Naujienos

Ačiū už paramą Kauno klinikų medikams

Pastarosios keletą savaičių visoms gydymo įstaigoms yra neįprastos. Ne išimtis ir Kauno klinikos, kuriose, nepaisant karantino ir pasikeitusių darbo sąlygų, gydomi sudėtingiausi pacientai, dėl pagalbos į Skubios pagalbos atvyksta žmonės, karantino režimu dirba medikai ir kiti darbuotojai. Tačiau darbus ligoninėje šiuo itin sudėtingu laikotarpiu pradžiugina pavieniai žmonės ir didelių verslų atstovai, su klausimu – kaip galime jums padėti? Gal galime atvežti pietus ar vandens darbuotojams? Kaip jūsų ligoninėje su apsaugos priemonėmis?

Matome, kad ši neeilinė situacija daugelį žmonių priverčia galvoti apie tuos, kurie šiuo metu negali likti namie su šeimomis, o daro viską, kad pacientai gautų reikiamą pagalbą, o COVID-19 infekcija neplistų arba tai vyktų kaip galima lėčiau.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie Skubios pagalbos skyriaus personalą kasdien aprūpina pietumis, vaisvandeniais ir pasirūpina saldžiomis akimirkomis. Dėkojame ir tiems, kurie mums jau padovanojo antbačius, dezinfektantus, medicininius muilus, apsauginius akinius, apsaugines skydus veidui, vienkartines pirštines ir chalatus. Dėkojame Senukams, Robotikos mokyklai, draudimams „If“ ir „Lietuvos draudimas“ bei visiems kitiems, kurie padeda aprūpinti mūsų specialistus priemonėmis, padedančiomis saugiai kovoti su COVID-19.
Šiandien Kauno klinikose turime reikiamų apsaugos priemonių, tačiau kiekvieną dieną stengiamės pildyti apsaugos priemonių rezervą ir užsitikrinti, kad atėjus laikui visi, kurie kontaktuos su sergančiais pacientais, būtų maksimaliai apsaugoti.
Dėkojame ir pacientams už jūsų supratimą ir kantrybę. Visi virš 7000 Kauno klinikų darbuotojų stengiasi perorganizuoti darbus taip, kad ligoninė veiktų stabiliai, būtų užtikrintas pacientų, darbuotojų saugumas, ir nenutrūktų paslaugos, kurių nesuteikus iškiltų grėsmė žmonių gyvybei.
Ačiū jums visiems.

>66  000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2212

gydytojų

2334

slaugos specialistas

3112

naujagimiai per metus
X