika, į visus klausimus atsakyta trumpai ir aiškiai. Gydytojas kraujagyslių chirurgas Martynas Laukaitis nuoširdus, malonus, suteikiantis pasitikėjimą, atlieka savo darbą profesionaliai. Ačiū Jums ir išlikite toliau tokie pat šaunūs!
Ingrida Gurcinienė


Širdingai dėkoju Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytojai oftalmologei Daliai Jarušaitienei bei visam Vaikų akių ligų skyriaus kolektyvui už profesionalumą, empatiją, šiltą bendravimą, rūpestį ir padrąsinimą! 
Su didžiausia pagarba Katažyna Milto-Gustevič, Kornelijos mama


Pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriu Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytojui oftalmalogui Pijui Pajėdai ir jo visai komandai už gebėjimą dirbti su vyresniais žmonėmis, už žmogiškumą ir supratimą. Linkiu ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe, suteikiant galimybę žmonės ryškiau matyti vaizdą. 
Gediminas


Esame labai dėkingi gerbiamai Kauno klinikų Neurologijos klinikos Vaikų neurologijos skyriaus vadovei dr. Jūratei Laurynaitienei už mūsų mažylės Paulinos Bendaravičiūtės gydymą. Ačiū už Jūsų rūpestį, profesionalumą bei švelnumą.
Edita Mačiulienė


Esame be galo dėkingi COVID-19 antrojo skyriaus pagalbiniam ir medicininiam personalui už šiltas rankas, rūpestį ir atjautą, skirtą pacientui Rolandui Šakiniuui.  Ačiū Jums!
Audronė Šakinienė​


Norėčiau padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Stuburo neurochirurgijos skyriaus vadovui dr. Gintautui Vaitkevičiui už atliktą stuburo operaciją. Jo rankos daro stebuklus! Ačiū už profesionalumą ir dėmesingumą. Ačiū visam personalui, už priežiūrą, kantrybę ir supratingumą. Linkiu didžiausios profesinės sėkmės ir lūkesčių išsipildymo.
Marius Venslauskas​


Dėkojame Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Krūties chirurgijos skyriaus vadovui prof. habil. dr. Algirdui Boguševičiui už atliktą operaciją, konsultacijas ir padrąsinančius žodžius bei visam kolektyvui už rūpestį, nuoširdumą ir visapusišką pagalbą. Linkime sveikatos ir neišsenkančios energijos.
Angelė Aleknavičienė ir Rasa Ramanavičienė


Dėkoju Kauno klinikų medikams už greitai ir operatyviai suteiktą pagalbą. Medikai buvo labai malonūs ir geranoriški. Dvi savaites kenčiau skausmą, bet chirurgai padėjo išspręsti šią problemą. Ačiū Jums.
Pacientė Indrė


Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Ginekologijos skyriaus vadovui prof. dr. Arnoldui Bartusevičiui už profesionaliai atliktą operaciją bei priežiūrą po jos. Taip pat dėkoju gydytojai anesteziologei ir visam Ginekologijos skyriaus personalui. Nuoširdus ačiū!
Jolanta Rinkevičienė


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Ginekologijos skyriaus darbuotojams už profesionaliai atliktą operaciją, jautrumą slaugant, puikias paslaugas, skanų maistą, nuoširdžius ir rūpestingus darbuotojų veidus. Ypatinga padėka gydytojui akušeriui ginekologui prof. Sauliui Paškauskui. Nuoširdžiai džiaugiausi, kad šiais susipriešinimo ir visuotinio susierzinimo laikais, skyriuje dirbantys visų lygių profesionalai geba atnešti ir gerą nuotaiką, ir šypseną, ir gerą žodį bei padrąsinimą. Puiki komanda! Visiems linkiu stiprios sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės!
Rima Vilkienė


Savo, mūsų artimųjų ir sūnaus Ryčio Kuzmicko vardu noriu padėkoti Intensyviosios terapijos klinikos Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už rūpestingumą ir pastangas ligoniams suteikti visapusišką gydymą. Maloniai nustebino personalo rūpestingumas pacientų sveikata ir dvasine gerove. 
Dėkojam Kauno klinikų Šv. Luko koplyčios dvasinei asistentei  S. Adler Mikulionienei ir kapelionui kun. S. Jurkštui, stiprinantiems mūsų sergančius artimuosius malda ir geru žodžiu. 
Palaimos Jums Jūsų darbuose! 
Su pagarba ir dėkingumu Ryčio Kuzmicko mama Audrona


Dėkoju Kauno klinikų Neonatologijos klinikos gydytojai neonatologei Vilmai Ivanauskienei už Jokūbėlio, gimusio 31 savaitę, priežiūrą ir gydymą. Ačiū už palaikymą sunkiomis dienomis, kai sūnelis kovojo už savo gyvenimą.
Sigita Dužinskienė


Dėkoju Kauno klinikų Akių ligų klinikos slaugytojai Astai Klimienei, dirbančiai kartu su gydytoja Daiva Vasiliauskiene, už gebėjimą dirbti su vyresniais žmonėmis, už žmogiškumą ir supratimą. Džiugu, kad tokie žmonės, net turėdami didelius darbo krūvius, neparodo, kad jiems yra sunku ir maloniai bendrauja su pacientais.
Rūta Sabaliauskienė


Norime labai nuoširdžiai padėkoti ir pagirti Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos vaikų chirurgą, urologą doc. Artūrą Kildą. Esame labai patenkinti jo atliktomis stemplės atrezijos ir šlapimo takų operacijomis. Gydytojas yra labai profesionalus, ypač mielai bendrauja su vaikais, atsako į visus rūpimus klausimus tėveliams. Gydytojas atsidavęs savo darbui ir pacientų gerovei. Esame jam dėkingi ir labai juo žavimės. Labai džiaugiamės, kad patekę į Kauno Klinikas, atsidūrėme doc. Artūro Kildos globoje. 
Pagarbiai, Jokūbo Dužinsko tėveliai Sigita ir Valentas Dužinskai


Nuoširdžią padėką norime pareikšti Kauno klinikų personalui. Ypatingai dėkojame Kasos, kepenų, tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui ir gydytojui chirurgui doc. Albertui Daukšai, anesteziologei L. Kalibaitienei – Jūsų rankos daro stebuklus.

Taip pat norime padėkoti Gastroenterologijos klinikos vadovui prof. Juozui Kupčinskui, skyriaus vadovei doc. Irenai Valantienei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jūsų neabejotiną kompetenciją.

Dėkojame visai Operacinės ir tvarstomųjų skyriaus komandai už profesionalumą, žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę operuojant.

Ačiū Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais ir jų artimaisiais.
Nuoširdžiai dėkojame visam Kauno klinikų personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.
Linkime visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe!
Pagarbiai Vera Štrois, Klaipėda


Nuoširdžiai dėkoju paramedikams, kurie labai greitai atvažiavo ir suteikė mano mamai pirmąją pagalbą. Taip pat dėkoju Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Neurochirurgijos intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir slaugytojams už gerą priežiūrą bei rūpestį, Radiologijos klinikos gydytojams radiologams ir visai komandai už puikiai atliktą operaciją (galvos smegenų stentą). Neurochirurgijos galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Karoliui Simaičiui ir visam skyriaus personalui už priežiūrą po operacijos. Ačiū už išgelbėtą mano mamos gyvybę, tai tikras stebuklas mūsų šeimai.
Jūrates Gerulaitienės dukra Nomeda


Tariame nuoširdžią padėką Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus abdominalinės chirurgijos gydytojui Audroniui Mališauskui už puikiai atliktą operaciją ir gyvenimo kokybės pagerinimą mano krikšto mamai Rūtai Pilybaitei. Jis nuostabus gydytojas ir puikus savo srities profesionalas. Esame be galo dėkingi už jo rūpestį, pagalbą, pasiūlytą gydymą, kuris palengvino pacientei gyvenimą ir išgelbėjo nuo nuolatinio drenavimo bei galimų rimtų komplikacijų. Kiekvieno profesionalo darbui svarbi solidi komanda – kolegos. Tad labai norime padėkoti Kauno klinikų Chirurgijos klinikos vadovui prof. dr. Algimantui Tameliui, labai rūpestingam Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui, gydytojams rezidentams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kurie rūpinosi, prižiūrėjo, konsultavo ir maloniai bendravo su paciente. Jūsų pastangų ir didžiulio darbo dėka pacientai prisikelia antram gyvenimui. Ir jokie žodžiai negali pakankamai išreikšti mūsų dėkingumo ir jūsų darbo prasmingumo. Būkite sveiki, laimingi ir kantrūs bei atkaklūs savo itin svarbiame ir prasmingame darbe. Ačiū, kad esate!
Pacientės Rūtos Pilybaitės artimieji​


Nuoširdžiai dėkoju visam Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Stemplės, skrandžio ir endokrininės chirurgijos skyriaus personalui už didelį dėmesį ir rūpestį pacientams. Ypatingai noriu padėkoti abdominalinės chirurgijos gydytojui Giedriui Arlauskui ir slaugytojai Danutei. Linkiu stiprybės, ištvermės ir sveikatos. Jūs esate tikri didvyriai!​
Juris Kalvaitis


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytojui kardiologui prof. dr. Rimvydui Šlapikui, gydytojai rezidentei L. Valiulytei bei visam Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriaus personalui už suteiktą kvalifikuotą pagalbą, nuoširdų rūpestį ir parodytą dėmesį. Linkiu sveikatos ir kantrybės!​
Marija Vaitkevičienė


Esu labai dėkinga Akušerijos ir ginekologijos klinikos gydytojams akušeriams ginekologams, aptarnaujančiam personalui už puikią priežiūrą prieš gimdymą ir po jo. Ypatingai dėkoju gydytojoms akušerėms ginekologėms Daliai Česnavičienei ir Juditai, kurių dėka į šį pasaulį atėjo mano dukra Gertrūda. Dėkoju, Jums, už Jūsų profesionalumą, tinkamą žodį, švelnumą, nuoširdumą, pagalbą. Ačiū ir visiems kitiems medikams, kurie prisidėjo prie šio stebuklo gimimo. 
Gintarė Sabaliauskienė


Noriu nuo visos šeimos išreikšti padėką visam personalui, kuris prižiūrėjo mūsų sūnų Augustiną Vaikų ligų klinikoje dėl beprasidedančio plaučių uždegimo. Ačiū Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos gydytojui vaikų pulmonologui Raimundui Kačinskui už rūpestingą gydymą, išsamius vaiko būklės paaiškinimus bei gerą nuotaiką ir humoro jausmą. Ačiū Neurologijos klinikos gydytojai Mildai Dambrauskienei už mūsų aplankymą ir tolimesnį epilepsijos gydymą. Dėkoju ir rezidentei Eglei Čepei už jos rūpestingumą ir nuolatinę priežiūrą.​
Taip pat noriu padėkoti kun. Vyteniui Vaškeliui, kuris atbėgo jau vakare išklausyti mano išpažinties, dovanojo knygą bei žurnalą, laimino sūnų Augustiną bei dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei, kuri nenuilsdama lankė mus kiekvieną dieną, skyrė laiko pokalbiams.​​
Aurelija Berankienė


Kauno klinikų Kardiologijos klinikoje šilta, kaip namuose. Nuoširdus ačiū už tai, kad sesutės nešioja mus ant rankų, negailėdamos savęs. Ačiū už tai, kad sanitarių kolektyvas visada dalina juoko vitaminą. Ačiū gydytojai kardiologei Jūratei Bidvienei už atidų rūpestį ir išsamų paaiškinimą gydymo procese. Labiausiai dėkoju prof. dr. Gediminui Jaruševičiui, už tai, kad atliko savo darbą ne tik profesionaliai, bet iš širdies į širdį. Ačiū ir dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei už rūpestį ir dvasinį palydėjimą gydymo eigoje. 
Kęstutis Genys


Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos gydytojui otorinolaringologui otochirurgui Giedriui Gyliui už grąžintą gebėjimą girdėti. Noriu palinkėti ir toliau išlikti tokiam pozityviam – tai padeda pacientams jaustis geriau ir greičiau gyti. Taip pat labai noriu padėkoti visoms LOR skyriaus slaugytojoms ir seselėms už kantrybę ir švelnumą.
Rūta Šlipaitytė


Labai noriu padėkoti Vaiku ligų klinikos antro skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir visai likusiai komandai. Labai dėkoju už pritaikytą gydymą mano mergytei. Jeigu ne Jūsų pagalba, nežinia, kas būtų buvę toliau. Ačiū Jums!​
Vilija Grigaravičienė


Visos šeimos vardu noriu padėkoti Neurochirurgijos klinikos gydytojams neurochirurgams prof. dr. V. P. Deltuvai, K. Simaičiui ir P. Federavičiui, visiems rezidentams, reanimacijos gydytojams, vyr. slaugytojai ir visam likusiam personalui už tėčio Rimanto Baušio gydymą ir priežiūrą. Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų atsidavimą, nuolatinį bendravimą ir supratingumą. Jūsų atliktas darbas buvo didžiulis. Labai tai vertiname ir esame labai dėkingi visiems.​
Lina Brodovska


Labai noriu padėkoti  rugpjūčio 10 d. Skubios pagalbos skyriuje mane priėmusioms oftalmologėms gydytojoms rezidentėms Dovilei Mišeikytei ir Justinai Katelytei. Išgelbėjo nuo namų kvapo apdegusias mano akis. Ypač maloni, rūpestinga ir švelni visų ne itin malonių procedūrų metu buvo D. Mišeikytė. Išsamiai paaiškino kas ir kaip, kol buvo plaunamos akys, nuolat klausinėjo kaip jaučiuosi. Šį kartą Skubiosios pagalbos centre sulaukiau daug nuoširdaus dėmesio, ir ne aš viena, bet kiekvienas į tą kabinetą užėjęs pacientas. Dovilė ir Justina – jaunos gydytojos, pilnos optimizmo ir užsidegimo padėti kiekvienam. Dar kartelį tariu didelį ačiū už profesionalią pagalbą!
Greta Lavrinenko


Dėkojame Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos gydytojai vaikų chirurgei Giedrei Trumpulytei už mūsų sūnaus profesionalų gydymą ir rūpestingumą. Nuoširdus ačiū! Gydytoja ne tik kruopščiai atliko abi operacijas, bet ir ypatingai rūpinosi žaizdų gijimu po operacijų. Esame nepaprastai dėkingi už gydytojos vaikų chirurgės G. Trumpulytės išsamias apžiūras ir nuoširdų rūpestį kiekvieno apsilankymo metu.
Irena Skamarakienė​


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies aritmijų skyriaus darbuotojams – visi labai nuoširdūs ir rūpestingi. Ypatingai dėkoju gydytojui kardiologui prof. dr. Tomui Kazakevičiui ir E. Labanauskaitei, kurie labai stengiasi dėl manosios ir kiekvieno žmogaus sveikatos. Nuoširdžiai ačiū.
Vaida Jučienė 


Aš esu LSMU Kauno ligoninės gydytoja vaikų pulmonologė, todėl COVID-19 ligos sukeltos pandemijos metu teko dirbti su šia liga sergančiais pacientas. Žiemą sunkia šios ligos forma susirgau ir pati. Man išsivystė komplikuota pneumonija, kvėpavimo nepakankamumas, hemoraginis insultas. Parą praleidau gydoma Kauno klinikų COVID-19 ligos Antrajame skyriuje, mėnesį buvau gydoma Intensyviosios terapijos klinikoje, vėliau Pulmonologijos klinikoje, o pasveikusi – Kauno klinikų filiale Kulautuvos reabilitacijos ligoninėje. Kauno klinikų gydytojai padarė stebuklą, nes šiuo metu esu gyva, kvėpuoju, išmokau iš naujo vaikščioti, kalbu, grįžau į darbą, vairuoju automobilį. Už profesionalų darbą ir padovanotą gyvenimą esu dėkinga Kauno klinikų COVID-19 ligos Antrojo skyriaus vadovei dr. Neringai Vagulienei, Anesteziologijos klinikos vadovui prof. Andriui Macui, gydytojui anesteziologui-reanimatologui prof. Vidui Pilviniui, Pulmonologijos klinikos vadovui prof. Skaidriui Miliauskui ir visai šių gydytojų komandai. Taip pat dėkoju Kulautuvos reabilitacijos ligoninės vadovui prof. Raimondui Kubiliui, Reabilitacijos skyriaus vadovei Eglei Tamulevičiūtei-Prascienei, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai doc. dr. Linai Varžaitytei, kineziterapeutei Giedrei Apnerei, ergoterapeutei Paulinai Klovienei, masažuotojai Gabijai Černevičiūtei ir visai šios ligoninės gydytojų ir slaugytojų komandai. O kolegoms esu dėkinga už rūpestį ir palaikymą.  Ačiū!
Pacientė Dalia


Nuoširdi padėka Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centro darbuotojams! Lovoje slaugomą, nevaikštančią garbaus amžiaus anytą ištiko neaiškus priepuolis. GMP žaibiškai transportavo į Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centrą. Paslaugus ir rūpestingas priėmimas, informacijos artimiesiems teikimas, profesionalus situacijos įvertinimas maloniai stebino. Vos per kelias valandas atlikti sudėtingi tyrimai, specialistų konsultacijos, paskirtas gydymas ir senjorė rūpestingai parvežta namo Greitosios medicinos pagalbos automobiliu vakarieniauti į savo lovą. Ačiū! Likome net ne sužavėti, o abstulbinti tokiu puikiai organizuotu, profesionaliu darbu. Ypač dėkojame Kauno klinikų Skubiosios medicinos gydytojai Eglei Ragaišytei.
Dėkoja Lina ir Dainius Seniūnai už pagalbą neįgaliai Zitai Seniūnienei


Liepos 7 d. vėlų vakarą buvau atvežtas į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių. Lyg per sapną pamenu, kaip gydytojai atliko įvairiais reikalingas procedūras. Liepos 8-20 dienomis gulėjau Ortopedijos traumatologijos klinikos Ortopedijos traumatologijos skyriuje, kur personalo pastangomis, gijimas po nemalonios traumos pavirto gan maloniu ir kartais net linksmu procesu. Labai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Pilipavičiui, slaugytojoms Kristinai, Laimai, Jurgitai ir visam personalui už Jūsų profesionalumą, dėmesį ir malonų bendravimą. Taip pat noriu pasidžiaugti Kauno klinikose pacientui tiekiamu skaniu maistu.
Robertas Donėla


Dėkoju Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vaikų ligų gydytojai Marijai Gavriljevai už profesionalią pagalbą, suteiktą mano dukrai Vaikų skubios pagalbos skyriuje. Gydytoja išsamiai surinko anamnezę, apžiūrėjo, nurodė, kokie gali būti reikalingi papildomi tyrimai, gydymas, davė patarimų. Dar kartą ačiū už profesionalų ir malonų bendravimą!
​Austė Antipovienė​


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Ortopedijos traumatologijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui Vytautui Kimčiui ir visam klinikos personalui už atliktą operaciją bei profesionalų darbą.
Lina Velykė


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Akių ligų klinikos Suaugusiųjų akių ligų stacionaro skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir visam kitam personalui už gydymą, dėmesį ir priežiūrą. Taip pat dėkoju Akių ligų klinikos Suaugusiųjų akių ligų stacionaro skyriaus gydytojai oftalmolgei Indrei Meiliūnienei už atsakymus į visus rūpimus klausimus apie gydymą ir profesionalų bendravimą su pacientais. Pas šią gydytoją visada norisi sugrįžti. Ačiū.
Margarita


Dėkojame Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytojai kardiologei Viktorijai Šiurkaitei už profesionalų bendravimą, pagalbą ir nuoširdų norą padėti. Siunčiame gydytojai kuo geriausius linkėjimus!
Paciento Vladislovo Ajausko dukra


Susidūrus su sveikatos problemomis ir praleidžiant daug laiko gydymo įstaigoje, išgyvenus daugybę sunkių operacijų, nusilpsti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Tokiomis akimirkomis norisi atsiriboti nuo viso pasaulio, o kartais net ir artimųjų, likti vienam su savo skausmu. Dėkoju Kauno klinikų dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei už pokalbius, kurie suteikia dvasinę ramybę, padrąsinančius žodžius, supratingumą, bendras maldas ir suteiktą viltį gyventi. 
Pacientės Sigutės vardu sesuo Danutė


Dėkojame Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos akušerei Dovilei Ūsaitei, gydytojai rezidentei Akvilei Laimutytei ir visiems kitiems darbuotojams, padėjusiems pasaulį išvysti mūsų sūnui. Ačiū už nuoširdumą, kantrumą, malonų bendravimą ir palaikymą.
Marcinonių šeima


Dėkoju Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos gydytojai vaikų chirurgei Giedrei Trumpulytei už mano sūnaus Adomo Berankio kojų operacijas. Viena operacija buvo atlikta sausio mėnesį dėl susidariusių pūlių kelio srityje, o kita operacija atlikta gegužės mėnesį – išoperuotas įgimtas 2,5 cm apgamas ant kitos kojos šlaunies.

Gydytoja ne tik kruopščiai atliko abi operacijas, bet ir ypatingai rūpinosi žaizdų gijimu po operacijų. Esame nepaprastai dėkingi ir laimingi už gydytojos vaikų chirurgės G. Trumpulytės išsamias apžiūras ir nuoširdų rūpestį kiekvieno apsilankymo metu.

Mes linkime gydytojai neišsenkančios sveikatos ir energijos, Dievo palaimos ir švč. Mergelės Marijos globos!

Ačiū visam Kauno klinikų personalui! Būkite sveiki!
Aurelija Berankienė


Dėkoju Kauno klinikų Urologijos klinikos Inkstų transplantologijos sektoriaus vadovui, gydytojui urologui prof. Daimantui Milonui, gydytojui rezidentui Žilvinui Venclovai, slaugytojams, jų padėjėjams ir visai operacinės komandai už sėkmingai atliktą operaciją ir nuoširdžią bei profesionalią pagalbą. Linkiu visiems sėkmės.
Rasa Januškevičienė


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Onkourologijos sektoriaus vadovui, gydytojui urologui dr. Stasiui Auškalniui ir jo profesionaliai medikų ir slaugytojų komandai, kompiuterinės tomografijos specialistams ir visiems, padėjusiems grįžti į gyvenimą po sunkaus ir intensyvaus gydymo. Ačiū!
Algimantas Jonutis


Šių metų Motinos dieną su vyru prisiminsime ilgai. Tą dieną mano vyrą Algimantą ištiko insultas. Jei ne Kauno miesto greitosios pagalbos paramedikai ir Kauno klinikų medikai, šiandien savo vyro nebeturėčiau. Esame labai dėkingi GMP paramedikams ir Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus personalui, kurie operatyviai sureagavo ir suteikė pirmąją pagalbą. Ačiū Skubios pagalbos skyriaus medikams: gydytojui neurologui Liudvikui Diliui bei Aidai Mankutei, kurie atliko trombolizės procedūrą, po kurios mano vyro sveikatos būklė pagerėjo. Už gydymą dėkojame ir gydytojai Irinai Sergejevai.

Iš Skubios pagalbos skyriaus mano vyras buvo perkeltas į Neurologijos skyriaus Insultų sektorių, kur profesionalią pagalbą teikė nuostabūs medikai. Dėkojame skyriaus vadovui prof. Antanui Vaitkui, sektoriaus vadovui prof. Vaidui Matijošaičiui, slaugytojai Reginai Čepaitienei bei visam Neurologijos skyriaus personalui.

Vyras Algimantas taip pat sirgo ir onkologine liga, todėl taip pat norime padėkoti Onkologijos ir hematologijos klinikos medikams už suvaldytą ligą ir profesionalią priežiūrą. Ačiū gydytojai hematologei Virginijai Baltrėnienei ir Chemoterapijos dienos stacionaro skyriaus vyr. slaugytojai-slaugos administratorei Jūratei Grabauskienei už nuoširdų rūpestį ir pagalbą, gydant bei slaugant Algimantą. 

Nuoširdžiai dėkingi,
Irena ir Algimantas Čereškai.


Visos šeimos vardu dėkojame už tėčiui atliktą operaciją, pooperacinį gydymą ir emocinį palaikymą Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos personalui. Ypatingai dėkojame Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos gydytojui širdies chirurgui doc. dr. Algimantui Budrikiu. Jis turi ne tik išskirtines operuojančias rankas, bet ir didelę širdį, atsidavimą, įsitraukia ne tik į paciento gydymo procesą, bet ir į kokybišką bendradarbiavimą su paciento palaikymo komanda – šeima. Kauno klinikose susidūrėme su išskirtiniu požiūriu, gavome daugiau nei tikėjomės – ne tik profesionalią paslaugą, pooperacinę priežiūrą, bet ir nuoširdų bendravimą. Šios klinikos kolektyvas – išskirtinis. Dėkoju visiems gydytojams, slaugytojams ir jų komandoms už rūpestį ir linkiu sėkmės.
Šeimos ir gydyto paciento vardu dukra Rigita


Noriu padėkoti visam medicinos personalui, kurie savaitgalį ištikus inkstų akmenligės priepuoliui suteikė pirmąją pagalbą. Taip pat dėkoju visos Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojams, slaugytojams, slaugytojų padėjėjoms, registratorėms ir visiems kitiems, kurie pasirūpino manimi ir mano sveikata. Sėkmės ir kantrybės Jums. Ačiū!
Aušra Grigienė


Dėkojame Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytojui oftalmologui Sauliui Ačui ir jo komandai už mamos Danguolės Paulinos G. aklumo išgydymą. Šie talentingi gydytojai žmonių akyse meistriškai sumedžioja tamsą ir uždega šviesos žibintus. Linkime, kad Jūsų ateities kelius nušviestų akims sugrąžinta saulė.
Pacientės vaikai Virgilija ir Kęstutis


Noriu padėkoti Kauno klinikų Pulmonologijos klinikos gydytojai pulmonologei doc. Dianai Barkauskienei, kuri vos tik įėjusi į palatą skleidžia pozityvumą. Taip pat dėkoju visiems gydytojams ir slaugytojams. Ačiū už Jūsų atsidavimą, gydant pacientus.
Arvydas Levinskas


Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui dr. Valdemarui Loibai ir rezidentui Karoliui Zinkevičiui už sėkmingai atliktą atroskopinę peties sąnario operaciją, o operacinės ir dienos palatos kolektyvui – už priežiūrą ir rūpestį. Dr. V.  Loiba – vienas tų ypatingų daktarų, kuris ne tik kantriai išklauso ir pataria, bet ir visada atsako net į pačius smulkiausius ar keisčiausius pacientų priešoperacinius ar pooperacinius klausimus. Ačiū Jums, gydytojau. Linkiu sveikatos ir kantrybės sunkiame darbe.
Aušra Malinauskienė


Sunkiai susirgau, o mano kojos sutino taip, kad vos galėjau vaikščioti, todėl kovo mėnesį atsidūriau Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriuje. Visą šį laikotarpį ne tik vaistais, bet ir gražiais žodžiais mane gydė gydytoja kardiologė doc. dr. Jolanta Laukaitienė.  Į ligoninė atsiguliau vos paeidama, kaip tikra senutė, tačiau po 10 dienų išėjau su naujomis jėgomis. Nuoširdžiai dėkoju doc. dr. Jolantai Laukaitienei už profesionalų gydymą ir rūpestingumą. Taip pat dėkoju gydytojams rezidentams Julijai Borkytei ir Kristupui Baronui, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą. 
Albina Šveikauskienė 


Dėkoju Kauno klinikų Ortopedijos ir traumatologijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Pilipavičiui ir visam medikų kolektyvui už profesionaliai atliktą operaciją bei paslaugioms slaugytojoms už rūpestingumą. Linkiu Jums sėkmės ir kantrybės sunkiame darbe.
Audronė Sirusienė


Linkime tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą – sveikatą. Dėkojame Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui Viktorui Vitkevičiui ir visam medicinos personalui už profesionalumą ir rūpestingumą, gydant mažuosius pacientus.
Vilkijos vaiko ir šeimos gerovės centras


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos abdominalinės chirurgijos gydytojui Justui Žilinskui už atliktą sudėtingą žarnyno operaciją, dėmesingumą ir rūpestingumą.
Stasė Valatkienė


Dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Krūtų chirurgijos skyriaus vadovui, abdominalinės chirurgijos gydytojui, krūtų onkochirurgui prof. habil. dr. Algirdui Boguševičiui, gydytojui chirurgui dr. Vaidotui Čėsnai už atliktą operaciją, rūpestingoms ir paslaugioms slaugytojoms už puikią atmosferą ir skanų maistą. Linkiu medikams sėkmės Jūsų sunkiame darbe.
Jolanta Parlienė


Dėkoju visam Kauno klinikų Akių ligų klinikos Vaikų akių ligų skyriaus personalui gydant ir rūpinantis mano sūnaus Augustino Berankio akyčių sveikata, gydant įgimtą gliaukomą šių metų vasario-kovo mėnesiais. Ypatingai dėkoju gydytojui oftalmologui prof. habil. dr. Vytautui Jašinskui už dviejų akyčių operacijas, gydytojai oftalmologei Agnei Kručaitei už nuolatinę priežiūrą ir gydymą, gydytojai anesteziologei reanimatologei Birutei Petraitienei už intubacijos ir anestezijos procedūras. Žaviuosi darniu vaikų akių ligų skyriaus darbuotojų darbu, nuoširdumu, atsidavimu savo pacientams, pastangomis atlikti savo pareigas puikiai ir iki galo.

Taip pat ypatingai dėkoju klinikų kapelionams ir dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei už pokalbius, beveik kasdienę Šv. Komuniją bei Atgailos sakramentą. Be jų ligoninėje praleistas laikas būtų daug sunkesnis, niūresnis ir liūdnesnis. Ačiū Jums už sielos gydymą, sustiprintą viltį ir vidinę ramybę!

Nuoširdus ačiū visiems, kurie prisidėjo prie skanaus maisto, jo atvežimo iki palatos šilto ir šviežio. Ačiū tiems, kurie skalbia, palaiko bevielį internetą, veikiantį dušą ir šviečiančias lempas! Visiems, kurių dėka gulėjimas ligoninėje gali lygintis tarsi buvimui kituose namuose.

Linkiu visiems stiprybės, sveikatos, kantrybės, Dievo palaimos ir švč. Mergelės Marijos globos!
Aurelija Berankienė


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Neurologijos klinikos gydytojai neurologei Jurgai Kučinovienei ir visai medikų komandai už rūpestingą gydymą ir sugrąžintą sveikatą.
Viktoras Kazlauskas


Ačiū Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui, Abdominalinės chirurgijos gydytojui dr. Tomui Vanagui ir gydytojui chirurgui Kristijonui Jasaičiu. Mano 21-ių metų sūnui Dovaldui Livui per du mėnesius teko atlaikyti ne vieną operaciją. Šie gydytojai savomis rankomis sukūrė stebuklą, o bendrauti su jais – vienas malonumas, nes nuramina ir pacientą, ir jo artimą žmogų. Ačiū Jums!
Ramunė Livienė


Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Šeimos medicinos klinikai, pradėjusiai teikti  ambulatorines slaugos paslaugas namuose savo klinikos pacientams.

Šią gerą žinią išgirdome iš mūsų šeimos gydytojo Laimučio Gedmino. Tuomet, kai  mūsų Mamai, po insulto du metus gulėjusiai ant patalo, jėgos pradėjo sparčiai sekti ir skubiai prireikė medikų žvilgsnio bei patarimų, gydytojo Laimučio rūpesčiu š. m. sausio 7 dieną mus aplankė specialistų komanda, teikianti ambulatorines slaugos paslaugas namuose.

Iš širdies dėkojame slaugytojai Vilijai Stanionienei už profesionalumą, jautrumą, greitą reagavimą ir praktinius patarimus. Visa savaitė iki Mamos iškeliavimo amžinybėn buvo kupina slaugytojos Vilijos rūpesčio ir pagalbos.

Turėjusi galimybę patirti, kokia didelė parama, slaugant sunkų ligonį namuose, yra profesionalų, atvykstančių į namus, pagalba, esu labai dėkinga šiems specialistams ir labai džiaugiuosi šia iniciatyva. Tikiu, jog specialistai, padėję mūsų šeimai išgyventi sunkų laikotarpį, bus tvirta atrama visiems sergantiems žmonėms bei jų artimiesiems, kurių namuose jie lankysis. 

Su dėkingumu, linkėdama nepavargti
Jolanta Kurmauskaitė


Noriu padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos gydytojui neurochirurgui dr. Andriui Radžiūnui už atliktą operaciją, Anesteziologijos klinikos gydytojai anesteziologei reanimatologei dr. Alinai Vilkei ir visai gydytojų komandai, taip pat slaugytojai Rūtai Gorodeckaitei. Būkite sveiki, nes esate labai svarbūs žmonių gyvenimuose.
Skaistė Šėperytė


Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus vadovui, gydytojui neurochirurgui doc. dr. Rimantui Vilciniui už gydymą, rūpestingumą ir draugiškumą.
Laimutė iš Alytaus


Noriu padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Mindaugui Vaišvilai ir visam skyriaus personalui už šiuo metu ligoninėje esančios mamos Aldonos Sarapinienės priežiūrą, slaugą ir rūpestį. AČIŪ slaugytojai Daivai už supratingumą ir šilumą (šiuo sunkiu negalėjimo lankyti metu). Stiprybės Jums ir sveikatos!
Ingrida Eibukienė


Klastinga liga palietė beveik visą mano šeimą. Dėl tėčio ir sūnaus sveikatos ir, galbūt, gyvybės teko kovoti Kauno klinikų medikams. Už profesionalumą, nuoširdumą, padrąsinantį žodį dėkoju Laboratorinės medicinos klinikos vadovei prof. Astrai Vitkauskienei, COVID-19 Antrojo skyriaus vadovei  dr. Neringai Vagulienei, gydytojui nefrologui Andrėjui Burai. Ačiū rezidentams, slaugytojoms ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą ir nuolatinį rūpestį. Jūsų visų dėka man brangūs žmonės grįžo į gyvenimą.
Stiprybės ir kantrybės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu! 
Nuoširdžiai, Birutė Šabanienė


Nuoširdžiai dėkoju Gastroenterologijos klinikos gydytojui gastroenterologui doc. Audriui Ivanauskui už profesionalumą, kvalifikuotą gydymą ir begalinį ryžtą padėti. Linkiu ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe.​
Darius Kirvaitis


Dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos gydytojui chirurgui Kristijonui Jasaičiui, Anesteziologijos klinikos vadovui prof. dr. Andriui Macui ir visai medikų komandai už atliktą operaciją, kruopštų darbą ir kantrybę. Sėkmės Jums darbuose.
Saulius Bišis

Padėka

Dėkojame Kauno klinikų kolektyvui už sunkų darbą gelbstint mūsų gyvybes.

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X