Neurochirurgijos klinika

Klinikos vadovas prof. habil. dr. Arimantas Tamašauskas
Eivenių g. 2
Kaunas, LT-50161
El. paštas neurochirurgijos.klinika@kaunoklinikos.lt 
Registratūra
Pacientai gydytojo konsultacijai registruojami tik pateikus asmens kodą.

Tel. +37037703370
https://ipr.esveikata.lt
Registracijai būtinas galiojantis elektroninis siuntimas. 
 

Kauno klinikų Neurochirurgijos klinika – Lietuvos neurochirurgijos pradininkė, pagrindinė neurochirurgijos bazė, mokymo įstaiga, kurioje vykdomos nuosekliosios bei tęstinės neurochirurgijos studijos, taip pat reprezentacinė institucija ryšiams su užsienio neurochirurginėmis institucijomis. Klinika yra vienintelė Lietuvoje, gavusi oficialų pripažinimą Europoje.

Moderni Neurochirurgijos klinika šiuolaikinėje medicinos sistemoje yra vienas iš imliausių investicijoms ir sparčiausiai inovacijas įdiegiantis specialistų centras. Šiuolaikinei neurochirurgijai reikalingi ne vien tik specialistai neurochirurgai. Sklandžiai veiklai būtinas kompleksinis bendradarbiavimas su kitų sričių medikais ir didžiulės investicijos, norint neatsilikti ne tik nuo Vakarų pasaulio standartų, bet ir naujųjų ES šalių neurochirurgijos centrų vystymosi ambicijų.

Neurochirurgijos klinikoje gydomi apie 50 proc. Lietuvos pacientų, kuriems reikalinga neurochirurginė pagalba, tarp jų – beveik visi sudėtingiausi suaugusiųjų ir vaikų atvejai. Neurochirurgijos klinikoje teikiamos tretinio lygio asmens sveikatos priežiūros neurochirurgijos paslaugos: sudėtinga specializuota diagnostika; sudėtingas specializuotas gydymas; sudėtingų, sunkių komplikacijų, įvykusių kitose sveikatos priežiūros įstaigose, gydymas; multidisciplininis neurochirurginių ligų gydymas; retų ligų gydymas; konsultacinė ir ekspertinė pagalba; skubi konsultacinė pagalba kitoms gydymo įstaigoms ir pacientų pervežimas į Kauno klinikas; pacientų atranka gydymui užsienyje; antrinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

Klinikoje 2019 m. birželio 3 d. atidarytas pirmasis Baltijos šalyse ir 100-tasis pasaulyje gama peilio centras.

 

NEUROCHIRURGIJOS KLINIKA
Eivenių g. 2, LT-50161, Kaunas
El. p. neurochirurgijos.klinika@kaunoklinikos.lt

Nervų sistemos ligų ambulatorinio skyriaus registratūra
Tel.: +37037326984, +37037326783

Administratorė Laima Ratkelienė
Tel. +37037326982
El. p. laima.ratkeliene@kaunoklinikos.lt
Kreiptis dėl gydytojų budėjimų, darbo grafikų stacionare bei ambulatorijoje, gydytojų atostogų laiko, konsultacijų kituose klinikos padaliniuose.

Administratorė – kokybės vadybininkė Lina Piličiauskienė
Tel. +37037326694
El. p. lina.piliciauskiene@kaunoklinikos.lt

Klinikos slaugos vadovė Ingrida Urbonienė
Tel. +37037703222
El. p. ingrida.urboniene@kaunoklinikos.lt

Klinikoje veikia Stuburo neurochirurgijos skyrius, Vaikų neurochirurgijos skyrius, Galvos smegenų chirurgijos skyrius (su Galvos smegenų traumų, Neuronkologijos, Smegenų kraujagyslių chirurgijos, Kaukolės pamato chirurgijos sektorius ir Funkcinės neurochirurgijos sektoriais) ir Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyrius. Klinikos gydytojai taip pat konsultuoja ir gydo retomis ir nediagnozuotomis ligomis sergančius pacientus, čia veikia ir funkcinis Retų neurochirurginių ligų centras.

Neurochirurgijos klinikos operacinių vyresnioji slaugytoja - slaugos administratorė Irmina Bendinskaitė
​Tel. +37037 326029
El. p. irmina.bendinskaite@kaunoklinikos.lt

Stuburo neurochirurgijos skyrius

Stuburo neurochirurgijos skyriuje atliekamos visos sudėtingiausios stuburo ir periferinių nervų operacijos, stuburo fiksacijos tiek priekiniais, tiek užpakaliniais priėjimais, implantuojami dirbtiniai diskai, šalinamos tarpslankstelinių diskų išvaržos, atliekamos vertebroplastinės procedūros, atliekamos sudėtingos stuburo fiksacijos dėl skoliozės, traumų, operuojami spinaliniai navikai.

Skyriaus vadovas dr. Gintautas Vaitkevičius
Tel. +37037326850
El. p. gintautas.vaitkevicius@kaunoklinikos.lt 

Vyresnioji slaugytoja - slaugos administratorė Smaida Skupeikienė
Tel. +37037326163
El. p. smaida.skupeikiene@kaunoklinikos.lt

Vaikų neurochirurgijos skyrius

Vaikų neurochirurgijos skyriuje gydomi vaikai po galvos ir galvos smegenų, stuburo ir nugaros smegenų bei periferiferinių nervų traumų, taip pat dėl šių sužalojimų pasekmių. Taip pat gydomi vaikai turintys gerybinius ir piktybinius kaukolės, akiduobių, smegenų ir jų dangalų, stuburo ir nugaros smegenų bei dangalų, nervų šaknelių ir periferinių nervų navikus; sergantys įvairiais galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių susirgimais; turintys smegenų skysčio apytakos sutrikimų (hidrocefaliją, smegenų cistų); turintys kaukolės, stuburo, galvos ir nugaros smegenų sklaidos trūkumų (tarp jų - galvos ir nugaros smegenų išvaržų, priešlaikinių kaukolės siūlių sukaulėjimų, deformacijų ir kt.); sergantys židinine epilepsija; sergantys galvos ir nugaros smegenų pūliniais; turintys spastinių neurologinių ligų komplikacijų; turintys neurogeninės kilmės judesių sutrikimų; turintys padidėjusį galvospūdį.

Skyriaus vadovas dr. Mindaugas Urbonas
Tel. +37037326955
El. p. mindaugas.urbonas@kaunoklinikos.lt

Vyresnioji slaugytoja - slaugos administratorė Dainora Butkutė
Tel. +37037326612
El. p. dainora.butkute@kaunoklinikos.lt

Galvos smegenų chirurgijos skyrius

Galvos smegenų chirurgijos skyriuje kvalifikuotai gydomos smegenų kraujagyslių ligos, šalinami galvos smegenų navikai, gydoma epilepsija, atliekamos kaukolės pamato, funkcinės stereotaksinės operacijos, pasitelkiant naujausias chirurgines technologijas. Tik čia iš visos Lietuvos nukreipiami ir operuojami ligoniai su sudėtingiausiomis ir retų lokalizacijų arterinėmis galvos smegenų aneurizmomis, arterinėmis-veninėmis malformacijomis, kaverninėmis angiomomis, miego arterijos ir akytojo ančio jungtimis, smegenų išeminiais ir hemoraginiais insultais. Skyriuje gydomi pacientai, sergantys epilepsija, konsultuojami ir operuojami ligoniai, sergantys Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu ir kitomis ekstrapiramidinėmis hiperkinezėmis.

Skyriaus vadovas prof. dr. Vytenis Pranas Deltuva
Tel. +37037326549
El. p. vytenis.deltuva@kaunoklinikos.lt 

Vyresnioji slaugytoja - slaugos administratorė Lina Marcinkutė
Tel. +37037326951
El. p. lina.marcinkute@kaunoklinikos.lt

Vyresniosios slaugytojos - slaugos administratorės pavaduotoja Brigita Bartuševičienė
Tel.: +37037326692
El. p. brigita.bartuseviciene@kaunoklinikos.lt

Neuroonkologijos sektorius 
Vadovas prof. dr. Vytenis Pranas Deltuva
Tel. +37037326549
El. p. vytenis.deltuva@kaunoklinikos.lt 

Smegenų kraujagyslių neurochirurgijos sektorius 
Vadovas dr. Egidijus Marcinkevičius
Tel. +37037326024
El. p. egidijus.marcinkevicius@kaunoklinikos.lt 

Funkcinės neurochirurgijos sektorius 
Vadovas dr. Andrius Radžiūnas
Tel. +37037326164
El. p. radandrius@gmail.com

Kaukolės pamato chirurgijos sektorius
Vadovas prof. habil. dr. Arimantas Tamašauskas
Tel. +37037326472
El. p. arimantas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 

Galvos smegenų traumų sektorius
Vadovas doc. dr. Rimantas Vilcinis
Tel. +37037326821
El. p. rimantas.vilcinis@kaunoklinikos.lt 

Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyrius

Neurochirurgijos intensyviosios terapijos skyriuje yra 18 lovų. Šiame skyriuje per metus gydoma iki 2500 pacientų, patyrusių daugybinius kūno sužalojimus, sunkias galvos smegenų ir stuburo traumas, sergančių galvos smegenų kraujotakos sutrikimais, epilepsija, centrinės nervų sistemos infekcinėmis ligomis, navikais, miastenija, esant neaiškios kilmės komai ir kt., stebimi ir gydomi ligoniai po įvairių neurochirurginių operacijų.

Vadovė doc. dr. Neringa Balčiūnienė
Tel. +37037326988
El. p. neringa.balciuniene@kaunoklinikos.lt

Vyresnioji slaugytoja - slaugos administratorė Rūta Stankevičienė
El. p. ruta.stankeviciene@kaunoklinikos.lt

Budėjimo postai: 
Tel. +37037326492
Tel. +37037327104

Stiprėja LSMU Neuromokslų instituto Neuroonkologijos ir genetikos laboratorija, kur nagrinėjamos dvi temos – neuroonkologija ir CNS kraujagyslių neurochirurgija. Ši glaudžiai su Neurochirurgijos klinika susijusi mokslinė laboratorija yra unikali Lietuvoje. Ji dar labiau įtvirtina klinikos kaip Lietuvos neurochirurgijos centro svarbą. Šis junginys atitinka iškiliausių pasaulio universitetinių klinikų organizacinę struktūrą, kur neurochirurgai praktikai kartu su fundamentaliųjų mokslų atstovais plėtoja mokslinę veiklą ir dirba pedagoginį darbą. Tai palengvina bendradarbiavimą su užsienio laboratorijomis bei universitetais. Mūsų laboratorijoje jau pradedami CNS navikų genetiniai tyrimai, norima nustatyti navikų jautrumą chemoterapijai, kaupiama pacientų duomenų bazė ir CNS navikų bankas tolesniems tyrimams.

Nuo 1991 metų neurochirurgai apginė 16 daktaro disertacijų ir vieną habilitacinį darbą. Daugumą jų buvo gerai įvertintos užsienio universitetinių klinikų, pavyzdžiui, Harvardo, Berlyno, Nagojos ir kitų, neurochirurgų. Pastarąjį penkmetį Klinikos neurochirurgų darbai plačiai publikuojami prestižiniuose pasaulio neurochirurgijos žurnaluose.

Klinikos neurochirurgai kviečiami skaityti paskaitų JAV, Japonijos, Australijos, Latvijos universitetuose. Gydytojai, dirbantys Neurochirurgijos klinikoje, yra ne tik pasaulio ar Europos neurochirurgų asociacijų nariai, bet ir įtraukti į JAV neurochirurgų kongreso, Tarptautinės hipofizės chirurgų draugijos, Europos kaukolės pamato chirurgų draugijos valdybos ir kitų tarptautinių draugijų veiklą. Svarbiu Kauno neurochirurgijos įvertinimu galima laikyti neurochirurgo – vienintelio iš Baltijos šalių neurochirurgų – įtraukimą į ES medicinos projektų vertinimą bei pakvietimą tapti užsienio mokslinio žurnalo recenzentu.

Neurochirurgijos klinikoje vykdoma rezidentūros programa yra akredituota kaip atitinkanti aukščiausius Europos Sąjungos standartus (akreditavo UEMS ir EANS jungtinis komitetas, 2007 ir 2014 m.). Vyksta mokymai ir kitų klinikų rezidentams: ortopedams traumatologams, chirurgams, vaikų chirurgams, neurologams, vaikų neurologams. Pedagoginis klinikos personalas skaito paskaitas ir veda praktikos darbus LSMU Medicinos fakulteto V kurso studentams. Klinikoje yra paruošti 3 gydytojų tobulinimosi kursai (72 ir 36 val. trukmės). Klinikoje įkurta moderni biblioteka, kurioje sukaupta nemažai medicininės periodikos bei knygų. Per įdiegtą vaizdų perdavimo sistemą ISIS studentai, rezidentai gali stebėti operacijas per mikroskopą ir išoriškai.

Studijų administratorė Laima Ratkelienė
Tel. +37037326982
El. p. neurochirurgijos.klinika@kaunoklinikos.lt

Pedagoginis klinikos personalas:

 • Prof. habil. dr. Arimantas Tamašauskas
 • Prof. dr. Vytenis Pranas Deltuva
 • Doc. dr. Rimantas Vilcinis
 • Dr. Gintautas Vaitkevičius
 • Gyd. Karolis Bareikis
 • Gyd. dr. Andrius Radžiūnas
 • Gyd. Karolis Simaitis
 • Gyd. Šarūnas Tamašauskas
 • Gyd. Domantas Tamašauskas

Klinikos vadovas

Prof. habil. dr. Arimantas Tamašauskas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. arimantas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 
Atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas, visų lokalizacijų smegenų navikų šalinimo operacijas, operacijas dėl epilepsijos bei stuburo degeneracinių susirgimų, galvos smegenų komplikuotų traumų. Įdiegęs daugelį kaukolės pamato chirurgijos metodų, smegenų arterijų aneurizmų operacijas gilioje hipotermijoje ir dirbtinoje kraujo apytakoje, minimaliai invazinės akiduobės ir hipofizės srities navikų operacijas, įsisavinęs endoskopines operacijas, operuojant kaukolės pamato navikus.

Skyrių ir sektorių vadovai:

Prof. dr. Vytenis Pranas Deltuva
Gydytojas neurochirurgas, Galvos smegenų chirurgijos skyriaus vadovas
El. p. vytenis.deltuva@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas, Galvos smegenų chirurgijos skyriaus vadovas konsultuoja dėl: Galvos smegenų navikų (gėrybinių, piktybinių), metastatinių galvos smegenų navikų chirurginio gydymo galimybių. Paviršinių galvos odos, kaulinių navikų. Galvos smegenų navikų recidyvų.

Mindaugas Urbonas
Vaikų neurochirurgijos skyriaus vadovas, Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas
El. p. mindaugas.urbonas@kaunoklinikos.lt 
Vaikų neurochirurgijos skyriaus vadovas  ir  Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja po galvos ir galvos smegenų, stuburo ir nugaros smegenų bei periferiferinių nervų traumų, taip pat dėl šių sužalojimų pasekmių; teikia konsultacijas turintiems gerybinius ir piktybinius kaukolės, akiduobių, smegenų ir jų dangalų, stuburo ir nugaros smegenų bei dangalų, nervų šaknelių ir periferinių nervų navikus; konsultuoja sergančius įvairiais galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių susirgimais, turinčius smegenų skysčio apytakos sutrikimų; turinčius kaukolės, stuburo, galvos ir nugaros smegenų sklaidos trūkumų; teikia konsultacijas sergantiems židinine epilepsija; sergantiems galvos ir nugaros smegenų pūliniais; turintiems spastines neurologinių ligų komplikacijas; turintiems neurogeninės kilmės judesių sutrikimus; turintiems padidėjusį galvospūdį; sergantiems epilepsija, Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu, kitais ekstrapiramidiniais hiperkinezais.

Dr. Andrius Radžiūnas
Gydytojas neurochirurgas, Funkcinės neurochirurgijos sektoriaus vadovas
El. p. andrius.radziunas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas, konsultuoja sergančius epilepsija, sergančius Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu, kitais ekstrapiramidiniais hiperkinezais; dėl visų rezginių traumų ir susirgimų; dėl visų periferinių nervų traumų ir susirgimų; dėl tunelinių sindromų rankose ir kojose.

Dr. Gintautas Vaitkevičius
Gydytojas neurochirurgas, skyriaus vadovas
El. p. gintautas.vaitkevicius@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus vadovas, gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl stuburo ir nugaros smegenų ligų; trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Gydytojai:

Doc. dr. Kazys Vytautas Ambrozaitis
Gydytojas neurochirurgas
El. p. kazys.ambrozaitis@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl: stuburo ir nugaros smegenų ligų; trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Karolis Bareikis
Gydytojas neurochirurgas
El. p. karolis.bareikis@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl smegenų kraujagyslių patologijos, stuburo ir nugaros smegenų ligų; stuburo ir nugaros smegenų navikų; galvos smegenų navikų.

Dr. Giedrimantas Bernotas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. giedrimantas.bernotas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja ir atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas.

Paulius Čikotas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. paulius.cikotas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja ir atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas.

Dr. Augustinas Povilas Fedaravičius
Gydytojas neurochirurgas, 4025 kab.
El. p. augustinas.fedaravicius@kaunoklinikos.lt 
Tel. +37037326727
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas specializuojasi pirminių ir metastatinių galvos smegenų, smegenų dangalų, kaukolės navikų diagnostikos ir chirurginio gydymo srityje, konsultuoja dėl galvos smegenų kraujagyslių, galvinių nervų patologijos chirurginio gydymo.

Vanda Jaškevičienė
Gydytoja neurologė
Konsultuoja pacientus, sergančius nervų sistemos ligomis. Prioritetas – sergantiems generalizuota ir židinine epilepsija, centrinės nervų sistemos nvikais po pravesto chirurginio ar kompleksinio gydymo. Konsultuoja dėl tolimesnės šių pacientų stebėjimo bei gydymo taktikos.

Dr. Laimutis Kalasauskas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. laimutis.kalasauskas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų traumų skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl galvos smegenų traumų ir jų pasekmių.

Dr. Egidijus Marcinkevičius
Gydytojas neurochirurgas
El. p. egidijus.marcinkevicius@kaunoklinikos.lt 
Atlieka visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos chirurgines operacijas, smegenų navikų šalinimo operacijas, įsisavinęs endoskopines operacijas.

Doc. dr. Algimantas Matukevičius
Gydytojas neurochirurgas
El. p. algimantas.matukevicius@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja po galvos ir galvos smegenų, stuburo ir nugaros smegenų bei periferiferinių nervų traumų, taip pat dėl gerybinių ir piktybinių kaukolės, akiduobių, smegenų ir jų dangalų, stuburo ir nugaros smegenų bei dangalų, nervų šaknelių ir periferinių nervų navikų; dėl įvairių galvos ir nugaros smegenų kraujagyslių susirgimų; dėl smegenų skysčio apytakos sutrikimų; dėl kaukolės, stuburo, galvos ir nugaros smegenų sklaidos trūkumų; dėl židininės epilepsijos; dėl galvos ir nugaros smegenų pūlinių; dėl spastinių neurologinių ligų komplikacijų; dėl neurogeninės kilmės judesių sutrikimų; dėl padidėjusio galvospūdžio.

Ieva Puleikytė
Gydytoja neurologė
Konsultuoja pacientus, sergančius nervų sistemos ligomis, sergančius judesių sutrikimais (Parkinsono liga, tumoru, distonija ir kt) bei konsultuoja pacientus dėl tolimesnės stebėjimo bei gydymo taktikos.

Karolis Simaitis
Gydytojas neurochirurgas
El. p. karolis.simaitis@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl visų lokalizacijų smegenų kraujagyslių patologijos, dėl stuburo ir nugaros smegenų ligų.

Dr. Kęstutis Šinkūnas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. kestutis.sinkunas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl galvos smegenų navikų operacijų, hipofizės navikų operacijų.

Albertas Šliaužys
Gydytojas neurochirurgas
El. p. albertas.sliauzys@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas, konsultuoja dėl galvos smegenų navikų, galvos smegenų kraujagyslių patologijos, sergančius epilepsija, Parkinsono liga, įvairios etiologijos patologiniu tremoru, torzionine distonija, choreoatetoze, hemibalizmu, kitais ekstrapiramidiniais hiperkinezais, turinčius smegenų skysčio apytakos sutrikimų. Teikia konsultacijas galvos smegenų traumą patyrusiems pacientams. Konsultuoja dėl tunelinių sindromų rankose ir kojose bei dėl stuburo ir nugaros smegenų ligų.

Domantas Tamašauskas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. domantas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 
Stuburo neurochirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl: stuburo ir nugaros smegenų ligų; trauminių stuburo ir nugaros smegenų sužalojimų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Šarūnas Tamašauskas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. sarunas.tamasauskas@kaunoklinikos.lt 
Gydytojas neurochirurgas konsultuoja dėl galvos smegenų navikų; stuburo ir nugaros smegenų ligų; stuburo ir nugaros smegenų navikų.

Gyd. Mindaugas Vaišvilas
Gydytojas neurochirurgas
El. p. mindaugas.vaisvilas@kaunoklinikos.lt 
Galvos smegenų chirurgijos skyriaus gydytojas neurochirurgas, konsultuoja sergančius dėl visų rezginių traumų ir susirgimų; dėl visų periferinių nervų traumų ir susirgimų; dėl tunelinių sindromų rankose ir kojose; dėl: stuburo ir nugaros smegenų ligų

Su savimi operacijos dieną turėkite:

 • tyrimų, kuriuos reikėjo atlikti pagal gydytojo nurodymą, atsakymus
 • jei vaikas serga lėtine ar reta liga, turėkite informaciją apie tai iš šeimos gydytojo ar kitos gydymo/tyrimo įstaigos
 • jei vaikas nuolatos vartoja vaistus dėl kitų ligų, tęskite vaistų vartojimą įprastai (išskyrus atvejus, kai gydytojas nurodo kitaip)
 • jei po anksčiau buvusios vaiko operacijos buvo įteikta Anestezijos kortelė, nepamirškite jos pasiimti – tai padės pasiruošti galimiems sunkumams
 • pagalvokite, ar vaikas nėra kam nors alergiškas – tai bus svarbu paminėti prieš operaciją. Jei turite medicininius dokumentus, susijusius su alergija, pasiimkite juos
 • asmens higienos reikmenis ir drabužius persirengimui skyriuje
 • asmens tapatybės dokumentus

Kaip pasiruošti operacijai ir kas yra anestezija? 

Neurochirurgijos klinika
Registratūros tel. +37037703370.
Pareigos Medikas Kab. I II III IV V
Gyd. neurochirurgasdr. Kazys Vytautas Ambrozaitis 2009 kab.8-12
Gyd. neurochirurgasKarolis Bareikis2007 kab.8-13
Gyd. neurochirurgasdr. Giedrimantas Bernotas 2009 kab.10-12
Gyd. neurochirurgasdr. Vytenis Pranas Deltuva 5021 kab.12-14
Gyd. neurochirurgasPaulius Čikotas 2009 kab.8-12
Gyd. neurologėVanda Jaškevičienė 2008 kab.8-148-148-148-148-14
Gyd. neurochirurgasdr. Laimutis Kalasauskas2007 kab.8-10
Gyd. neurochirurgasdr. Egidijus Marcinkevičius2007 kab.9-12
Gyd. neurochirurgasdr. Algimantas Matukevičius 2007 kab.13-17
Gyd. neurochirurgasdr. Andrius Radžiūnas 2009 kab.12-16
Gyd. neurochirurgasAntanas Budėnas2007 kab.12-16
Gyd. neurochirurgasKarolis Simaitis 2009 kab.12-16
Gyd. neurochirurgasAlbertas Šliaužys2009 kab.8-12
Gyd. neurochirurgasMindaugas Urbonas 2007 kab.8-12
Gyd. neurochirurgashabil. dr. Arimantas Tamašauskas 2018 kab.11-13
Gyd. neurochirurgasDomantas Tamašauskas 2009 kab.12-16
Gyd. neurochirurgasdr. Kęstutis Šinkūnas 2007 kab.13-16
Gyd. neurochirurgasdr. Gintautas Vaitkevičius 2009 kab.12-16
Gyd. neurochirurgasMindaugas Vaišvilas 2009 kab.8-12
Gyd. neurochirurgasdr. Rimantas Vilcinis 3040 kab.9-11
Gyd. neurochirurgasŠarūnas Tamašauskas 2007 kab.12-16
Gyd. neurochirurgasAugustinas Povilas Fedaravičius2009 kab.12-16
Gyd. neurologėIeva Puleikytė2007 kab.8-15
Gyd. anesteziologė reanimatologėdr. Neringa Balčiūnienė2022/1 (ITS) kab.12-12.30
Gyd. anesteziologė reanimatologėGerda Kutytė 2022/1 (ITS) kab.13.00-13.30

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X