Akušerijos ir ginekologijos klinika

Klinikos vadovas prof. Mindaugas Kliučinskas
Eivenių g. 2
Kaunas, LT-50161
El. paštas akuserijos.ginekologijos.klinika@kaunoklinikos.lt 

 Nacionalinės iniciatyvos „Auginu Lietuvą“ parengtas virtualus turas į Nėščiųjų  ir gimdyvių priimamąjį.
 

 Akademija šeimai 

 

 Facebook

Kaip patekti į Nėščiųjų ir gimdyvių priimamąjį?

Eismo pokyčiai, vykstant į Akušerijos ir ginekologijos kliniką

Informacija apie pogimdyminę depresiją
 

Išankstinė pacienčių registracija gydytojo akušerio ginekologo konsultacijai
Pacientės registruojamos tik pateikus asmens kodą 
telefonu +370 37 703370 arba elektroninėje erdvėje: https://ipr.esveikata.lt
Registracijai būtinas galiojantis elektroninis siuntimas.

Jei pirmą kartą nustatyta arba įtarta onkologinė liga pacientės gydytojo akušerio ginekologo konsultacijai registruojamos pirmumo tvarka (registruoja siunčiantis medikas)
telefonais +370 37 326215 arba +370 37 326841
Registracijai būtinas galiojantis elektroninis siuntimas. 

Dėl nevaisingumo diagnostikos ir gydymo
išankstinė registracija gydytojo akušerio ginekologo konsultacijai 
telefonu +370 37 703443 darbo dienomis nuo 12 val. iki 14 val.
Detalesnė informacija: Reprodukcinės medicinos centras

Krūtų patikrinimui pagal profilaktinę programą
pacientai registruojami tik pateikus asmens kodą
telefonu +370 37 703370 arba elektroninėje erdvėje: https://ipr.esveikata.lt

Skubios ir neatidėliotinos gydytojo akušerio ginekologo konsultacijos:

 • Dėl ūmaus ginekologinio susirgimo ar ūmių nėštumo komplikacijų  iki 21+6  nėštumo savaičių moterys priimamos ir konsultuojamos Skubios pagalbos skyriuje;
 • Nuo 22+0 nėštumo savaičių, skubiai konsultacijai ar gimdymui moterys priimamos ir konsultuojamos Nėščiųjų ir gimdyvių priimamajame. 

Nėščiųjų ir gimdyvių priimamojo telefonas informacijai:  +370 37 326270

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinika – didžiausia Lietuvoje akušerijos ir ginekologijos sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti aukščiausio lygio ambulatorines bei stacionarines paslaugas. Kliniką sudaro: Gimdymo skyrius, Akušerijos skyrius, Ginekologijos skyrius, Moterų konsultacija. Veikia trys funkciniai centrai: Vaisiaus medicinos, Onkoginekologijos, Reprodukcinės medicinos centras. Klinikoje veikia Akademija šeimai, kur savanoriškai dirba klinikos akušerės, naujagimių slaugytojos, psichologai ir kiti specialistai. Čia nėščiosios, gimdyvės ir jų artimieji supažindinami su įvairiapuse saugiai motinystei ir tėvystei skirta informacija.

Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos bei Neonatologijos klinikų specialistų indėlis stiprinant Perinatalinę pagalbą Lietuvoje yra didelis ir labai reikšmingas visai Lietuvos akušerijos ir neonatologijos raidai. Mūsų specialistai pagrindiniai strategai ir vykdytojai, planuojant ir įvykdant Lietuvos – Šveicarijos bendradarbiavimo programą „Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje“. Pradedamas įgyvendinti savimokos ir teikiamų paslaugų kokybės nuolatinio vertinimo procesas.

Klinika yra viena pagrindinių akušerijos ir ginekologijos mokymo įstaigų, kurioje vykdomos nuosekliosios bei tęstinės akušerijos ginekologijos studijos, klinikoje studijuoja medicinos, visuomenės sveikatos, odontologijos fakultetų studentai. Nuo 2010 metų klinikoje studijuoja slaugos fakulteto akušerijos programos studentai. 2015 m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Akušerijos ir ginekologijos klinika – pirmoji šio profilio klinika Baltijos šalyse, Europos akušerių ir ginekologų kolegijos akredituota Akušerijos ir ginekologijos specialybės rezidentūros bazė.

Akušerijos ir ginekologijos katedra Kauno Vytauto Didžiojo universitete įsteigta 1922 m. prof. Prano Mažylio pastangomis. Pradžioje ji veikė Raudonojo kryžiaus ligoninėje, 1940 m. pradėjo dirbti naujai pastatytoje Universiteto klinikoje, 1972 m. persikėlė į naują modernų pastatą. 1992 m. pradėjus reorganizuoti perinatalinę pagalbą, įkurtas Kauno perinatologijos centras, jungiantis Akušerijos ir ginekologijos bei Neonatologijos klinikas. Nuo 2004 m. klinikai suteiktas Naujagimiui palankios ligoninės vardas, 2016 m. klinikai pakartotinai suteiktas šis garbingas vardas.

AKUŠERIJOS IR GINEKOLOGIJOS KLINIKA
Klinikos vadovas prof. Mindaugas Kliučinskas

Eivenių g. 2
Kaunas, LT-50161
Tel. +37037326701
El. p. akušerijos.ginekologijos.klinika@kaunoklinikos.lt

Klinikos administratorė Austėja Pernarauskienė 
Tel. +37037326701
El. p. austeja.pernarauskiene@kaunoklinikos.lt

Klinikos ir Reprodukcinės medicinos centro administratorė Toma Kasperavičiūtė
Tel. +37037327148
El. p. toma.kasperaviciute@kaunoklinikos.lt

Klinikos slaugos vadovė Ingrida Poškienė
Tel. +37037326636
El. p. ingrida.poskiene@kaunoklinikos.lt   

Išankstinė pacientų registracija
Pacientai gydytojo konsultacijai registruojami tik pateikus asmens kodą.
Tel. +37037703370
Arba https://ipr.esveikata.lt
Išankstinė registracija dėl nevaisingumo gydymo (darbo dienomis nuo 12-14 val.)
Tel. +37037703443 


 

Kliniką sudaro Gimdymo skyrius, Akušerijos skyrius, Ginekologijos skyrius, Moterų konsultacija. Klinikoje taip pat veikia trys funkciniai centrai: Vaisiaus medicinos ir Onkoginekologijos, Reprodukcinės medicinos centras. Mergaites gydytojai akušeriai ginekologai konsultuoja Kauno klinikų Moterų konsultacijoje.

Slaugos vadovė Ingrida Poškienė
Tel. +37037326636
El. p. ingrida.poskiene@kaunoklinikos.lt 

Socialinė darbuotoja Rūta Gerasimė.
Tel. +37037787427
El. p. ruta.gerasime@kaunoklinikos.lt

Skyriai ir sektoriai:

Gimdymo skyrius 
Gimdymo skyriuje kvalifikuotai prižiūrimi fiziologiniai ir patologiniai gimdymai. Moters ir vaisiaus būklės stebimos moderniomis priemonėmis. Skyriuje yra 9 gimdymo palatos, operacinė skubioms cezario pjūvio operacijoms atlikti, visą parą veikia nėščiųjų priėmimas, kuriame yra stebimos nėščiosios. Skyriuje visą parą kvalifikuotą pagalbą teikia akušerės, gydytojai akušeriai ginekologai, neonatologai, anesteziologai. Kasmet Kauno klinikose gimdo per 3000 moterų, gimsta per 3200 naujagimių, virš 300 mažos rizikos gimdymų per metus savarankiškai prižiūri akušerės.
l. e. p. Gimdymo skyriaus vadovė Laima Bagušytė
Tel. +37037326621
El. p. laima.bagusyte@kaunoklinikos.lt
Vyr. akušerė-slaugos administratorė Virginija Stankevičiūtė
Tel. +37037326822
El. p. virginija.stankeviciute@kaunoklinikos.lt

Akušerijos skyrius
Akušerijos skyrių sudaro: Nėštumą komplikuojančių ligų, Nėštumo patologijos, Priešlaikinio gimdymo ir nėščiųjų infekcijos sektoriai. Skyriuje yra 85 lovos. Skyriuje teikiamos šios paslaugos: didelės rizikos nėštumų priežiūra, gimdymo ir pogimdyminio laikotarpio priežiūra, kardiofiziologiniai ir ultragarsiniai vaisiaus būklės tyrimai, invazinės intrauterininės intervencijos (intrauterininės kraujo transfuzijos), laktacijos valdymas, socialinio darbuotojo, psichologo konsultacijos.
Akušerijos skyriaus vadovė prof. dr. Meilė Minkauskienė
Tel. +37037326521
El. p. meile.minkauskiene@kaunoklinikos.lt
Vyr. akušerė-slaugos administratorė Asta Kirkilytė
Tel. +37037326512
El. p. asta.kirkilyte@kaunoklinikos.lt

Nėštumą komplikuojančių ligų sektorius jau daugelį metų specializuojasi sergančių cukriniu diabetu nėštumo priežiūroje, Akušerijos skyriuje drauge su endokrinologais gydomos ir stebimos po gimdymo moterys sergančios cukriniu diabetu iš įvairių Lietuvos regionų.
Sektoriaus vadovas doc. dr. Vladas Gintautas
Tel. +37037326643
El. p. vladas.gintautas@kaunoklinikos.lt

Nėštumo patologijos sektoriuje gydomos pacientės, sergančios hipertenzinėmis nėščiųjų būklėmis, rezus izoimunizacija, esant kraujavimui nėštumo metu, vaisiaus augimo sulėtėjimui, daugiavaisiam ar užsitęsusiam nėštumui, sėdyninei vaisiaus pirmeigai. Didelė dalis pacienčių po gimdymo čia yra prižiūrimos kartu su jų naujagimiais. Sudėtingais Rh izoimunizacijos atvejais, esant reikalui, čia atliekami intrauterininiai kraujo perpylimai vaisiui. Klinika tapo traukos centru nėščiosioms ir gimdyvėms su daugiavaisiu nėštumu. Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur bendradarbiaujant su užsienio kolegomis, sėkmingai sprendžiama dvynių transfuzijos sindromo problema.
Sektoriaus vadovė doc. dr. Regina Mačiulevičienė
Tel. +37037326871
El. p. regina.maciuleviciene@kaunoklinikos.lt

Priešlaikinio gimdymo sektoriuje nėščiosios ir gimdyvės tiriamos ir gydomos dėl priešlaikinio gimdymo, priešlaikinio vaisiaus vandenų nutekėjimo, perinatalinės (hepatitų B ir C, ŽIV, herpes, listeriozės, vėjaraupių ir kt.), šlapimo ir lytinių bei kvėpavimo ir kitų infekcijų. Pagimdžiusias motinas ir jų naujagimius prižiūri akušerės, esant reikalui konsultuoja naujagimių slaugytojos, gydytojai neonatologai ar akušeriai ginekologai.
Sektoriaus vadovė prof. dr. Meilė Minkauskienė
Tel. +37037326521
El. p. meile.minkauskiene@kaunoklinikos.lt

Ginekologijos skyrius
Ginekologijos skyrių sudaro: Bendrosios ginekologijos sektorius, Uroginekologijos sektorius, Onkoginekologijos sektorius. Skyriuje yra 55 lovos. Ginekologijos skyriuje yra teikiamos socialinio darbuotojo, psichologo konsultacijos.
Ginekologijos skyriaus vadovas prof. dr. Arnoldas Bartusevičius
Tel. +37037327193
El. p. arnoldas.bartusevicius@kaunoklinikos.lt
Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Ingrida Albrechtienė 
Tel. +37037326590
El. p. ingrida.albrechtiene@kaunoklinikos.lt
Operacinių vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Regina Vaitkevičienė
Tel. +37037326671
El. p. regina.vaitkeviciene@kaunoklinikos.lt

Bendrosios ginekologijos sektoriuje teikiamos paslaugos: mėnesinių ciklo sutrikimų diferencinė diagnostika, vaisingumo sutrikimo diferencinė diagnostika, pagalbinių apvaisinimo procedūrų komplikacijų gydymas, ankstyvų nėštumo komplikacijų diferencinė diagnostika ir gydymas (kraujavimas nėštumo pradžioje, nesivystantis nėštumas, trofoblastinė liga), sunkių pogimdyminių ir pooperacinių infekcinių komplikacijų diagnostika ir gydymas, endoskopinės ir minimaliai invazinės ginekologinės operacijos.
Sektoriaus vadovas doc. Valdemaras Kruminis
Tel. +37037326181
El. p. valdemaras.kruminis@kaunoklinikos.lt

Uroginekologijos ir gerybinės ginekologijos patologijos sektoriuje teikiamos šios paslaugos: dubens dugno patologijos diagnostika, konservatyvus ir operacinis gydymas, endoskopinės ir minimaliai invazinės ginekologinės operacijos.
Sektoriaus vadovė prof. dr. Dalia Regina Railaitė
Tel. +37037327169
El. p. dalia.railaite@kaunoklinikos.lt

Onkoginekologijos sektorius sudaro Onkoginekologijos centro branduolį. Ypatingos reikšmės turi įvairių sričių gydytojų ir slaugytojų multidisciplininės komandos darbas. Centre gydoma beveik trečdalis Lietuvos sunkiausiomis onkoginekologinėmis ligomis sergančių pacienčių, atliekama detali onkoginekologinių ir ikivėžinių ligų diagnostika bei gydymas, suplanuojama reabilitacija ir ilgalaikio stebėjimo programa. Plečiantis sudėtingų operacijų spektrui, intraoperacinių ir pooperacinių komplikacijų skaičius išlieka mažesnis nei panašių Europos centrų.
Onkoginekologijos centro vadovė prof. dr. Daiva Vaitkienė
Tel. +37037326591
El. p. daiva.vaitkiene@kaunoklinikos.lt

Moterų konsultacija
Visi skyriuose dirbantys gydytojai konsultuoja Moterų konsultacijoje. Šiame ambulatoriniame padalinyje teikiama specializuota trečio lygio pagalba: rizikingų nėštumų priežiūra, konsultacijos nėštumo ir sunkių komplikuojančių nėštumą ligų atvejais, skubi akušerinė ir ginekologinė pagalba, onkoginekologijos, uroginekologijos ir dubens dugno patologijos, konsultacijos dėl lėtinių dubens skausmų, konsultacijos dėl gimdos kaklelio patologijos, nevaisingumo ir kitų reprodukcinės sveikatos sutrikimų.
Moterų konsultacijos vadovė prof. dr. Rosita Aniulienė
Tel. +37037326929
El. p. rosita.aniuliene@kaunoklinikos.lt
Vyr. akušerė-slaugos administratorė Renata Jagminienė
Tel. +37037326935
El. p. renata.jagminiene@kaunoklinikos.lt

Vaisiaus medicinos centras
Vaisiaus medicinos centras telkia įvairių specialistų (akušerių ginekologų, neonatologų, genetikų, radiologų, pediatrų, vaikų chirurgų, neurochirurgų, psichologų, slaugos specialistų ir kt.) pajėgas ankstyvos vaisiaus patologijos diagnostikos kokybės bei gydymo ir stebėjimo tęstinumui užtikrinti. 2016 m. įgyvendintas visas prenatalinės chromosomų anomalijų patikros ir diagnostikos paslaugų paketas. Centre atliekama detali I ir II nėštumo trečdalio ultragarsinė patikra, vaisiaus choriono gaurelių biopsija, punktuojant paimami vaisiaus vandenys tyrimams, NIPT (angl. non invasive prenatal test) tyrimas.
Vaisiaus medicinos centro vadovė prof. dr. Eglė Machtejevienė
El. p. egle.machtejeviene@kaunoklinikos.lt 

Reprodukcinės medicinos centras
Centro vadovė doc. dr. Eglė Drejerienė

Tel. +37037326599
El. p. egle.drejeriene@kaunoklinikos.lt

Išankstinė registracija dėl pagalbinio apvaisinimo paslaugų (nuo 2019-04-05, 12-14 val.)
Tel. +37037703443

 • PSO projektas „Skiepų nuo gripo programos nėščiosioms taikymas Lietuvoje“ (2015-2016 m.). Projekto vykdotojai: prof. M. Minkauskienė, asist. Z. Strelcovienė.
 • ES Dvynių programos projektas „Nacionalinės vėžio kontrolės programos įgyvendinimo kokybės gerinimas“. Kroatija, Zagrebas, 2016 birželio, lapkričio mėn. Projekto vykdytojai: lekt. K. Jarienė.
 • ES Dvynių programos projektą „Nacionalinės vėžio kontrolės programos įgyvendinimo kokybės gerinimas“. Kroatija, Zagrebas, 2016 08.28-09.03 Projekto vykdytojai: prof. dr. D. Vaitkienė.
 • 2017 padedamas vykdyti Pasaulio sveikatos organizacijos projektas „Global maternal and Newborn Sepsis Initiative“ Rytų Europos ir centrinės Azijos regione. Projekto vykdytojai: prof. R. Nadišauskienė, prof. M. Minkauskienė.
 • LSMU Mokslo fondo finansuojamas „Mikropreparatų gamyba ir paruošimas imunohistocheminei analizei“, Lietuvos mokslo taryba „Mokslinės ekspedicijos finansavimas“ 2015 12 12 – 12 22. Projekto vykdytojai: L. Adomaitienė, prof. R. Nadišauskienė.
 • „Hiperterminės chemoterapijos efektyvumo gerinimas moduliuojant vėžio ląstelių karščio indukuojant baltymus, energetinius procesus, adheziją“ 2015 – 2018 m. (doc. S. Paškauskas, asist. A. Sukovas).
 • Pradedamas multicentrinis II fazes klinikinis tyrimas, siekiant įvertinti trijų etinilestradiolio ir dianogesto rėžimų saugumo, toliarancijos profilį palyginus su kontraceptikais susidedančiais iš 3 mg drosperinono ir 20 µg etinilestradiolio (prof. R. Nadišauskienė, lekt. K. Jarienė, doc. E. Drejerienė).
 • Gimdymo ir Akušerijos skyriuose dirbantys specialistai parengė 40 (akušerinių), gydytojai neonatologai 30 (neonatologinių) metodinių rekomendacijų, kurios naudojamos nacionaliniu mastu gydymo įstaigose, teikiančiose akušerijos ir neonatologijos paslaugas. V-oje metodikų dalyje „Informacija visuomenei“ pateikiama aktuali informacija.

Savo pedagogine veikla Akušerijos ir ginekologijos klinika yra ypač inovatyvi, proaktyvi ir atliepiantis pasaulines tendencijas ir praktikas. Kompleksinės inovatyvios ir interaktyvios edukacijos formos labai gerai vertinamos studentų. Lietuvos sveikatos mokslų universitete nuo 2013 rugsėjo mėnesio akušeriai ginekologai pirmieji OSCE egzaminu pradėjo vertinti studentų teorines žinias ir praktinius įgūdžius po akušerijos-ginekologijos, neonatologijos, laboratorinės medicinos ir radiologijos modulio. Nuo 2014 m. tvariems studentų praktiniams įgūdžiams įgyti pradėtas naudoti interaktyvus hibridinės laboratorijos metodas (angl. HybridLab). Nuo 2015 m. pradėtas taikyti „apverstos“ klasės (angl. flipped class) būdas, jungiantis vaizdo paskaitas, išsamių testų sistemą, interaktyvius kontaktinio darbo seminarus. Metodas padėjo pagerinti paskaitų bei vadovėlinės medžiagos įsisavinimą. 

Nuo 2016 m. pradėjo veikti nauji studijų kambariai studentams ir darbuotojams. Diegiami nauji efektyvūs darbuotojų savimokos moduliai - naujagimio gaivinimo, ūmių akušerinių būklių, ultragarsinės diagnostikos, laparoskopijų simuliacijų kambariuose.

2015 metais klinikoje buvo organizuojami edukacinės kompetencijos kėlimo seminarai tema „Objektyvaus struktūrizuoto klinikinio egzamino organizavimo principai“. 2016 metais klinika paruošė du podiplominių studijų kursus: "Pirmojo nėštumo trečdalio ultragarsinė patikra" (FTUS), "Antrojo nėštumo trečdalio ultragarsinė patikra" (STUS) ir apmokė 252 gydytojus akušerius ginekologus iš visos Lietuvos.

Klinikoje organizuojami ir kiti podiplominių studijų kursai:

 • Naujagimių gaivinimas (skirta gydytojams, slaugytojams, akušeriams).
 • Konfliktų valdymas ir bendravimas su pacientais (skirta gydytojams, slaugytojams, akušeriams).
 • Ginekologinių susirgimų ir ankstyvojo nėštumo ultragarsinės diagnostikos pagrindai.
 • 11-13 sav. ultragarsinis tyrimas.
 • Objektyvaus struktūrizuoto klinikinio egzamino organizavimo principai.

Studijų administratorė Ieva Andriejaitė
Tel. +37037326994
El. p.: ieva.andriejaite@lsmuni.lt 

Pedagoginis klinikos personalas:
prof. dr. Mindaugas Kliučinskas
prof. dr. Rosita Aniulienė
prof. dr. Laima Maleckienė
prof. dr. Meilė Minkauskienė
prof. dr. Daiva Vaitkienė
prof. dr. Dalia Regina Railaitė
prof. dr. Eglė Bartusevičienė
prof. dr. Saulius Paškauskas
prof. dr. Arnoldas Bartusevčius
doc. dr. Vladas Gintautas
doc. dr. Regina Mačiulevičienė
doc. dr. Daiva Simanavičiūtė
doc. dr. Eglė Drejerienė
doc. dr. Valdemaras Kruminis
doc. dr. Eimantas Švedas
doc. dr. Kristina Jarienė
prof. dr. Eglė Machtejevienė
doc. dr. Tomas Biržietis
doc. dr. Adrius Gaurilčikas
doc. dr. Gitana Ramonienė
doc. Laura Malakauskienė
lekt. dr. Vytautas Abraitis
lekt. dr. Sonata Barelienė
lekt. dr. Viktorija Tarasevičienė
lekt. dr. Ingrida Basevičienė
lekt. dr. Virginija Vanagienė
lekt. Laima Bagušytė
lekt. Justina Kačerauskienė
lekt. Lina Adomaitienė
lekt. Heraldas Stankevičius
lekt. Artūras Sukovas
lekt. Laima Vaidotienė
asist. Rūta Armaitienė
asist. Dalia Virginija Butautienė
asist. Aurelija Janušaitienė
asist. Dovilė Paulauskienė
asist. Ingrida Poškienė
asist. Vita Vaičienė
asist. Nijolė Zubruvienė
asist. Dalia Česnavičienė
asist. Zita Strelcovienė
asist. Laura Liubinienė

Skyrių ir sektorių vadovai:

prof. dr. Mindaugas Kliučinskas
Klinikos vadovas, gydytojas akušeris ginekologas
Tel. +37037326621
El. p. mindaugas.kliucinskas@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: nėštumo ir gimdymo fiziologija ir patologija, ūmios būklės akušerijoje, konsultuoja rizikingų nėštumų atvejais.

doc. dr. Vladas Gintautas
Nėštumą komplikuojančių ligų sektoriaus vadovas, gydytojas akušeris ginekologas
Tel. +37037326643
El. p. vladas.gintautas@kaunoklinikos.lt
Gydytojo veiklos sritis – perinatologija. Konsultuoja didelės rizikos nėščiąsias, daugiavaisio nėštumo atvejais, atlieka prenatalinę ultragarsinę vaisiaus diagnostiką, invazines procedūras.

doc. dr. Regina Mačiulevičienė
Nėštumo ir gretutinės patologijos sektoriaus vadovė, gydytoja akušerė ginekologė
Tel. +37037326871
El. p. regina.maciuleviciene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: nėštumo patologija, konsultuoja pacientus esant rizikingiems nėštumams, atlieka vaisiaus ultragarsinius tyrimus, vaisiaus ir gimdos kraujotakos tyrimus dopleriu.

prof. dr. Meilė Minkauskienė
Akušerijos skyriaus vadovė, gydytoja akušerė ginekologė
Tel. +37037326521
El. p. meile.minkauskiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: priešlaikinis gimdymas, perinatalinė, šlapimo ir lytinių takų infekcijos, didelės rizikos nėštumo ir gimdymo priežiūra.

prof. dr. Arnoldas Bartusevičius
Ginekologijos skyriaus vadovas, gydytojas akušeris ginekologas
Tel. +37037327193
El. p. arnoldas.bartusevicius@kaunoklinikos.lt

prof. dr. Dalia Regina Railaitė
Uroginekologijos sektoriaus vadovė, gydytoja akušerė ginekologė
Tel. +37037327169
El. p. dalia.railaite@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: dubens dugno patologija, uroginekologija, bendroji ginekologija.

prof. dr. Daiva Vaitkienė
Onkoginekologijos centro vadovė, gydytoja akušerė ginekologė
Tel. +37037326591
El. p. daiva.vaitkiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

prof. dr. Rosita Aniulienė
 Moterų konsultacijos vadovė, gydytoja akušerė ginekologė.
Tel. +37037326929
El. p. rosita.aniuliene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: uroginekologija, bendroji ginekologija.

prof. dr. Eglė Machtejevienė
Vaisiaus medicinos centro vadovė, gydytoja akušerė ginekologė
El. p. egle.machtejeviene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: perinatologija, vaisiaus raidos anomalijų ultragarsinė diagnostika, prenatalinė chromosomų anomalijų patikra, diagnostika, invazinės procedūros.

doc. dr. Adrius Gaurilčikas
Stacionarinių paslaugų koordinavimo tarnybos specialistas, gydytojas akušeris ginekologas
Tel. +37037326534
El. p. adrius.gaurilcikas@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija. Domėjimosi sritis: ultragarsinė diagnostika.

Gydytojai:

dr. Vytautas Abraitis
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. vytautas.abraitis@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: nėštumo patologija. Konsultuoja nėščiąsias kartotinių persileidimų, trombofilijų atvejais.

Lina Adomaitienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. lina.adomaitiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: rizikingi nėštumai, ultragarsinė diagnostika.

Rūta Armaitienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. ruta.armaitiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: perinatologija, atlieka vaisiaus ultragarsinius tyrimus.

Ričardas Augustis
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. ricardas.augustis@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

Laima Bagušytė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. laima.bagusyte@kaunoklinikos.lt
Kauno Perinatologijos centro perinatalinių komisijų pirmininkė, pagrindinė darbo sritis: nėštumo ir gimdymo fiziologija ir patologija, konsultuoja rizikingų nėštumų atvejais.

dr. Sonata Barilienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. sonata.bariliene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: bendroji ginekologija, dubens dugno patologija, uroginekologija.

prof. dr. Eglė Bartusevičienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p.: egle.bartuseviciene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: bendroji ginekologija, dubens dugno patologija.

prof. dr. Arnoldas Bartusevičius
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. arnoldas.bartusevicius@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

dr. Ingrida Basevičienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. ingrida.baseviciene@kaunoklinikos.lt
Konsultuoja bendrosios ginekologijos klausimais, domėjimosi sritis: vaikų ir paauglių ginekologija.

Dalia Virginija Butautienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. dalia.butautiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: bendroji ginekologija.

dr. Joana Celiešiūtė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. joana.celiesiute@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

Ona Černiauskaitė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. ona.cerniauskaite@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: bendroji ginekologija.

Dalia Česnavičienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. dalia.cesnaviciene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: nėštumo patologija, konsultuoja pacientus esant rizikingiems nėštumams.

doc. dr. Eglė Drejerienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. egle.drejeriene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: nevaisingumas ir reprodukcinė endokrinologija.

Miglė Gedgaudaitė 
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. migle.gedgaudaitė@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkologinė ginekologija, gimdos kaklelio patologija.

doc. Kristina Jarienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. kristina.jariene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: vaikų ir paauglių ginekologija, reprodukcinė endokrinologija.

Justina Kačerauskienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. justina.kacerauskiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: uroginekologija, cezario pjūvio operacijos.

Dr. Agnė Kozlovskaja-Gumbrienė
Embriologė

doc. dr. Valdemaras Kruminis
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. valdemaras.kruminis@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: reprodukcinė endokrinologija bei ultragarsinė diagnostika.

Laura Liubinienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. laura.liubiniene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: rizikingi nėštumai.

dr. Laura Malakauskienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. laura.malakauskiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: ūmios būklės akušerijoje, pirmojo nėštumo trečdalio ultragarsinė patikra.

prof. dr. Laima Maleckienė
Endokrininės ir vaikų ginekologijos sektorius, gydytoja akušerė ginekologė
El. p. laima.maleckiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: reprodukcinė endokrinologija, nevaisingumas, bendroji ginekologija.

prof. dr. Saulius Paškauskas
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. saulius.paskauskas@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

doc. dr. Gitana Ramonienė
Gimdymo ir skubios akušerinįs pagalbos sektorius, gydytoja akušerė ginekologė
El. p. gitana.ramoniene@kaunoklinikos.lt
Gydytoja konsultuoja sergančias nėščiąsias diabetu, nutukimo atvejais bei atlieka prenatalinę vaisiaus patikrą.

dr. Eglė Savukynė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. egle.savukyne@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: perinatologija, atlieka I-II trečdalio ultragarsinę patikrą.

doc. dr. Daiva Simavičiūtė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. daiva.simanaviciute@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: perinatologija, rizikingi nėštumai, vaisiaus širdies ydų, vaisiaus raidos anomalijų ultragarsinė diagnostika.

Heraldas Stankevičius
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. heraldas.stankevicius@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: reprodukcinė endokrinologija, ultragarsinė diagnostika, bendroji ginekologija.

Zita Strelcovienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. zita.strelcoviene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: rizikingi nėštumai, ultragarsinė diagnostika.

Artūras Sukovas
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. arturas.sukovas@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

doc. dr. Eimantas Švedas
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. eimantas.svedas@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija, ginekologinė chirurgija, bendroji ginekologija.

dr. Viktorija Tarasevičienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. viktorija.taraseviciene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: bendroji ginekologija, didelės rizikos nėštumai.

Jonas Ulevičius
Gydytojas akušeris ginekologas
El. p. jonas.ulevicius@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: rizikingi nėštumai

Laima Vaidotienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. laima.vaidotiene@kaunoklinikos.lt
Veiklos sritis: onkoginekologija.

Nijolė Zubruvienė
Gydytoja akušerė ginekologė
El. p. nijole.zubruviene@kaunoklikos.lt
Veiklos sritis: nėštumo patologija, rizikingų nėštumų priežiūra.

 

Akušerijos ir ginekologijos klinikos Moterų konsultacija
Išankstinė pacientų registracija Tel. +37037703370
https://ipr.esveikata.lt
Registracijai būtinas galiojantis elektroninis siuntimas.
Pareigos Medikas Kab. I II III IV V
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Rosita Aniulienė19 kab.8-138-138-138-13
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Vytautas Abraitis5 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Rūta Armaitienė4 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Ričardas Augustis14 kab.14-1914 -17
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Laima Bagušytė4 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Sonata Barilienė4 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Eglė Bartusevičienė18 kab.8-138-13
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Arnoldas Bartusevičius16 kab.14-189-12
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Ingrida Basevičienė5 kab.8-138-1314-1914-19
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Dalia Virginija Butautienė17 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Joana Celiešiūtė14 kab.8-1314-19
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Ona Černiauskaitė17 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Dalia Česnavičienė1 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Adrijus Gaurilčikas14 kab.8-18
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Miglė Gedgaudaitė18 kab.14-198-13 (14kab.)
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Vladas Gintautas1 kab.14-198- 13 (2kab.)
Gydytojas onkologas radioterapeutasProf. Artūras Inčiūra16 kab.12-14
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Kristina Jarienė4 kab.14-198- 14 (14kab.)
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Justina Kačerauskienė17 kab.14-198-13
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Mindaugas Kliučinskas4 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Valdemaras Kruminis17 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Laura Liubinienė2 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Eglė Machtejevienė1 kab.8-138-138-138-13
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Regina Mačiulevičienė3 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Laura Malakauskienė2 kab.8-1314-19
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Laima Maleckienė5 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Meilė Minkauskienė1 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Saulius Paškauskas16 kab.8-18
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Dalia Railaitė19 kab.8-1314-19
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Gitana Ramonienė3 kab.8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Eglė Savukynė3 kab.8-138-13
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Miglė Semėnaitė2 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Daiva Simanavičiūtė2 kab.8-1314-19 (1kab.)14-19 (1kab.)8-13
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Heraldas Stankevičius17 kab.8-1314-19
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Artūras Sukovas16 kab.8-17
Gydytojas akušeris - ginekologasDoc. Eimantas Švedas16 kab.8-18
Gydytojas akušeris - ginekologasDr. Viktorija Tarasevičienė2 kab.14-19
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Jonas Ulevičius3 kab.14-1914-17
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Laima Vaidotienė18 kab.8-1314-198-1314-17
Gydytojas akušeris - ginekologasProf. Daiva Vaitkienė14 kab.14-198-13
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Agnė Vitkauskaitė18 kab.14-198-13
Gydytojas akušeris - ginekologasGyd. Nijolė Zubruvienė3 kab.14-1914-198-138-13
Akušerijos ir ginekologijos klinikos Moterų konsultacija (Krūtų ligų specialistai)
Išankstinė pacientų registracija Tel. +37037703370
https://ipr.esveikata.lt
Registracijai būtinas galiojantis elektroninis siuntimas.
Pareigos Medikas Kab. I II III IV V
Gydytojas chirurgasProf.  Algirdas Boguševičius24 kab.8-14
Gydytojas chirurgasGyd.  Ieva Ceslevičienė24 kab.8-14
Gydytojas chirurgasDr.  Daiva Čepulienė24 kab.8-14
Gydytojas chirurgasGyd.  Vaidotas Čėsna24 kab.8-14
Plastikos chirurgasGyd.  Loreta Pilipaitytė24 kab.8-12

>71  000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2025

gydytojų

2399

slaugos specialistas

3050

naujagimių per metus
X