Naujienos

Vadovų mokymai #5. Komandos valdymas: formavimas, išlaikymas, sutelkimas ir lyderystė

Jau penktą kartą Kauno klinikų vadovai susirinko į mokymus Birštone, siekdami ugdyti ir tobulinti savo vadybines kompetencijas. Šį savaitgalį mokymai skirti komandos valdymo subtilybėms ir sėkmingesnio darbo vardan bendrų tikslų diegimui. Mokymus vedė žinomi lektoriai iš Lietuvos bei svečias iš Jungtinės Karalystės. 

Lektorius Darius Čibonis atsakė į klausimus, kaip derybų keliu pasiekti geresnius rezultatus darbe, o Justina Klyvienė susirinkusiems atskleidė inovacijų lyderystės naudą organizacijai. Pirmos dienos mokymus užbaigė Gediminas Grinius savo išskirtine istorija apie mentalines galimybių ribas. 

Antrąją dieną lektorius iš Jungtinės Karalystės Nick Downham analizavo sveikatos priežiūros sistemą, o įgytas teorines žinias dalyviai praktiškai pritaikė kietųjų dirbtuvių metų. Vadovų mokymų dalyviai taip pat sužinojo, kaip suformuoti ir išlaikyti komandą kartu su Erlandu Jakuboniu ir kaip grupę paversti komanda su prof. Kęstučiu Skauminu. Lektorė J. Klyvienė susirinkusius „įstatė“ į pacientų batus, kad kiekvienas Kauno klinikose dirbantis suprastų, kaip šioje įstaigoje jaučiasi pacientas, ir kaip jo patirtį čia paversti malonesne, o kelią – lengvesnį. 

Penktąjį kartą rengtus Vadovų mokymus užbaigė Ugnės Juodytės paskaita apie kūno kalbą ir emocijų valdymą. 

Informacija ir nuotraukos – Kauno klinikų.

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X