Pacientų padėkos

Dėkoju Kauno klinikų medikams už greitai ir operatyviai suteiktą pagalbą. Medikai buvo labai malonūs ir geranoriški. Dvi savaites kenčiau skausmą, bet chirurgai padėjo išspręsti šią problemą. Ačiū Jums.
Pacientė Indrė

Noriu nuoširdžiai padėkoti Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Ginekologijos skyriaus vadovui prof. dr. Arnoldui Bartusevičiui už profesionaliai atliktą operaciją bei priežiūrą po jos. Taip pat dėkoju gydytojai anesteziologei ir visam Ginekologijos skyriaus personalui. Nuoširdus ačiū!

Jolanta Rinkevičienė

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos Ginekologijos skyriaus darbuotojams už profesionaliai atliktą operaciją, jautrumą slaugant, puikias paslaugas, skanų maistą, nuoširdžius ir rūpestingus darbuotojų veidus. Ypatinga padėka gydytojui akušeriui ginekologui prof. Sauliui Paškauskui. Nuoširdžiai džiaugiausi, kad šiais susipriešinimo ir visuotinio susierzinimo laikais, skyriuje dirbantys visų lygių profesionalai geba atnešti ir gerą nuotaiką, ir šypseną, ir gerą žodį bei padrąsinimą. Puiki komanda! Visiems linkiu stiprios sveikatos ir kuo didžiausios sėkmės!

Rima Vilkienė

Savo, mūsų artimųjų ir sūnaus Ryčio Kuzmicko vardu noriu padėkoti Intensyviosios terapijos klinikos Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus gydytojams ir slaugytojoms už rūpestingumą ir pastangas ligoniams suteikti visapusišką gydymą. Maloniai nustebino personalo rūpestingumas pacientų sveikata ir dvasine gerove. 
Dėkojam Kauno klinikų Šv. Luko koplyčios dvasinei asistentei  S. Adler Mikulionienei ir kapelionui kun. S. Jurkštui, stiprinantiems mūsų sergančius artimuosius malda ir geru žodžiu. 
Palaimos Jums Jūsų darbuose! 

Su pagarba ir dėkingumu Ryčio Kuzmicko mama Audrona

Dėkoju Kauno klinikų Neonatologijos klinikos gydytojai neonatologei Vilmai Ivanauskienei už Jokūbėlio, gimusio 31 savaitę, priežiūrą ir gydymą. Ačiū už palaikymą sunkiomis dienomis, kai sūnelis kovojo už savo gyvenimą.

Sigita Dužinskienė

Dėkoju Kauno klinikų Akių ligų klinikos slaugytojai Astai Klimienei, dirbančiai kartu su gydytoja Daiva Vasiliauskiene, už gebėjimą dirbti su vyresniais žmonėmis, už žmogiškumą ir supratimą. Džiugu, kad tokie žmonės, net turėdami didelius darbo krūvius, neparodo, kad jiems yra sunku ir maloniai bendrauja su pacientais.

Rūta Sabaliauskienė

Norime labai nuoširdžiai padėkoti ir pagirti Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos vaikų chirurgą, urologą doc. Artūrą Kildą. Esame labai patenkinti jo atliktomis stemplės atrezijos ir šlapimo takų operacijomis. Gydytojas yra labai profesionalus, ypač mielai bendrauja su vaikais, atsako į visus rūpimus klausimus tėveliams. Gydytojas atsidavęs savo darbui ir pacientų gerovei. Esame jam dėkingi ir labai juo žavimės. Labai džiaugiamės, kad patekę į Kauno Klinikas, atsidūrėme doc. Artūro Kildos globoje. 

Pagarbiai, Jokūbo Dužinsko tėveliai Sigita ir Valentas Dužinskai

Nuoširdžią padėką norime pareikšti Kauno klinikų personalui. Ypatingai dėkojame Kasos, kepenų, tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui ir gydytojui chirurgui doc. Albertui Daukšai, anesteziologei L. Kalibaitienei – Jūsų rankos daro stebuklus.

Taip pat norime padėkoti Gastroenterologijos klinikos vadovui prof. Juozui Kupčinskui, skyriaus vadovei doc. Irenai Valantienei už žmogiškumą, nuoširdų bendravimą ir jūsų neabejotiną kompetenciją.

Dėkojame visai Operacinės ir tvarstomųjų skyriaus komandai už profesionalumą, žmogiškumą, nepriekaištingą darbą ir begalinę atsakomybę operuojant.

Ačiū Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojoms ir jų padėjėjoms už kompetentingą, atsakingą, pasiaukojantį darbą, profesionalų požiūrį ir dėmesingą bei supratingą bendravimą su pacientais ir jų artimaisiais.
Nuoširdžiai dėkojame visam Kauno klinikų personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.
Linkime visiems Jums sveikatos ir ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe!

Pagarbiai, Vera Štrois, Klaipėda

Nuoširdžiai dėkoju paramedikams, kurie labai greitai atvažiavo ir suteikė mano mamai pirmąją pagalbą. Taip pat dėkoju Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Neurochirurgijos intensyvios terapijos skyriaus gydytojams ir slaugytojams už gerą priežiūrą bei rūpestį, Radiologijos klinikos gydytojams radiologams ir visai komandai už puikiai atliktą operaciją (galvos smegenų stentą). Neurochirurgijos galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Karoliui Simaičiui ir visam skyriaus personalui už priežiūrą po operacijos. Ačiū už išgelbėtą mano mamos gyvybę, tai tikras stebuklas mūsų šeimai.

Jūrates Gerulaitienės dukra Nomeda

Tariame nuoširdžią padėką Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus abdominalinės chirurgijos gydytojui Audroniui Mališauskui už puikiai atliktą operaciją ir gyvenimo kokybės pagerinimą mano krikšto mamai Rūtai Pilybaitei. Jis nuostabus gydytojas ir puikus savo srities profesionalas. Esame be galo dėkingi už jo rūpestį, pagalbą, pasiūlytą gydymą, kuris palengvino pacientei gyvenimą ir išgelbėjo nuo nuolatinio drenavimo bei galimų rimtų komplikacijų. Kiekvieno profesionalo darbui svarbi solidi komanda – kolegos. Tad labai norime padėkoti Kauno klinikų Chirurgijos klinikos vadovui prof. dr. Algimantui Tameliui, labai rūpestingam Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. Tomui Vanagui, gydytojams rezidentams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms, kurie rūpinosi, prižiūrėjo, konsultavo ir maloniai bendravo su paciente. Jūsų pastangų ir didžiulio darbo dėka pacientai prisikelia antram gyvenimui. Ir jokie žodžiai negali pakankamai išreikšti mūsų dėkingumo ir jūsų darbo prasmingumo. Būkite sveiki, laimingi ir kantrūs bei atkaklūs savo itin svarbiame ir prasmingame darbe. Ačiū, kad esate!

Pacientės Rūtos Pilybaitės artimieji​

Nuoširdžiai dėkoju visam Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Stemplės, skrandžio ir endokrininės chirurgijos skyriaus personalui už didelį dėmesį ir rūpestį pacientams. Ypatingai noriu padėkoti abdominalinės chirurgijos gydytojui Giedriui Arlauskui ir slaugytojai Danutei. Linkiu stiprybės, ištvermės ir sveikatos. Jūs esate tikri didvyriai!​

Juris Kalvaitis

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytojui kardiologui prof. dr. Rimvydui Šlapikui, gydytojai rezidentei L. Valiulytei bei visam Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriaus personalui už suteiktą kvalifikuotą pagalbą, nuoširdų rūpestį ir parodytą dėmesį. Linkiu sveikatos ir kantrybės!​

Marija Vaitkevičienė

Esu labai dėkinga Akušerijos ir ginekologijos klinikos gydytojams akušeriams ginekologams, aptarnaujančiam personalui už puikią priežiūrą prieš gimdymą ir po jo. Ypatingai dėkoju gydytojoms akušerėms ginekologėms Daliai Česnavičienei ir Juditai, kurių dėka į šį pasaulį atėjo mano dukra Gertrūda. Dėkoju, Jums, už Jūsų profesionalumą, tinkamą žodį, švelnumą, nuoširdumą, pagalbą. Ačiū ir visiems kitiems medikams, kurie prisidėjo prie šio stebuklo gimimo. 

Gintarė Sabaliauskienė

Noriu nuo visos šeimos išreikšti padėką visam personalui, kuris prižiūrėjo mūsų sūnų Augustiną Vaikų ligų klinikoje dėl beprasidedančio plaučių uždegimo. Ačiū Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos gydytojui vaikų pulmonologui Raimundui Kačinskui už rūpestingą gydymą, išsamius vaiko būklės paaiškinimus bei gerą nuotaiką ir humoro jausmą. Ačiū Neurologijos klinikos gydytojai Mildai Dambrauskienei už mūsų aplankymą ir tolimesnį epilepsijos gydymą. Dėkoju ir rezidentei Eglei Čepei už jos rūpestingumą ir nuolatinę priežiūrą.​
Taip pat noriu padėkoti kun. Vyteniui Vaškeliui, kuris atbėgo jau vakare išklausyti mano išpažinties, dovanojo knygą bei žurnalą, laimino sūnų Augustiną bei dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei, kuri nenuilsdama lankė mus kiekvieną dieną, skyrė laiko pokalbiams.​​

Aurelija Berankienė

Kauno klinikų Kardiologijos klinikoje šilta, kaip namuose. Nuoširdus ačiū už tai, kad sesutės nešioja mus ant rankų, negailėdamos savęs. Ačiū už tai, kad sanitarių kolektyvas visada dalina juoko vitaminą. Ačiū gydytojai kardiologei Jūratei Bidvienei už atidų rūpestį ir išsamų paaiškinimą gydymo procese. Labiausiai dėkoju prof. dr. Gediminui Jaruševičiui, už tai, kad atliko savo darbą ne tik profesionaliai, bet iš širdies į širdį. Ačiū ir dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei už rūpestį ir dvasinį palydėjimą gydymo eigoje. 

Kęstutis Genys

Nuoširdžiai dėkoju Ausų, nosies ir gerklės ligų klinikos gydytojui otorinolaringologui otochirurgui Giedriui Gyliui už grąžintą gebėjimą girdėti. Noriu palinkėti ir toliau išlikti tokiam pozityviam – tai padeda pacientams jaustis geriau ir greičiau gyti. Taip pat labai noriu padėkoti visoms LOR skyriaus slaugytojoms ir seselėms už kantrybę ir švelnumą.

Rūta Šlipaitytė

Labai noriu padėkoti Vaiku ligų klinikos antro skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir visai likusiai komandai. Labai dėkoju už pritaikytą gydymą mano mergytei. Jeigu ne Jūsų pagalba, nežinia, kas būtų buvę toliau. Ačiū Jums!​

Vilija Grigaravičienė

Visos šeimos vardu noriu padėkoti Neurochirurgijos klinikos gydytojams neurochirurgams prof. dr. V. P. Deltuvai, K. Simaičiui ir P. Federavičiui, visiems rezidentams, reanimacijos gydytojams, vyr. slaugytojai ir visam likusiam personalui už tėčio Rimanto Baušio gydymą ir priežiūrą. Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų atsidavimą, nuolatinį bendravimą ir supratingumą. Jūsų atliktas darbas buvo didžiulis. Labai tai vertiname ir esame labai dėkingi visiems.​

Lina Brodovska

Labai noriu padėkoti  rugpjūčio 10 d. Skubios pagalbos skyriuje mane priėmusioms oftalmologėms gydytojoms rezidentėms Dovilei Mišeikytei ir Justinai Katelytei. Išgelbėjo nuo namų kvapo apdegusias mano akis. Ypač maloni, rūpestinga ir švelni visų ne itin malonių procedūrų metu buvo D. Mišeikytė. Išsamiai paaiškino kas ir kaip, kol buvo plaunamos akys, nuolat klausinėjo kaip jaučiuosi. Šį kartą Skubiosios pagalbos centre sulaukiau daug nuoširdaus dėmesio, ir ne aš viena, bet kiekvienas į tą kabinetą užėjęs pacientas. Dovilė ir Justina – jaunos gydytojos, pilnos optimizmo ir užsidegimo padėti kiekvienam. Dar kartelį tariu didelį ačiū už profesionalią pagalbą!

Greta Lavrinenko

Dėkojame Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos gydytojai vaikų chirurgei Giedrei Trumpulytei už mūsų sūnaus profesionalų gydymą ir rūpestingumą. Nuoširdus ačiū! Gydytoja ne tik kruopščiai atliko abi operacijas, bet ir ypatingai rūpinosi žaizdų gijimu po operacijų. Esame nepaprastai dėkingi už gydytojos vaikų chirurgės G. Trumpulytės išsamias apžiūras ir nuoširdų rūpestį kiekvieno apsilankymo metu.

Irena Skamarakienė​

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies aritmijų skyriaus darbuotojams – visi labai nuoširdūs ir rūpestingi. Ypatingai dėkoju gydytojui kardiologui prof. dr. Tomui Kazakevičiui ir E. Labanauskaitei, kurie labai stengiasi dėl manosios ir kiekvieno žmogaus sveikatos. Nuoširdžiai ačiū.

Vaida Jučienė 

Aš esu LSMU Kauno ligoninės gydytoja vaikų pulmonologė, todėl COVID-19 ligos sukeltos pandemijos metu teko dirbti su šia liga sergančiais pacientas. Žiemą sunkia šios ligos forma susirgau ir pati. Man išsivystė komplikuota pneumonija, kvėpavimo nepakankamumas, hemoraginis insultas. Parą praleidau gydoma Kauno klinikų COVID-19 ligos Antrajame skyriuje, mėnesį buvau gydoma Intensyviosios terapijos klinikoje, vėliau Pulmonologijos klinikoje, o pasveikusi – Kauno klinikų filiale Kulautuvos reabilitacijos ligoninėje. Kauno klinikų gydytojai padarė stebuklą, nes šiuo metu esu gyva, kvėpuoju, išmokau iš naujo vaikščioti, kalbu, grįžau į darbą, vairuoju automobilį. Už profesionalų darbą ir padovanotą gyvenimą esu dėkinga Kauno klinikų COVID-19 ligos Antrojo skyriaus vadovei dr. Neringai Vagulienei, Anesteziologijos klinikos vadovui prof. Andriui Macui, gydytojui anesteziologui-reanimatologui prof. Vidui Pilviniui, Pulmonologijos klinikos vadovui prof. Skaidriui Miliauskui ir visai šių gydytojų komandai. Taip pat dėkoju Kulautuvos reabilitacijos ligoninės vadovui prof. Raimondui Kubiliui, Reabilitacijos skyriaus vadovei Eglei Tamulevičiūtei-Prascienei, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai doc. dr. Linai Varžaitytei, kineziterapeutei Giedrei Apnerei, ergoterapeutei Paulinai Klovienei, masažuotojai Gabijai Černevičiūtei ir visai šios ligoninės gydytojų ir slaugytojų komandai. O kolegoms esu dėkinga už rūpestį ir palaikymą.  Ačiū!

Pacientė Dalia

Nuoširdi padėka Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centro darbuotojams! Lovoje slaugomą, nevaikštančią garbaus amžiaus anytą ištiko neaiškus priepuolis. GMP žaibiškai transportavo į Kauno klinikų Traumų ir skubios pagalbos centrą. Paslaugus ir rūpestingas priėmimas, informacijos artimiesiems teikimas, profesionalus situacijos įvertinimas maloniai stebino. Vos per kelias valandas atlikti sudėtingi tyrimai, specialistų konsultacijos, paskirtas gydymas ir senjorė rūpestingai parvežta namo Greitosios medicinos pagalbos automobiliu vakarieniauti į savo lovą. Ačiū! Likome net ne sužavėti, o abstulbinti tokiu puikiai organizuotu, profesionaliu darbu. Ypač dėkojame Kauno klinikų Skubiosios medicinos gydytojai Eglei Ragaišytei.

Dėkoja Lina ir Dainius Seniūnai už pagalbą neįgaliai Zitai Seniūnienei

Liepos 7 d. vėlų vakarą buvau atvežtas į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių. Lyg per sapną pamenu, kaip gydytojai atliko įvairiais reikalingas procedūras. Liepos 8-20 dienomis gulėjau Ortopedijos traumatologijos klinikos Ortopedijos traumatologijos skyriuje, kur personalo pastangomis, gijimas po nemalonios traumos pavirto gan maloniu ir kartais net linksmu procesu. Labai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Pilipavičiui, slaugytojoms Kristinai, Laimai, Jurgitai ir visam personalui už Jūsų profesionalumą, dėmesį ir malonų bendravimą. Taip pat noriu pasidžiaugti Kauno klinikose pacientui tiekiamu skaniu maistu.

Robertas Donėla

Dėkoju Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vaikų ligų gydytojai Marijai Gavriljevai už profesionalią pagalbą, suteiktą mano dukrai Vaikų skubios pagalbos skyriuje. Gydytoja išsamiai surinko anamnezę, apžiūrėjo, nurodė, kokie gali būti reikalingi papildomi tyrimai, gydymas, davė patarimų. Dar kartą ačiū už profesionalų ir malonų bendravimą!

​Austė Antipovienė​

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Ortopedijos traumatologijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui Vytautui Kimčiui ir visam klinikos personalui už atliktą operaciją bei profesionalų darbą.

Lina Velykė

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Akių ligų klinikos Suaugusiųjų akių ligų stacionaro skyriaus gydytojams, slaugytojoms ir visam kitam personalui už gydymą, dėmesį ir priežiūrą. Taip pat dėkoju Akių ligų klinikos Suaugusiųjų akių ligų stacionaro skyriaus gydytojai oftalmolgei Indrei Meiliūnienei už atsakymus į visus rūpimus klausimus apie gydymą ir profesionalų bendravimą su pacientais. Pas šią gydytoją visada norisi sugrįžti. Ačiū.

Margarita

Dėkojame Kauno klinikų Kardiologijos klinikos gydytojai kardiologei Viktorijai Šiurkaitei už profesionalų bendravimą, pagalbą ir nuoširdų norą padėti. Siunčiame gydytojai kuo geriausius linkėjimus!

Paciento Vladislovo Ajausko dukra

Susidūrus su sveikatos problemomis ir praleidžiant daug laiko gydymo įstaigoje, išgyvenus daugybę sunkių operacijų, nusilpsti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Tokiomis akimirkomis norisi atsiriboti nuo viso pasaulio, o kartais net ir artimųjų, likti vienam su savo skausmu. Dėkoju Kauno klinikų dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei už pokalbius, kurie suteikia dvasinę ramybę, padrąsinančius žodžius, supratingumą, bendras maldas ir suteiktą viltį gyventi. 

Pacientės Sigutės vardu sesuo Danutė

Dėkojame Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos akušerei Dovilei Ūsaitei, gydytojai rezidentei Akvilei Laimutytei ir visiems kitiems darbuotojams, padėjusiems pasaulį išvysti mūsų sūnui. Ačiū už nuoširdumą, kantrumą, malonų bendravimą ir palaikymą.

Marcinonių šeima

Dėkoju Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos gydytojai vaikų chirurgei Giedrei Trumpulytei už mano sūnaus Adomo Berankio kojų operacijas. Viena operacija buvo atlikta sausio mėnesį dėl susidariusių pūlių kelio srityje, o kita operacija atlikta gegužės mėnesį – išoperuotas įgimtas 2,5 cm apgamas ant kitos kojos šlaunies.

Gydytoja ne tik kruopščiai atliko abi operacijas, bet ir ypatingai rūpinosi žaizdų gijimu po operacijų. Esame nepaprastai dėkingi ir laimingi už gydytojos vaikų chirurgės G. Trumpulytės išsamias apžiūras ir nuoširdų rūpestį kiekvieno apsilankymo metu.

Mes linkime gydytojai neišsenkančios sveikatos ir energijos, Dievo palaimos ir švč. Mergelės Marijos globos!

Ačiū visam Kauno klinikų personalui! Būkite sveiki!

Aurelija Berankienė

Dėkoju Kauno klinikų Urologijos klinikos Inkstų transplantologijos sektoriaus vadovui, gydytojui urologui prof. Daimantui Milonui, gydytojui rezidentui Žilvinui Venclovai, slaugytojams, jų padėjėjams ir visai operacinės komandai už sėkmingai atliktą operaciją ir nuoširdžią bei profesionalią pagalbą. Linkiu visiems sėkmės.

Rasa Januškevičienė

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Onkourologijos sektoriaus vadovui, gydytojui urologui dr. Stasiui Auškalniui ir jo profesionaliai medikų ir slaugytojų komandai, kompiuterinės tomografijos specialistams ir visiems, padėjusiems grįžti į gyvenimą po sunkaus ir intensyvaus gydymo. Ačiū!

Algimantas Jonutis

Šių metų Motinos dieną su vyru prisiminsime ilgai. Tą dieną mano vyrą Algimantą ištiko insultas. Jei ne Kauno miesto greitosios pagalbos paramedikai ir Kauno klinikų medikai, šiandien savo vyro nebeturėčiau. Esame labai dėkingi GMP paramedikams ir Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus personalui, kurie operatyviai sureagavo ir suteikė pirmąją pagalbą. Ačiū Skubios pagalbos skyriaus medikams: gydytojui neurologui Liudvikui Diliui bei Aidai Mankutei, kurie atliko trombolizės procedūrą, po kurios mano vyro sveikatos būklė pagerėjo. Už gydymą dėkojame ir gydytojai Irinai Sergejevai.

Iš Skubios pagalbos skyriaus mano vyras buvo perkeltas į Neurologijos skyriaus Insultų sektorių, kur profesionalią pagalbą teikė nuostabūs medikai. Dėkojame skyriaus vadovui prof. Antanui Vaitkui, sektoriaus vadovui prof. Vaidui Matijošaičiui, slaugytojai Reginai Čepaitienei bei visam Neurologijos skyriaus personalui.

Vyras Algimantas taip pat sirgo ir onkologine liga, todėl taip pat norime padėkoti Onkologijos ir hematologijos klinikos medikams už suvaldytą ligą ir profesionalią priežiūrą. Ačiū gydytojai hematologei Virginijai Baltrėnienei ir Chemoterapijos dienos stacionaro skyriaus vyr. slaugytojai-slaugos administratorei Jūratei Grabauskienei už nuoširdų rūpestį ir pagalbą, gydant bei slaugant Algimantą. 

Nuoširdžiai dėkingi,
Irena ir Algimantas Čereškai.

Visos šeimos vardu dėkojame už tėčiui atliktą operaciją, pooperacinį gydymą ir emocinį palaikymą Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos personalui. Ypatingai dėkojame Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos gydytojui širdies chirurgui doc. dr. Algimantui Budrikiu. Jis turi ne tik išskirtines operuojančias rankas, bet ir didelę širdį, atsidavimą, įsitraukia ne tik į paciento gydymo procesą, bet ir į kokybišką bendradarbiavimą su paciento palaikymo komanda – šeima. Kauno klinikose susidūrėme su išskirtiniu požiūriu, gavome daugiau nei tikėjomės – ne tik profesionalią paslaugą, pooperacinę priežiūrą, bet ir nuoširdų bendravimą. Šios klinikos kolektyvas – išskirtinis. Dėkoju visiems gydytojams, slaugytojams ir jų komandoms už rūpestį ir linkiu sėkmės.

Šeimos ir gydyto paciento vardu dukra Rigita

Noriu padėkoti visam medicinos personalui, kurie savaitgalį ištikus inkstų akmenligės priepuoliui suteikė pirmąją pagalbą. Taip pat dėkoju visos Kauno klinikų Skubiosios medicinos klinikos gydytojams, slaugytojams, slaugytojų padėjėjoms, registratorėms ir visiems kitiems, kurie pasirūpino manimi ir mano sveikata. Sėkmės ir kantrybės Jums. Ačiū!

Aušra Grigienė

Dėkojame Kauno klinikų Akių ligų klinikos gydytojui oftalmologui Sauliui Ačui ir jo komandai už mamos Danguolės Paulinos G. aklumo išgydymą. Šie talentingi gydytojai žmonių akyse meistriškai sumedžioja tamsą ir uždega šviesos žibintus. Linkime, kad Jūsų ateities kelius nušviestų akims sugrąžinta saulė.

Pacientės vaikai Virgilija ir Kęstutis

Noriu padėkoti Kauno klinikų Pulmonologijos klinikos gydytojai pulmonologei doc. Dianai Barkauskienei, kuri vos tik įėjusi į palatą skleidžia pozityvumą. Taip pat dėkoju visiems gydytojams ir slaugytojams. Ačiū už Jūsų atsidavimą, gydant pacientus.

Arvydas Levinskas

Nuoširdžiai dėkoju Ortopedijos traumatologijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui dr. Valdemarui Loibai ir rezidentui Karoliui Zinkevičiui už sėkmingai atliktą atroskopinę peties sąnario operaciją, o operacinės ir dienos palatos kolektyvui – už priežiūrą ir rūpestį. Dr. V.  Loiba – vienas tų ypatingų daktarų, kuris ne tik kantriai išklauso ir pataria, bet ir visada atsako net į pačius smulkiausius ar keisčiausius pacientų priešoperacinius ar pooperacinius klausimus. Ačiū Jums, gydytojau. Linkiu sveikatos ir kantrybės sunkiame darbe.

Aušra Malinauskienė

Sunkiai susirgau, o mano kojos sutino taip, kad vos galėjau vaikščioti, todėl kovo mėnesį atsidūriau Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Širdies nepakankamumo ir ydų skyriuje. Visą šį laikotarpį ne tik vaistais, bet ir gražiais žodžiais mane gydė gydytoja kardiologė doc. dr. Jolanta Laukaitienė.  Į ligoninė atsiguliau vos paeidama, kaip tikra senutė, tačiau po 10 dienų išėjau su naujomis jėgomis. Nuoširdžiai dėkoju doc. dr. Jolantai Laukaitienei už profesionalų gydymą ir rūpestingumą. Taip pat dėkoju gydytojams rezidentams Julijai Borkytei ir Kristupui Baronui, slaugytojoms ir visam personalui už nuoširdų rūpestį ir priežiūrą. 

Albina Šveikauskienė 

Dėkoju Kauno klinikų Ortopedijos ir traumatologijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui Giedriui Pilipavičiui ir visam medikų kolektyvui už profesionaliai atliktą operaciją bei paslaugioms slaugytojoms už rūpestingumą. Linkiu Jums sėkmės ir kantrybės sunkiame darbe.

Audronė Sirusienė

Linkime tvirtybės, neišsenkančios energijos ir stiprybės dovanojant pacientams patį brangiausią turtą – sveikatą. Dėkojame Kauno klinikų Vaikų chirurgijos klinikos gydytojui ortopedui traumatologui Viktorui Vitkevičiui ir visam medicinos personalui už profesionalumą ir rūpestingumą, gydant mažuosius pacientus.

Vilkijos vaiko ir šeimos gerovės centras

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos abdominalinės chirurgijos gydytojui Justui Žilinskui už atliktą sudėtingą žarnyno operaciją, dėmesingumą ir rūpestingumą.

Stasė Valatkienė

Dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Krūtų chirurgijos skyriaus vadovui, abdominalinės chirurgijos gydytojui, krūtų onkochirurgui prof. habil. dr. Algirdui Boguševičiui, gydytojui chirurgui dr. Vaidotui Čėsnai už atliktą operaciją, rūpestingoms ir paslaugioms slaugytojoms už puikią atmosferą ir skanų maistą. Linkiu medikams sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Jolanta Parlienė

Dėkoju visam Kauno klinikų Akių ligų klinikos Vaikų akių ligų skyriaus personalui gydant ir rūpinantis mano sūnaus Augustino Berankio akyčių sveikata, gydant įgimtą gliaukomą šių metų vasario-kovo mėnesiais. Ypatingai dėkoju gydytojui oftalmologui prof. habil. dr. Vytautui Jašinskui už dviejų akyčių operacijas, gydytojai oftalmologei Agnei Kručaitei už nuolatinę priežiūrą ir gydymą, gydytojai anesteziologei reanimatologei Birutei Petraitienei už intubacijos ir anestezijos procedūras. Žaviuosi darniu vaikų akių ligų skyriaus darbuotojų darbu, nuoširdumu, atsidavimu savo pacientams, pastangomis atlikti savo pareigas puikiai ir iki galo.

Taip pat ypatingai dėkoju klinikų kapelionams ir dvasinei asistentei Svetlanai Adler-Mikulėnienei už pokalbius, beveik kasdienę Šv. Komuniją bei Atgailos sakramentą. Be jų ligoninėje praleistas laikas būtų daug sunkesnis, niūresnis ir liūdnesnis. Ačiū Jums už sielos gydymą, sustiprintą viltį ir vidinę ramybę!

Nuoširdus ačiū visiems, kurie prisidėjo prie skanaus maisto, jo atvežimo iki palatos šilto ir šviežio. Ačiū tiems, kurie skalbia, palaiko bevielį internetą, veikiantį dušą ir šviečiančias lempas! Visiems, kurių dėka gulėjimas ligoninėje gali lygintis tarsi buvimui kituose namuose.

Linkiu visiems stiprybės, sveikatos, kantrybės, Dievo palaimos ir švč. Mergelės Marijos globos!

Aurelija Berankienė

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Neurologijos klinikos gydytojai neurologei Jurgai Kučinovienei ir visai medikų komandai už rūpestingą gydymą ir sugrąžintą sveikatą.

Viktoras Kazlauskas

Ačiū Kauno klinikų Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui, Abdominalinės chirurgijos gydytojui dr. Tomui Vanagui ir gydytojui chirurgui Kristijonui Jasaičiu. Mano 21-ių metų sūnui Dovaldui Livui per du mėnesius teko atlaikyti ne vieną operaciją. Šie gydytojai savomis rankomis sukūrė stebuklą, o bendrauti su jais – vienas malonumas, nes nuramina ir pacientą, ir jo artimą žmogų. Ačiū Jums!

Ramunė Livienė

Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikų Šeimos medicinos klinikai, pradėjusiai teikti  ambulatorines slaugos paslaugas namuose savo klinikos pacientams.

Šią gerą žinią išgirdome iš mūsų šeimos gydytojo Laimučio Gedmino. Tuomet, kai  mūsų Mamai, po insulto du metus gulėjusiai ant patalo, jėgos pradėjo sparčiai sekti ir skubiai prireikė medikų žvilgsnio bei patarimų, gydytojo Laimučio rūpesčiu š. m. sausio 7 dieną mus aplankė specialistų komanda, teikianti ambulatorines slaugos paslaugas namuose.

Iš širdies dėkojame slaugytojai Vilijai Stanionienei už profesionalumą, jautrumą, greitą reagavimą ir praktinius patarimus. Visa savaitė iki Mamos iškeliavimo amžinybėn buvo kupina slaugytojos Vilijos rūpesčio ir pagalbos.

Turėjusi galimybę patirti, kokia didelė parama, slaugant sunkų ligonį namuose, yra profesionalų, atvykstančių į namus, pagalba, esu labai dėkinga šiems specialistams ir labai džiaugiuosi šia iniciatyva. Tikiu, jog specialistai, padėję mūsų šeimai išgyventi sunkų laikotarpį, bus tvirta atrama visiems sergantiems žmonėms bei jų artimiesiems, kurių namuose jie lankysis. 

Su dėkingumu, linkėdama nepavargti
Jolanta Kurmauskaitė

Noriu padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos gydytojui neurochirurgui dr. Andriui Radžiūnui už atliktą operaciją, Anesteziologijos klinikos gydytojai anesteziologei reanimatologei dr. Alinai Vilkei ir visai gydytojų komandai, taip pat slaugytojai Rūtai Gorodeckaitei. Būkite sveiki, nes esate labai svarbūs žmonių gyvenimuose.

Skaistė Šėperytė

Nuoširdžiai dėkoju Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų traumų skyriaus vadovui, gydytojui neurochirurgui doc. dr. Rimantui Vilciniui už gydymą, rūpestingumą ir draugiškumą.

Laimutė iš Alytaus

Nuoširdi padėka Chirurgijos klinikos Kasos, kepenų ir tulžies latakų chirurgijos skyriaus vadovui doc. dr. Tomui Vanagui ir visam chirurginio kolektyvui už suteiktą šansą gyventi.

G. Karalius

Gyvenime taip jau nutinka, kad tenka susirgti net ir gydytojui, ir dar tokia sunkia, komplikuota COVID-19 liga. Vienas karys lauke laimėti negali, bet kai kovoja daug karių – karas laimimas. Noriu padėkoti Skubios pagalbos ir Covid skyrių personalui,  prof.  Andriui Macui,  prof. Vidui Pilviniui bei jų angelų komandoms. Taip pat Vaikų ligų klinikos bendradarbiams bei Pulmonologijos skyriaus personalui. Ačiū už begalinį  visų kolegų, buvusių studentų, rezidentų, slaugytojų, slaugos padėjėjų dėmesį, palaikymą, paguodą, slaugą ir taikytus naujausius gydymo metodus. Nuoširdžiai VISIEMS dėkoju! 

Doc. Jolanta Kudzytė

Noriu padėkoti Kauno klinikų Neurochirurgijos klinikos Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojui neurochirurgui Mindaugui Vaišvilai ir visam skyriaus personalui už šiuo metu ligoninėje esančios mamos Aldonos Sarapinienės priežiūrą, slaugą ir rūpestį. AČIŪ slaugytojai Daivai už supratingumą ir šilumą (šiuo sunkiu negalėjimo lankyti metu). Stiprybės Jums ir sveikatos!

Ingrida Eibukienė

Klastinga liga palietė beveik visą mano šeimą. Dėl tėčio ir sūnaus sveikatos ir, galbūt, gyvybės teko kovoti Kauno klinikų medikams. Už profesionalumą, nuoširdumą, padrąsinantį žodį dėkoju Laboratorinės medicinos klinikos vadovei prof. Astrai Vitkauskienei, COVID-19 Antrojo skyriaus vadovei  dr. Neringai Vagulienei, gydytojui nefrologui Andrėjui Burai. Ačiū rezidentams, slaugytojoms ir visam personalui už kvalifikuotą priežiūrą ir nuolatinį rūpestį. Jūsų visų dėka man brangūs žmonės grįžo į gyvenimą.
Stiprybės ir kantrybės Jums šiuo sudėtingu laikotarpiu! 

Nuoširdžiai, Birutė Šabanienė

Nuoširdžiai dėkoju Gastroenterologijos klinikos gydytojui gastroenterologui doc. Audriui Ivanauskui už profesionalumą, kvalifikuotą gydymą ir begalinį ryžtą padėti. Linkiu ištvermės Jūsų sunkiame ir labai atsakingame darbe.​

Darius Kirvaitis

Dėkoju Kauno klinikų Chirurgijos klinikos gydytojui chirurgui Kristijonui Jasaičiui, Anesteziologijos klinikos vadovui prof. dr. Andriui Macui ir visai medikų komandai už atliktą operaciją, kruopštų darbą ir kantrybę. Sėkmės Jums darbuose.

Saulius Bišis

Padėka

Dėkojame Kauno klinikų kolektyvui už sunkų darbą gelbstint mūsų gyvybes.

>54  000

chirurginių operacijų

>1 mln.

pacientų apsilankymų

2227

gydytojų

2386

slaugos specialistas

3074

naujagimiai per metus
X