Vadovų mokymai

Vadovų mokymai

Vadovų mokymai - tai kasmetinis ir nuoseklus Kauno klinikų darbuotojų mokymas, orientuotas į darbuotojų minkštųjų kompetencijų ugdymą ir geresnės aplinkos darbuotojams ir pacientams kūrimą ir puoselėjimą. Mokymai darbuotojams vyksta du kartus per metus. 


Pirmieji Vadovų mokymai surengti 2018 m. rugsėjo-spalio mėnesiais ir tapo laukiama Kauno klinikų bendruomenės tradicija. 

Laikas pokyčiams – taip skambėjo viena iš pagrindinių frazių 2018 m. rugsėjo-spalio mėnesiais surengtuose Kauno klinikų vadovų mokymuose. Dviejų dalių teoriniai ir praktiniai mokymai dalyviams leido susipažinti su nespecialybinėmis kompetencijomis, inovatyviomis vadybos sistemomis, tokiomis kaip Lean, taip pat padėjo identifikuoti pacientų vaidmenį ligoninių funkcionavime ir pasiekti svarbiausią tikslą – aiškiai suformuotas idėjas, gerinančias darbo principus Kauno klinikose.

Daugiau skaitykite: https://www.facebook.com/kaunoklinikos/posts/2270955963144505

2019 m. vasario 1-2 dienomis surengti tretieji Kauno klinikų Vadovų mokymai Birštone, skirti pokyčių svarbai, procesų valdymui ir įstaigos strategijai aptarti.

Daugiau skaitykite čia

2019 m. rugsėjo 27-29 dieną Kauno klinikų vadovai ir darbuotojai susirinko į ketvirtuosius mokymus, kurių metu mokėsi šiuolaikinės komunikacijos įgūdžių: viešojo kalbėjimo subtilybių, interviu ir komunikacijos konfliktinėse situacijose, be to, gilinosi, kas yra integruota komunikacija organizacijoje bei su kokiais iššūkiais susiduriama socialinių tinklų komunikacijoje.

 

2020 m. vasario 7-8 dienomis Kauno klinikų bendruomenė pakviesta į penktą kartą organizuotus Vadovų mokymus, skirtus visų grandžių esamiems ir potencialiems vadovams. Kasmet vykstantys mokymai kaip visada sulaukia didelio Ligoninės darbuotojų susidomėjimo. 

Daugiau skaitykite čia

 

Šeštųjų Vadovų mokymų tema – psichologinės gerovės svarba darbo aplinkoje.
Kasmetiniai Vadovų mokymai vyko 2021 metų spalio 15-16 dienomis Birštone.

Gegužės 13-14 d. dienomis jau septintąjį kartą Kauno klinikų vadovai susirinko į mokymus Birštone, siekdami ugdyti ir tobulinti savo kompetencijas lyderystės srityje. Septintieji Vadovų mokymai „Efektyvi lyderystė“ skirti lyderystės ir komandos formavimo subtilybėms, padedančioms drauge diegti naujoves ir siekti bendrų tikslų.

Pirmąją mokymų dieną dalyviai susipažino su esminiais vadovo vaidmenimis, o Civilinės aviacijos asociacijos valdybos narys Artūras Stankevičius papasakojo apie saugumą aviacijoje.

Antroji mokymų diena buvo skirta praktiniams mokymams, kurių metų dalyviai tobulino kompetencijas lyderystėje krizės metu, siekė išsiaiškinti, kaip suderinti vadovo ir specialisto darbus, ieškojo sprendimų kaip sėkmingai dirbti komandoje su skirtingais žmonėmis bei nagrinėjo savo lyderystės keliones.

Šie vadovų mokymai – pirmieji iš keturių Vadovų mokymų ciklų. Ateityje mokymų dalyviai aptars užduočių valdymo subtilybes, domėsis organizacine kultūra ir gilins žinias kokybės valdyme.

2022 metų rugsėjo 30-spalio 1 dienomis vyko aštuntieji Kauno klinikų vadovų mokymai. Įvairių grandžių ligoninės vadovai turėjo galimybę ugdyti savo kompetencijas užduočių valdymo srityje. Dalyviai klausė lektorių pranešimų ir gilino žinias, kaip išsikelti motyvuojančius tikslus ir tikslingai jų siekti, kaip ugdyti asmenines savybes, kurios prisideda prie produktyvumo darbe ir kaip užtikrinti grįžtamąjį ryšį, kuris padeda siekti bendrų komandos tikslų. 

2023 metų vasario 24-25 dienomis vyko devintieji Kauno klinikų vadovų mokymai. Mokymų lektoriai dalijosi žiniomis apie stiprios ir vertingos organizacinės kultūros kūrimą, vadovo vaidmenį, kuriant eksperimentavimo kultūrą, bei aptarė šiandieninę organizacinę kultūrą ir jos ateitį.

2023 metų spalio 13-14 dienomis vyko jubiliejiniai Kauno klinikų vadovų mokymai, kurių metu dalyviai gilino žinias kokybės valdymo srityje. Visą šeštadienį beveik 150 Kauno klinikų vadovų dirbo prie svarbiausių strateginių krypčių, uždavinių ir priemonių, kurie prisidės prie artimiausio penkmečio pažangos ir progreso.

Kovo 23 d. Kauno klinikų vadovai jau vienuoliktąjį kartą susirinko tradiciniuose Vadovų mokymuose, kurie šį kartą vyko naujame Kauno klinikų filiale – Druskininkų reabilitacijos centre „Dainava“. 

Šie mokymai skirti inovacijų, dirbtinio intelekto ir kitų novatoriškų sprendimų pritaikymo galimybėms sveikatos priežiūros sektoriuje, žengiant koja kojon su ateities medicinos vizijomis. 

Mokymų diena buvo intensyvi: dalyviai gilino žinias į technologijų tendencijas, kūrė ateities scenarijus, diskutavo apie žmogaus ir dirbtinio intelekto integraciją, ieškodami atsakymų, kaip šios inovacijos gali praturtinti, bet ir kokių iššūkių kelti sveikatos priežiūros organizacijoms.

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X