Pacientų padėkos

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus vadovui, gydytojui neurochirurgui doc. dr. Rimantui Vilciniui už gydymą, rūpestingumą ir draugiškumą.

Laimutė iš Alytaus

Nuoširdi padėka Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. dr. Tomui Vanagui ir visam chirurginio kolektyvui už suteiktą šansą gyventi.

G. Karalius

Gyvenime taip jau nutinka, kad tenka susirgti net ir gydytojui, ir dar tokia sunkia, komplikuota COVID-19 liga. Vienas karys lauke laimėti negali, bet kai kovoja daug karių – karas laimimas. Noriu padėkoti Skubios pagalbos ir Covid skyrių personalui,  prof.  Andriui Macui,  prof. Vidui Pilviniui bei jų angelų komandoms. Taip pat Vaikų ligų klinikos bendradarbiams bei Pulmonologijos skyriaus personalui. Ačiū už begalinį  visų kolegų, buvusių studentų, rezidentų, slaugytojų, slaugos padėjėjų dėmesį, palaikymą, paguodą, slaugą ir taikytus naujausius gydymo metodus. Nuoširdžiai VISIEMS dėkoju! 

Doc. Jolanta Kudzytė

Noriu padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Mindaugui Vaišvilai ir visam skyriaus personalui už šiuo metu ligoninėje esančios mamos Aldonos Sarapinienės priežiūrą, slaugą ir rūpestį. AČIŪ slaugytojai Daivai už supratingumą ir šilumą (šiuo sunkiu negalėjimo lankyti metu). Stiprybės Jums ir sveikatos!

Ingrida Eibukienė

Klastinga liga palietė beveik visą mano šeimą. Dėl tėčio ir sūnaus sveikatos ir, galbūt, gyvybės teko kovoti Kauno klinikų medikams. Už profesionalumą, nuoširdumą, padrąsinantį žodį dėkoju Laboratorinės medicinos klinikos vadovei prof. Astrai Vitkauskienei, COVID-19 Antrojo skyriaus vadovei  dr. Neringai Vagulienei, gydytojui nefrologui Andrėjui Burai. Ačiū rezidentams, slaugytojoms ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą ir nuolatinį rūpestį. Jūsų visų dėka man brangūs žmonės grįžo į gyvenimą.
Stiprybės ir kantrybės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu! 

Nuoširdžiai, Birutė Šabanienė

Nuoširdžiai dėkoju Gastroenterologijos klinikos gydytojui gastroenterologui doc. Audriui Ivanauskui už profesionalumą, kvalifikuotą gydymą ir begalinį ryžtą padėti. Linkiu ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe.​

Darius Kirvaitis

Dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos gydytojui chirurgui Kristijonui Jasaičiui, Anesteziologijos klinikos vadovui prof. dr. Andriui Macui ir visai medikų komandai už atliktą operaciją, kruopštų darbą ir kantrybę. Sėkmės Jums darbuose.

Saulius Bišis

Padėka

Dėkojame Kauno klinikų kolektyvui už sunkų darbą gelbstint mūsų gyvybes.

>66  000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2212

gydytojų

2334

slaugos specialistas

3112

naujagimiai per metus
X